Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Beata Tadla

Post autor: Pavloo »

Z Facebooka Beaty Tadli:
Beata Tadla o nagrodzie "Miss Srebrnego Ekranu 2011"

"Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. To ważna opinia, bo od widzów, a te przecież powinny znaczyć dla nas najwięcej. Gratuluję także pozostałym laureatom, najbardziej "misterowi" Igorowi, którego bardzo lubię i "antenowo" i prywatnie. Ostatni rok- zawodowo- mogę śmiało zaliczyć do udanych. Ukazały się dwie moje książki: "Kto pyta, nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich" oraz "Niedziela bez Teleranka". To także czas dynamicznego rozwoju programu "Fakty po południu", który mam przyjemność współtworzyć. Mam już wiele pomysłów na nowe, także społeczne przedsięwzięcia. To wszystko nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie wsparcie i energia od widzów, za które jeszcze raz pięknie dziękuje."
Miło coś takiego usłyszeć od samej wygranej, taki mały gest, a tak cieszy :)

Również z Facebooka:

Obrazek
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Beata Tadla

Post autor: Pavloo »

Obrazek
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Beata Tadla

Post autor: matik »

Beata Tadla była dziś gościem w DDTVN
http://dziendobry.tvn.pl/video/ciaza-ci ... 18743.html
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Beata Tadla

Post autor: Pavloo »

Co do tego linka, którego podałeś to zwykły zbieg okoliczności o czym mogą świadczyć powyższe screeny ;)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Beata Tadla

Post autor: rogi »

Mogę zapytać czego ma dowodzić codzienne dodawanie caps`ów? Czy to jakiś portal modowy?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Beata Tadla

Post autor: nouze »

rogi pisze:Mogę zapytać czego ma dowodzić codzienne dodawanie caps`ów? Czy to jakiś portal modowy?
Jeśli niektóre Panie Prezenterki tak pięknie się dla widzów ubierają, to w nagrodę chyba warto je uwiecznić i pokazać. A robią to, mimo że TVN24 też nie jest telewizją o modzie.
Jak ci się nudzi i szukasz jakichś problemów w tym jak wygląda forum, to zastanów się np. nad sensem zakładania nowych wątków "po to żeby były".
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Beata Tadla

Post autor: rogi »

nouze pisze: Jak ci się nudzi (...)
Nie chodzi mi oto, że mnie to nudzi, tylko oto, że w polskiej telewizji jest multum pięknych prezenterek, a tu tylko p. Beata i Anna J. i tak w kółko.
eksterminator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 13:13

Re: Beata Tadla

Post autor: eksterminator »

rogi pisze:
nouze pisze: Jak ci się nudzi (...)
Nie chodzi mi oto, że mnie to nudzi, tylko oto, że w polskiej telewizji jest multum pięknych prezenterek, a tu tylko p. Beata i Anna J. i tak w kółko.
Zupełnie nie rozumiem twojego toku myślenia... za to w jednym punkcie w pełni się z tobą zgadzam, w TV jest MNÓSTWO pięknych prezenterek, a jednymi z nich są m. in. Beata T. i Anna J.
Ich zdjęcia (capsy) są prezentowane w wątkach o tytułach "Beata Tadla" i "Anna Jędrzejowska", nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie jest to już wystarczająca informacja o tym czego można się spodziewać wewnątrz tych wątków.

Nie podoba się - nie sprawdzaj tych wątków, dziecinnie proste rozwiązanie.

Zamiast doceniać wysiłek takich userów jak ACEKK, który poświęca swój czas dla zaprezentowania innym capsów ich ulubionych prezenterek ty musisz szukać dziury w całym.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Beata Tadla

Post autor: nouze »

rogi pisze:Nie chodzi mi oto, że mnie to nudzi, tylko oto, że w polskiej telewizji jest multum pięknych prezenterek, a tu tylko p. Beata i Anna J. i tak w kółko.
Wiadomo, każdy z nas wrzuca najwięcej zdjęć tej Pani Redaktor, którą najbardziej lubi
Ale to nie znaczy, że pozostałe piękne panie występujące na antenie są przez nas zaniedbywane :nie:
Wystarczy przejrzeć wątki w tym dziale forum, tak samo jak dziennikarek z innych stacji (o które dba głównie nasz forumowy Senior :plus: )
A jak tylko wrócą z urlopów Joanna i Dagmara... :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości