Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

To po co się na siłę męczysz? Ja jak kogoś w telewizji nie lubię, to po prostu go nie oglądam. Są jeszcze dwie stacje informacyjne w Polsce. I szereg stacji zagranicznych. Jeśli tylko język nie jest barierą - proszę włączyć skoro przez Kuźniara nie wiesz, co się dzieje na świecie. pzdr.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lee »

arrow2 pisze:Kuźniar jest na tyle wyrazisty, że zamiast Wstajesz i Wiesz to pasmo mogłoby się nazywać po prostu "Kuźniar". Ludzie po 5 godzinach oglądania Poranka nie wiedzą co się dzieje na świecie, wiedzą tylko komu Kuźniar dogryzł, którego polityka zaatakował i którego swojego ulubionego gościa zaprosił po raz n-ty do programu. Zdecydowanie wole weekendowe wydania, lub te prowadzone przez kogoś w zastępstwie, bo nie są tak skupione na osobie prowadzącego.
Dokładnie :brawa: Ja już przestałam oglądać WiW z Kuźniarem. Wolę Polsat News lub Tvp Info.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: ~ »

lee pisze: Dokładnie :brawa: Ja już przestałam oglądać WiW z Kuźniarem. Wolę Polsat News lub Tvp Info.
Ja też ;).
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze:To po co się na siłę męczysz? Ja jak kogoś w telewizji nie lubię, to po prostu go nie oglądam. Są jeszcze dwie stacje informacyjne w Polsce. I szereg stacji zagranicznych. Jeśli tylko język nie jest barierą - proszę włączyć skoro przez Kuźniara nie wiesz, co się dzieje na świecie. pzdr.
A czy ja napisałem, że się na siłę męczę? Po prostu wyrażam swoją opinię. Jak mi się ktoś nie podoba, to o tym pisze. Zawsze to lepsze niż włażenie wszystkim w tvn w 4 litery.
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Pisz, pisz, pisz. p.s. przerzuciłem się na TVP, zawsze, to pewna inwestycja, państwowa nieeeee?
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

Masz coś na sumieniu, że tak osobiście odczytałeś to, co napisałem? :)
TVP to niepewna inwestycja, no chyba, że się wie kogo za "ogon" ciągnąć w danym momencie. Iluż to dotychczas odchodziło stamtąd jeszcze szybciej niż przychodzili? Taki Kuźniar na przykład miałby tam szanse się utrzymać tylko do najbliższych wyborów. :)
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Jeżeli ktoś sumiennie wykonuje swoją prace, to nie wylatuje po 2 miesiącach - dla przykładu Piotr Kraśko. TVP niepewna, ale zgodzisz się, że praca w mediach w ogóle nie jest pewna. Zwłaszcza ta na wizji. To są konsekwencje pracy na froncie :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: r_r16 »

Ostatnimi czasy nie mam okazji oglądać Jarka Kuźniara w Poranku, gdyż rano nie mam czasu włączyć telewizora, ale każdy Poranek z jego udziałem wspominam bardzo miło. Tak samo, jak jego prowadzenie X Factora. W 2 edycji programu odnalazł się znakomicie. Może nie zgadzam się z jego często ostrymi wypowiedziami i poglądami wypisywanymi na blogu, ale nie muszę się z nimi zgadzać, aby żywić sympatię do autora.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

Piotr Kraśko dla mnie byłby pierwszy do odstrzału, Wiadomości za jego "rządów" regularnie tracą widownię, może są mnie upolitycznione niż kiedyś, ale za to ich poziom wyraźnie dołuje. W TVP można się utrzymać dopóki szefem jest osoba, która cię wybrała, a szefem szefa jest osoba, która tego szefa wybrała. Jak zmienia się pierwsza osoba decyzyjna w łańcuchu, to za nią lecą wszyscy po kolei. I nawet sympatie widzów nie mają większego znaczenia.
A wracając do Kuźniara - on się trzyma bo tvn lubi robić show. Kuźniar ma tyleż samo wrogów (w stacji też) co wielbiących go fanów. Póki oglądalność jego pasma jest zadowalająca, to będą mu przechodzić płazem takie akcje jak głosowanie za jego odejściem. To był klasyczny objaw samouwielbienia i skupiania całego programu na własnej osobie. Do tego bez honoru i konsekwencji.
:arrow: dwa
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

~ pisze:
lee pisze: Dokładnie :brawa: Ja już przestałam oglądać WiW z Kuźniarem. Wolę Polsat News lub Tvp Info.
Ja też ;).
Ja też...
a Poranek TVN24 będę ogladał tylko w dwóch przypadkach :
1. Kuźniar wylatuje
2. Kużniar zostaje, ale nazwa poranka "Wstajesz i Wiesz" zostaje zmieniona na "Wstajesz i Łżesz" - tak bedzie uczciwiej
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: prze_kw »

piotrek888 pisze:Jeżeli ktoś sumiennie wykonuje swoją prace, to nie wylatuje po 2 miesiącach - dla przykładu Piotr Kraśko.
Tak, Kraśko szczególnie sumiennie zmienia kierunek do którego klęczy przy zmianie partii która ma największe wpływy w TVP w danym czasie. To tak na marginesie.

Co do Kuźniara - panowie @arrow2 i @sybic - popieram w pełni!
Liczą się tylko Fakty.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: szarotek »

p. Kuźniar nie czyta opinii na tym forum .. albo uważa, że piszą to jakieś niepoważne dzieciaki ;)
Kuba W. mu sączy do ucha.... i się p. J.K. zupełnie pogubił ... no cóż ... jest pełnoletni ;)
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

Czyta opinie na swój temat na różnych forach a potem publicznie (m.in. na antenie) wypowiada się o osobach go krytykujących. W jaki sposób to chyba każdy miał już okazję usłyszeń albo przeczytać nie raz.
:arrow: dwa
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: szarotek »

.... dzisiaj znowu przyczepił się do tego sympatycznego reportera z Londynu - chętnie by się jeszcze nad nim popastwił ( " trzeba być w pracy o 6:00, wszystko sprawdzić" - cyt. wczorajszy popis).
Okoliczności sprawiły, że zerkam ostatnio rano na TVN24 (u rodziców niestety leci "na okrągło" ) i zastanawiam się, co taki pulchny, złośliwy Jarek tam robi.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Przyczepił się!? Przecież to są żarty! Ludzie! Dystansu!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 7 gości