[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

blarol pisze:Prawdopodobnie jedną z zagranicznych gwiazd w X factorze, będzie Mat Pokora. Był dziś o nim materiał w DDtvn, a po nim napomknęli, że Mat odwiedzi Polskę w maju.
Też tak od razu pomyślałem :P No , ale chociaż ktoś "znany" będzie. Gwiazda prawdziwa będzie dopiero na finał . Mam nadzieję na "Gagę czy Rihannę !
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Podobnie jak, chciałbym Gagę, ale nie pogardził bym występem Mozila, Brodki, Peszek, Me Myself and I, Markowskiej, Cheryl Cole :D (w UK ponoć ma zostać ona zastapiona Rihanną! a zapewne w USA poprowadzi XF)
Z innej beczki - denerwuje mnie, że TVN emitując ten format ciągle podkreśla ze wystartował on także w USA i 'bije tam rekordy popularności' co jest bynajmniej dziwne, bo startuje on we wrześniu...
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

mojpierwszyraz pisze:Podobnie jak, chciałbym Gagę, ale nie pogardził bym występem Mozila, Brodki, Peszek, Me Myself and I, Markowskiej, Cheryl Cole :D (w UK ponoć ma zostać ona zastapiona Rihanną! a zapewne w USA poprowadzi XF)
Z innej beczki - denerwuje mnie, że TVN emitując ten format ciągle podkreśla ze wystartował on także w USA i 'bije tam rekordy popularności' co jest bynajmniej dziwne, bo startuje on we wrześniu...
Ale już trwają castingi i przychodzi na nie mnóstwo osób więcej niż do Idola (w Los Angeles 18,000), Rihanna odpadnie bo ma na jesieni trasę i nie było by jej w parę sobót i niedziel w programie a to raczej odpada, jak ja czytałem to Cheryl ma być w jury a podobno Nicole Scherzinger ma prowadzić :P

a co do Pokory lepszy on niż żadna chociaż mam nadzieje że także lepsze sprowadzą :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Tego się spodziewałem - Pokora, później Oceana, Jay Delano, InGrid, September... Już lepiej zaangażować kogoś z Polski - dobrego muzyka - tak jak wspomniał mojpierwszyraz - Brodkę ! :)
Liczą się tylko Fakty.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

A ja myślę, że na 90% przyjedzie Leona Lewis, bo jest chyba najlepiej rozpoznawalna w Polsce spośród zwycięzców X Factor. Poza tym często o niej wspominają podczas polskiej edycji. Bardzo chciałbym zobaczyć Cheryl Cole, ale na pewno będzie bardzo zajęta amerykańską edycją, jeśli dostanie posadę jurora, a jest to już niemal pewne.

Co do UK, to Rihanna ma być tylko gościnnym jurorem podczas castingów, a nie na stałe.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Według mnie to był chyba najlepszy odcinek polskiej edycji X Factor.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie to był najlepszy z dotychczasowych odcinków. Pomsył stworzenia nowego zespołu jak najbardziej na plus. Jeżeli ktoś oglądał dzisiaj program po raz pierwszy (z powodu braku emisji Rancza) to myślę, że czuje się zachęcony do kolejnych odcinków :D
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: X FACTOR

Post autor: tomas40 »

a kto to jest Matt Pokora ????
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Zamiast Matsa powinien przejść Bartek Kuśmierczyk lub Nycz,już wiemy że pani Małgosia odpadnie za tydzień chyba że źle odebrałem zapowiedź.Ale domy się zapowiadają bardzo fajnie.Tak a propo jakaś duża gwiazda nie ma koncertu w Polsce w okolicy 6 czerwca bo to mogło by dużo podpowiedzieć.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Majka ma zdecydowanie najcięższe zadania - grupy są kiepskie, ludzie ich nie kojarzą, gdyż na odcinkach castingowych były traktowane na prawdę po macoszemu.

Moja dziewiątka:
16-25
- Ania Kłys (moja prywatna faworytka ;))
- Ada Szulc
- Matts

>25
- Marta Podulka
- William
- Wojciech Strzelecki

zespoły:
- Dziewczyny
- Sweet Rebels
- By Mistake (zespół założony podczas bootcampu).
Liczą się tylko Fakty.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Zdecydowanie najlepszy odcinek.
peterq90 pisze:już wiemy że pani Małgosia odpadnie za tydzień chyba że źle odebrałem zapowiedź.
Często specjalnie robi się takie zapowiedzi "dla zmyłki".

A to moje typy:
16-24:
- Ada Szulc / Ada Styrcz
- Ania Kłys
- Michał Szpak

25+:
- Marta Podulka
- Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz
- Gienek Loska

Grupy:
- By Mistake
- Dziewczyny
- Sweet Rebels / Avocado
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy pamiętacie chłopaka o nazwisku Nycz. Wykonywał piosenkę "Up and down". Jego wykon z castingów jako jeden z naprawdę niewielu dobrze utknął mi w pamięci, chłopak w zasadzie zrobił furorę wśród moich znajomych, ale gdzieś przepadł. Nie wiem, czy w ogóle pojawił się w dzisiejszym odcinku, bo nie zdążyłem do domu na 20., no ale w każdym bądź razie na liście półfinalistów go nie ma. A szkoda, bo trzymałem za niego mocno kciuki. Z takim repertuarem mógłby spokojnie zostać gwiazdą.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Rekord ! 5,5 MLN WIDZÓW :) Pis'owcy będą płakać , że polska się z nimi nie integruje :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Jak dla mnie dobrych uczestników wzięli dalej :D teraz trudniej zdecydować kogo wywalić :P

Odcinek oglądało 5,571,147 :brawa:
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: X FACTOR

Post autor: pixie »

Podobał mi sie wczorajszy odcinek, chyba najlepszy ze wszystkich [dotychczasowych..] ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości