Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

pixie pisze:Oglądałam.. Naprawdę mnie wciągnął :O straszna historia :( nawet nie zdawałam sb z tego sprawy.
wie ktoś może czy bd powtórka? Bo niestety nie oglądałam od początku.
Z tego co pamiętam z cennika TVN to powtórka będzie w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Mnie też film bardzo wciągnął! I to bardzo smutna historia :(
Teraz czekam na "Ciszę", która będzie pod koniec października.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Filmy w TVN

Post autor: pixie »

więc raczej nie obejrze..
Jak nazywa się ta kobieta, która zagrała główną role - sioistry?
Przeprszam, mam małą wiedzę o polskich aktorach..
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: ktos »

pixie pisze:więc raczej nie obejrze..
Jak nazywa się ta kobieta, która zagrała główną role - sioistry?
Przeprszam, mam małą wiedzę o polskich aktorach..
Gabriela Muskała 8)

Film bardzo dobry oglądałem z mamą a historia smutna i pokazuje jak państwo ma ludzi głęboko w ...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Listopadowe premiery: Laura (2010), Kroniki Spiderwick (2008), Nie kłam, kochanie (2008), Nieodebrane połączenie (2008), Nieznajomi (2008), Syn Rambow (2007), Sztuka zrywania (2006), Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006), Tajemnica śmierci (2007), To nie tak jak myślisz, kotku (2008), Tylko strzelaj (2007), Zakładnik (2004)

Oprócz tego: Cast Away Poza światem, Córka prezydenta, Dom woskowych ciał, Fabryka marzeń, Happy Feet: Tupot małych stóp, Holiday, Katakumby, Kobieta Kot, Książę i ja, Mali agenci 2, Mali agenci 3D, Most do Terabitii, Naiwna, Odważna, Ostrza chwały, Oszukać przeznaczenie 3, Piła, Shrek Trzeci, Smętarz dla zwierzaków 2
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

Nie będzie premiery filmu "To nie tak jak myślisz, kotku", który miał być 19 listopada. TVN dokonał zmian w ramówce i tego dnia będzie film "Sahara" Ciekawe czemu zrobili i kiedy będzie premiera. W grudniu? Czy na wiosnę?
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

Znamy ramówkę TVN na grudzień. Jeśli chodzi o święta to w wigilie 24 grudnia TVN pokaże trzy kultowe 30 sekundowe animacje: 20.00 - 'Madagwiazdka' ( święta bohaterów filmu 'Madagaskar', 20.35 - 'Pada Shrek', 21.10 - ' Święta, święta i po', później o 21.40 film 'Gwiezdny pył' (premiera?) 25 grudnia bez rewelacji tzn. 9.40 - 'Narodziny', 11.40 - 'Porachunki z tatą', 13.40 - 'Ekspres polarny' , 15.35 - 'Jack frost', 17.30 - 19.00 - powtórki animacji z wigilii. 20.00 - ' Fred claus, brat świętego mikołaja', 22.20 - 'Uwierz w ducha' 26 grudnia: 10.00 'Święta dennisa rozrabiaki', 11.30 - 'Elf', 13.20 - 'wpuszczony w kanał', 14.50 - ' Nancy drew i tajemnice hollywood', 16.45 - 'Gwiezdny pył', 20.00 - 'Shrek ma wielkie oczy', 20.35 - 'Potwory kontra obcy: wielka ucieczka b.o.b-a', 21.10 - 'Kung Fu Panda: sekrety potężnej piątki' 21.45 - 'Egzekutor', 23.55 - 'świadek koronny'
31 grudnia: 20.00 - 'Kogel mogel', 21.55 - 'Galimatias, czyli kogel mogel II', 23.45 - 'Vinci'
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Wszystkie grudniowe premiery to: Beets of freedom (2009), Choć goni nas czas (2007), Film o pszczołach (2007), Fred Claus, brat świętego Mikołaja (2007), Gwiezdny pył (2007), Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki (2009), Madagwiazdka (2009), Nancy Drew i tajemnice Hollywood (2007), Potwory kontra obcy: Wielka ucieczka B.O.B-a (2009), Shrek ma wielkie oczy (2010), Speed Racer (2008), Święta Dennisa Rozrabiaki (2007), Święta święta i po (2010),

Oprócz tego: Alibi (2006), Atak pająków (2002), Czego pragną dziewczyny (2003), 2 tygodnie na miłość (2002), Halloween: Powrót (2002),
To właśnie miłość (2003), Pan żcyia i śmierci (2005)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

Widziałem już grudniowe ramówki TVP i Polsatu. Moim zdaniem z czterech głównych telewizji na święta najlepsza ofertę przygotował TVN - jest bardzo dużo premierowych filmów, żałuję tylko, że nie będzie jak w zeszłym roku specjalnych wydań "Milionerów". Zdecydowanie najsłabiej wypada Polsat - i co ciekawe w tym roku nie ma Kevina :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Już chyba w zeszłym roku pisałem, że mnie świąteczne ramówki ani ziębią ani grzeją, bo i tak w Boże Narodzenie nie oglądam telewizji. :D
lukis pisze:w wigilie 24 grudnia TVN pokaże trzy kultowe 30 sekundowe animacje
Oj, chyba jednak będą nieco dłuższe niż 30 sekund. :spiewa:
'Shrek ma wielkie oczy'
A co to jest? Bo jakoś tytuł mi się nawet nigdy o uszy nie obił. :uhh:
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re:

Post autor: lukis »

Camilo pisze:Już chyba w zeszłym roku pisałem, że mnie świąteczne ramówki ani ziębią ani grzeją, bo i tak w Boże Narodzenie nie oglądam telewizji. :D
lukis pisze:w wigilie 24 grudnia TVN pokaże trzy kultowe 30 sekundowe animacje
Oj, chyba jednak będą nieco dłuższe niż 30 sekund. :spiewa:
'Shrek ma wielkie oczy'
A co to jest? Bo jakoś tytuł mi się nawet nigdy o uszy nie obił. :uhh:
Miało być 30 minutowe :D 'Shrek ma wielkie oczy' było puszczone w tym roku w USA na Halloween w oryginalnym tytule "Scared Shrekless" był puszczony w NBC 28 października ;)
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Filmy w TVN

Post autor: tomas40 »

lukis pisze:Widziałem już grudniowe ramówki TVP i Polsatu. Moim zdaniem z czterech głównych telewizji na święta najlepsza ofertę przygotował TVN - jest bardzo dużo premierowych filmów, żałuję tylko, że nie będzie jak w zeszłym roku specjalnych wydań "Milionerów". Zdecydowanie najsłabiej wypada Polsat - i co ciekawe w tym roku nie ma Kevina :D



a jakie to premiery masz na myśli??????????
bo ja mam wrażenie ,że to już gdzieś widziałem
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

tomas40 pisze:
lukis pisze:Widziałem już grudniowe ramówki TVP i Polsatu. Moim zdaniem z czterech głównych telewizji na święta najlepsza ofertę przygotował TVN - jest bardzo dużo premierowych filmów, żałuję tylko, że nie będzie jak w zeszłym roku specjalnych wydań "Milionerów". Zdecydowanie najsłabiej wypada Polsat - i co ciekawe w tym roku nie ma Kevina :D
a jakie to premiery masz na myśli??????????
bo ja mam wrażenie ,że to już gdzieś widziałem
Premiery to: 5 krótkometrażówek - Shrek ma wielkie oczy, Madagwiazdka, Potwory kontra obcy: wielka ucieczka B.O.B.-a, Kung Fu Panda: Święta, święta i Po, Kung Fu Panda: Sekrety potężnej piątki. Oprócz tego premiery: Gwiezdny pył, Nancy Drew i tajemnice Hollywood, Fred Claus - Brat Świętego Mikołaja.

Natomiast styczniowe premiery to: Aleksander (2004), Alerte a Paris (2006), Morderczy rój (2009), Raj w płomieniach (2007), Szósty batalion (2005), Tsunami (2005)

Oprócz tego: American Beuty, A.I.: Sztuczna Inteligencja, Facet z ogłoszenia, Infiltracja, Lawina, Po rozum do mrówek, Rezolucja 819, Serce nie sługa, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów, Superman: Powrót, Tajemnica Brokeback Mountain, Wojna światów, Zatańcz ze mną, Życie za życie
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: ktos »

Najwięcej premier w TVN a najmniejsza oglądalność ze wszystkich stacji nie udane święta w TVN które najwięcej w udziałach straciły :!:

Obrazek

Najlepszy wynik Shrek ma wielkie oczy 3,160,890 widzów 8)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... znym-hitem
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukis »

Bardzo słabe święta TVN. Nie wiem kompletnie po co TVN tak oszczędza na świętach, dając same filmy. Czemu nie można było zrobić tak jak rok temu? Czyli o 18 dać świąteczne wydania Milionerów. I może tak jak w UK specjalne wydanie Tańca z Gwiazdami? Warto o tym pomyśleć, programy rozrywkowe TVP2 w święta wieczorem miały po 4,8 mln. widzów ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Premiery Luty 2011: Anthony Zimmer (2005), Chłopiec z Marsa (2007), Kod Karola Wielkiego (2008), Poszukiwacze świętej włóczni (2010), To nie jest kraj dla starych ludzi (2007), Wulkan (2009),

Inne: Dom nad jeziorem, Historia przemocy, Jak ugryżć robala, Kandydat, Ostatni samuraj, Siedem, Terminal, Zejście, Złap mnie jeśli potrafisz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości