TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: qgn-111 »

Jeszcze wracając do tego pocztówkowego procederu,
qgn-111 pisze:Widać nawet masowe wysyłanie kartek przez fanatyków TVN
chyba muszę cofnąć te podejrzenia, skoro RP dowiedziała się o zorganizowanej grupie, która wspomagała TVP, a konkretnie "barwy szczęścia". Chociaż nie można wykluczyć, że nie istniały inne grupy wspomagające inne programy albo stacje TV, a których głosy zostały anulowane. Dziwna sytuacja, gdyby wydawca Teletygodnia ujawnił, na jaką stację czy program głosy unieważnił i podaliby liczbę oddanych prawidłowo (niby) głosów na konkretne kandydatury to pewnie wszystko by się wyjaśniło.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

Przede wszystkim Rada Telekamer powinna wznowić głosowanie przez internet w kategoriach , ponieważ właśnie w nim wiele osób głosuje !
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Zrób sobie spot

Post autor: antares140 »

http://tacyjakty.tvn.pl/

Witam! Co myślicie o tej akcji promocyjnej TVN, dla mnie jest genialna! Ja już zrobiłem sobie spot! a ty?
Myślę że TVN chce się przybliżyć do widza.
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Zrób sobie spot

Post autor: Mysza »

Też sprawdziłam o co chodzi i rzeczywiście ciekawy pomysł ;)
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Debeet »

Pewnie zauważyliście, ale warto napisać - TVN od wiosennej ramówki zaczął używać w spotach (You Can Dance, Przepis na życie) i programach (X-Factor - urywki) muzyki, która była wydana bardzo niedawno - i to bardzo dobrej jak na mój gust. Ciekawe co się stało, że do tego doszło.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: mojpierwszyraz »

Thermalcake pisze:Pewnie zauważyliście, ale warto napisać - TVN od wiosennej ramówki zaczął używać w spotach (You Can Dance, Przepis na życie) i programach (X-Factor - urywki) muzyki, która była wydana bardzo niedawno - i to bardzo dobrej jak na mój gust. Ciekawe co się stało, że do tego doszło.
TVN zawsze starał się wyznaczać bądź nadążać za pewnymi standartami. Ten akurat był już wyznaczony za granicą, ale w Oolsce raczej na próżno wykorzytany. Ja składam podziękowania za ten ruch, bowiem reklamy stają się dzięki temu bardziej emocjonalne i takie... stricte telewizyjne.
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Debeet »

Sprawdzaliście w dzisiejszym SuperKinie czy przełączanie języków działa? Ja na Cyfrowym Polsacie nie mogę tego zrobić.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: matik »

W UPC na TVN i TVN HD również się nie da. Gdzieś czytałem że dziś napisy działają tylko w DVB-T
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: r_r16 »

Warto wspomnieć, że TVN7 podczas niedzielnych SuperSeansów także będzie zostawiał widzom wybór co do ścieżki językowej.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: prze_kw »

Dziś ruszyła zupełnie nowa strona główna* http://www.tvn.pl .

*Podstrony są w starej wersji. Dziwne.

Strona jest bardziej interaktywna od poprzedniej, ale szkoda, że zrezygnowali z korporacyjnych kolorów. Jest tak... buro.
Ostatnio zmieniony niedziela 06 mar 2011, 13:14 przez prze_kw, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczą się tylko Fakty.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: piotrek888 »

czerk pisze:Dziś ruszyła zupełnie nowa strona http://www.tvn.pl
Ale niezbyt się popisali, bo gdzie się nie kliknie na szczegóły, to otwierają się stare podstrony.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: r_r16 »

Straszne... Bez kolorów, strona główna niedopasowana graficznie do podstron. TRAGEDIA.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: Marcin »

Straszna jest...
A w porównaniu z nowymi tvnfaktami.pl wypada tragicznie. :lol2:
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: TVN: sprawy bieżące

Post autor: sb »

r_r16 pisze:Straszne... Bez kolorów, strona główna niedopasowana graficznie do podstron. TRAGEDIA.
A czy nie myślisz, że podstrony nie będą stopniowo zmieniane? Kolorów na stronie nie ma, ale wygląda czysto i elegancko moim zdaniem i na pewno reszta będzie wkrótce dopasowana.. żadne tragedia chyba nie? Troche upodobnione do brytyjskiej ITV (ktorej kolory też zwykle są żółto niebieskie): http://www.itv.com/
Koriis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Oglądasz TVN? Weź udział w badaniu.

Post autor: Koriis »

Drodzy Państwo,
Jako student III roku socjologii prowadzę badania na temat
wizerunku marki telewizyjnej TVN w oczach internautów.
Zachęcam do wypełnienia ankiety online: ANKIETATVN.80.PL http://www.ankietatvn.80.pl
Ankieta będzie dostępna do 27 marca.
Z góry dziękuję.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości