[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: ktos »

Zwycięzca “You Can Dance” pojedzie do Los Angeles

W siódmej edycji programu “You Can Dance. Po prostu tańcz!” wygrać będzie można stypendium taneczne w Los Angeles. Przez sześć poprzednich serii główną nagrodą w show był wyjazd do Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Tym razem zwycięzca trafi do International Dance Academy w Los Angeles, która mieści się na przeciwko słynnego Kodak Theatre.
Trenują w niej m.in. Lady Gaga, Rihanna czy Justin Bieber. Przeprowadzano w niej również castingi do filmu "Step Up 3", organizowano zajęcia taneczne do amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Oprócz stypendium i kwoty 100 tys. zł zwycięzca “You Can Dance 7” otrzyma indywidualnego trenera-opiekuna, czuwającego zarówno nad rozwojem jego techniki, jak i nad dalszą karierą w Stanach Zjednoczonych. Rekomendacja wystawiona przez IDA będzie przepustką na przesłuchaniach do największych agencji tanecznych na świecie.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zw ... os-angeles
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Nowa strona programu
http://youcandance.tvn.pl/
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

Ufff...

Na koniec nowość, która ucieszy wszystkich fanów programu. Relacje z castingu wydłużają się o jeden odcinek. Dzięki temu co tydzień widzowie będą mogli oglądać osobną relację z każdego miasta. Pozwoli to twórcom programu pokazać jeszcze więcej uzdolnionych ludzi!

Dzięki Bogu - wg mnie to najciekawsza część programu, a dotychczas była maksymalnie skracana. Same wyniki mówią - castingi ogląda się najchętniej. Po prostu.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Odcinki castingowe - fakt - są bardzo ciekawe (z racji dużej ilości "kolorowych" ludzi", ale to nie znaczy, że programy "na żywo" nie będą ciekawe. Są interesujące - ale z innego punktu widzenia - jako pasjonująca walka o główną nagrodę programu, no i jak są eliminowane kolejne osoby.

Odcinki na żywo będą od 25 kwietnia, a Wielki Finał zapewne 6 czerwca na dwa dni przed EURO 2012.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Już rok temu zwiększono liczbę odcinków castingowo-warsztatowych. W pierwszych 5 edycjach było ich 5, w 6 edycji aż 6. Teraz będzie ich prawdopodobnie 7.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

Czyli pewnie zmniejszy się liczba odcinków na żywo , czyli także par w tej edycji :/
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Zakładając, że będzie 14 uczestników i w każdym odcinku odpadają 2 osoby (począwszy od 1 na żywo, który będzie 25 kwietnia) odcinków na żywo będzie 7. W sumie 14 odcinków, czyli w sam raz :)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: felek »

Nie sądziłem, że to powiem... ale You can Dance w tym sezonie podobał mi się najbardziej ze wszystkich programów rozrywkowych wiosny!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie You Can Dance jest dużo ciekawszy od X Factora i do tego lepiej realizowany.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Podzielam zdanie. Jest to jedna z nielicznych produkcji TVN-u, która od samego początku do dziś trzyma poziom.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Amy »

Zgadzam się! YCD to zdecydowanie najlepszy z programów - świetna realizacja i jury, które wg mnie jest najlepiej dobrane ze wszystkich ;)
Świetny pomysł również z nagrodą dla zwycięzcy - czas podbić LA :)
This is not the end, this is not the beginning.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: mojpierwszyraz »

Fakt, nagroda świetna. Ale brakuje mi tańców grupowych, w których to na żywo wystepować powinien 1 uczestnik (np. w finale) a z nim taneczerze nie biorący udziału w programie. Powinni wykonywać taniec do znanej pop piosenki, z dobrym układem choreograficznym inspirowanym z teledysków. Tego mi brakuje.
Swoją drogą za mało świrów w tym 1 odcinku. Mam nadzieję że to się zmieni.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

"Świry" będą ;). To edycja osobowości - na pewno był także Ryjek (mam nadzieję, że pojawi się z odcinkach castingowych) - z resztą sama mówiła o tym Kazadi.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: adik1148 »

A mnie się nie podobał pierwszy odcinek. Był po prostu nudny :/
xxxfaktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 04 lut 2012, 13:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: xxxfaktor »

Cóż, obejrzałem odcinek, jestem pełen podziwu, wzruszenia, dla tego programu, dla jego uczestników,
chłopak porównany przez Kingę Rusin do Billiego Eliotta, fenomenalny, jestem facetem a łza się zakręciła w oku!!!

Świetny program :D Zmieniłem zdanie po tym odcinku :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości