Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: prze_kw »

Zmiany są (koszmarne, tak na marginesie) - stałe duety - Kuźniar i Werner pon-czw, Żebrowski i Kryńska (pt-nd), ponadto skróty o xx.45 są czytane przez gospodarza "Poranka".
Liczą się tylko Fakty.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

czerk pisze:Zmiany są (koszmarne, tak na marginesie) - stałe duety - Kuźniar i Werner pon-czw, Żebrowski i Kryńska (pt-nd), ponadto skróty o xx.45 są czytane przez gospodarza "Poranka".
No i dobrze, mi się te zmiany bardzo podobają.
Obrazek
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: MrAdam »

Skrócenie skrótu było potrzebne bo łącznie serwisy trwały z 15-20min co nie było potrzebne bo te same informacje są powtarzane co 15 min. Wg. mnie serwisy powinna czytać zawsze serwisantka... bo od tego w końcu jest. Ciekawe czy to koniec zmian? Pan Jarek podobno dzisiaj coś tajemniczo wspominał o ewentualnej zmianie scenografii.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Skróty serwisów na kwadrans przed następną godziną czytane przez prowadzącego wydają się być kosmetyczną zmianą dla zmiany.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

Dla mnie wydają się w ogóle zbędne, skoro jest pasek.
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: gwiazdeczka »

Moim zdanie serwis co 15 minut to przesada. Ledwo prowadzący zaczął przegląd pracy i już serwis, i cały czas serwisantka mówi to samo. Przecież to bez sensu żeby co 15 minut mówiła to samo. Z tego też powodu wyłączałam telewizję bo nie chcę słuchać wciąż tego samego, bo po co. Ile można słuchać tych samych wiadomości, dziś niestety oglądałam tylko część poranka bo niestety musiałam wyjść do szkoły więc nie bardzo wiem jak to wygląda...
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Fabian pisze:Skróty serwisów na kwadrans przed następną godziną czytane przez prowadzącego wydają się być kosmetyczną zmianą dla zmiany.
Przecież, z tego co widziałem, to każdy skrót informacji jest czytany przez Kuźniara. Nie tylko ten na kwadrans przed pełną godziną, ale i ten na kwadrans po.
Jaro jednak dawał do zrozumienia, że nie wiadomo jak to się przyjmie i czy nie wrócą do sprawdzonej formy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Przy tak krótkich serwisach, jakie są w poranku, skróty muszą być. Dziennikarka czyta newsy 4 minuty, więc widz, który na serwis nie zdążył na serwis musi mieć choć namiastkę informacji. A forma, że prowadzący czyta skrót mi się osobiście nie podoba.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: incognito »

Dla tych którzy nie zdążyli na serwis, namiastką informacji jest pasek (zawsze widoczny, nawet przy "pilnych na żółto"). Znany tylko z tv informacyjnych.
W DnŻ nie ma takiej praktyki, a dzieje się niewspółmernie więcej niż rano (i można założyć, że o godz. xx:15 czy xx:45 też są widzowie, których nie zadowala ostatnia, najmniej interesująca wiadomość kończącego się serwisu czy rozmowa z ekspertami).
benon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:57

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: benon »

Witam Jarek ,fajnie że jesteś,widać Cie i słychać w dobrej formie.Czy masz maila do Łukasza Jaśniaka?Pozdrawiam Benon - PRW
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: MrAdam »

To jest forum nieoficjalne, nawet jeżeli J. Kuźniar je czyta to bezpośredniego kontaktu z nim tu nie nawiążesz. Jeśli chcesz napisać do niego lub kogokolwiek z TVN24 proponuję kontakt24@tvn.pl może odpisze :D
skipper37
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 06 sty 2011, 09:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: skipper37 »

no ok...z reguly nie wypowiadam sie na temat facetow...dzisiaj moze byc to odebrane wiadomo jak
powiem tak...KROL TELEWIZJI, FILOZOFIA LUDU PODPORZADKOWANA PROFESJONALIZMOWI
KOCHAM CIE JAREK
a niech tam....poszlo
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

N-ty raz pokićkał Agnieszkę Czajkowską z Agą Cegielską. :P
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

Mówcie co chcecie! Uwielbiam Faceta :D A już jak rozmawia z Panią Marią Czubaszek to nawet kocham 8)
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: jtd »

Ile taki dziennikarz TVN24 na tym stanowisku co np. Jarek może zarabiać jak myślicie? Ja daje około 8000 zł na miesiąc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości