[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: a-j-p »

Ja wiem, że nie będę tracił sobotniego wieczoru na oglądanie finału Mam Talent.
Sami śpiewacy .... BEZNADZIEJA!
Najgorsza chyba ogólnie edycja Mam Talent w PL.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

a-j-p pisze:Ja wiem, że nie będę tracił sobotniego wieczoru na oglądanie finału Mam Talent.
Sami śpiewacy .... BEZNADZIEJA!
Najgorsza chyba ogólnie edycja Mam Talent w PL.
Ja tam mam zupełnie inne odczucia na ten temat. Ten finał będę chyba najbardziej chętnie i bacznie śledził spośród wszystkich nie tylko finałów ale i live'ów ze wszystkich edycji. Szkoda tylko tego, że brak odcinka "dzikiej karty"...
tvn - latem programowo najgorsza!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

a-j-p pisze:Ja wiem, że nie będę tracił sobotniego wieczoru na oglądanie finału Mam Talent.
Sami śpiewacy .... BEZNADZIEJA!
Ten gostek który wygrał strasznie zawodził. To oczywiście moje indywidualne odczucia. Zapewne dlatego, że nie cierpię skowytów i jęczenia Eltona Johna. Natomiast Kasia była super.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

sybic pisze:
a-j-p pisze:Ja wiem, że nie będę tracił sobotniego wieczoru na oglądanie finału Mam Talent.
Sami śpiewacy .... BEZNADZIEJA!
Ten gostek który wygrał strasznie zawodził. To oczywiście moje indywidualne odczucia. Zapewne dlatego, że nie cierpię skowytów i jęczenia Eltona Johna. Natomiast Kasia była super.
Pawła Ejzenberga, bo tak się nazywa bardzo lubię. Osobiście mówiąc liczyłem że moja faworytka, Kasia Sochacka zaśpiewa coś bardziej podobnie nastrojowego jak castingowe 'Foolish Games' Jewel'a. Występ live mimo wszystko fantastyczny, chociaż castingowy lepszy ;)) Podsumowując, to wybór zwyciezcy będzie bardzo trudny...
tvn - latem programowo najgorsza!
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mam talent

Post autor: tomas40 »

w finale 8 śpiewaków prawie jak IDOL :)
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: a-j-p »

Przewagą mam talent nad innymi tego typu programami było właśnie to, że była różnorodność.
Tutaj nasze jury się zbłaźniło z lekka i mamy to co mamy czyli śpiewany finał.
Beznadzieja i tyle.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Nie zrzucałbym wsyztskiego na jurorów. Do półfinałów weszło mniej wiecej tyle osób śpiewających, co w poprzednich edycjach, czyli połowa. 2 i 3 miejsca to najczęściej były osoby śpiewające, więc jurorzy dużego wyboru też nie mieli.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Bądźmy obiektywni. Kogo mieli niby wybrać?
Magika, który demonstrował proste sztuczki iluzjonistyczne?
Gościa który skacze na scenie reprezentując klasę pijanego blokersa?
A może parę pokazującą to, co można zobaczyć w objazdowym cyrku?
Wybrali śpiewaków doszukując się w nich talentu.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

mojpierwszyraz pisze:Osobiście mówiąc liczyłem że moja faworytka, Kasia Sochacka zaśpiewa coś bardziej podobnie nastrojowego jak castingowe 'Foolish Games' Jewel'a.
Jewel to kobieta. Więc jak już to "Foolish Games" Jewel.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Pemol pisze:
mojpierwszyraz pisze:Osobiście mówiąc liczyłem że moja faworytka, Kasia Sochacka zaśpiewa coś bardziej podobnie nastrojowego jak castingowe 'Foolish Games' Jewel'a.
Jewel to kobieta. Więc jak już to "Foolish Games" Jewel.
Fakt, ta końcówka 'a - nie potrzebna ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Jak dla mnie wielka niespodzianka że Magda wygrała 8)

Normalnie jak w UK gdzie faworytka Susan przegrała tak i u nas Piotr i ten co śpiewał reggae polegli :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Wygrana Welc to jeden wielki żart i chyba najlepsze podsumowanie najgorszej edycji Mam Talent! Biorąc pod uwagę tylko odcinek finałowy dla mnie wygrał UDS oraz Me,Myself And I. Patrząc na wsyztskie występy Kamil Bednarek, Patrycja Malinowska oraz Piotr Lisiecki. Magda nic z wygraną nie zrobi - jak sama powiedziała kupi rodzicom dom. Gratuluję wyboru -.-
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Masz pretensje o to, że chce nowy dom? Fajnie, niech sobie kupi nowy dom. Przynajmniej nie wysilała się na teksty, że zainwestuje 300 000 w edukację muzyczną.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Adrian ;P pisze:Magda nic z wygraną nie zrobi - jak sama powiedziała kupi rodzicom dom. Gratuluję wyboru -.-
A co zrobił z wygraną zwycięzca poprzedniej edycji?
Zainwestował, pomnożył swój talent, przejadł?
Nie wiem... nic o nim nie słychać.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

To co zrobi z wygraną to mnie guzik obchodzi. Fantastycznie że to ona wygrała. Jej skromność i dobre 'maniery' wdg. przekonały do siebie widzów. Lisiecki - wielki talent podobnie jak i większość finalistów da sobie radę, a idiotyczny Bednarek - no cóż - nie dziwie się że przegrał. Jego wręcz wieśniackie zachowanie i żałosno-żenujące maniery (np. mietolenie języka i odchodzenie na bok przy śmianiu się) spowodowały że oprócz znienawidzenia jego talentu nie nawdizę również i jego. Poza tym wygrana nie jest mu potrzebna - ma swój zespół który osiągnął swój jakiśtam sukces, więc wygrana byłaby wręcz niepotrzebna... To chyba tyle w tym temacie. Powracamy chyba za rok ;] (trochę mi się już MT znudził; dobrze że jest podział na 4 sezony a MT tylko raz w roku ;) )
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości