Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: szarotek »

Wypominanie komuś nieprzygotowania - czyli braku profesjonalizmu - nie jest śmieszne.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Swoimi postami udowadniasz zagubienie. Oglądasz człowieka, którego nie lubisz. To tak jak z pudelkiem. Nikt nie czyta a wszysycy wiedzą o czym piszą. Z Kuźniarem podobnie - nie lubią, nie oglądają, a wiedzą o każdym jego słowie w Poranku. :rozglada:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: avatar »

piotrek888 pisze:Przyczepił się!? Przecież to są żarty! Ludzie! Dystansu!
Zgadzam się, akurat to widziałem i nie było w tym nic złego. ;)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

piotrek888 pisze:Swoimi postami udowadniasz zagubienie. Oglądasz człowieka, którego nie lubisz.
Nie sądzisz, że gorzej by było, gdyby nie oglądał, a wypowiadał się?
A tak... ogląda i ma pełne prawo do swojej krytycznej oceny.
piotrek888 pisze:To tak jak z pudelkiem. Nikt nie czyta a wszysycy wiedzą o czym piszą. Z Kuźniarem podobnie - nie lubią, nie oglądają, a wiedzą o każdym jego słowie w Poranku. :rozglada:
A i takie typy też są. Większość przeciwników TV TRWAM taka jest. W życiu nie oglądali, ale wiedzą, że nie lubią. Oczywiście dobrze też wiedzą o wszelkich poczynaniach w tej stacji.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Oczywiście, że ma prawo do krytycznej oceny, tak jak inni do dobrej. Nie rozumiem tylko mechanizmu. Ja nie lubię Agnieszki Szulim i w życiu nie przychodzi mi włączać programów w których ona jest. Po co się katować na siłę i męczyć się pisząc takier posty? Jest kraj, są ludzie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

Zapomniałeś, że istnieje jeszcze taka grupa widzów, którzy dany program oglądali, lubili prezentera także, a teraz ze względu na zmiany programowe i zachowanie owego prezentera już NIE LUBIĄ.
Ich ocena jest o tyle ważna, bo obiektywna, wszak wiedzą o czym piszą.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

sybic pisze:NIE LUBIĄ.
A oglądają... I wiedzą o każdej jego wpadce, komu dogryzł, gdzie się pomylił. "Zapraszają" do domu człowieka, którego nie znoszą...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

A może po prostu oglądają codzienne wiadomości by wiedzieć, co na świecie się dzieje i są zmuszeni oglądać kogoś kogo nie znoszą?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

sybic pisze:A może po prostu oglądają codzienne wiadomości by wiedzieć, co na świecie się dzieje i są zmuszeni oglądać kogoś kogo nie znoszą?
Nie są. Nie jest to jedyny kanał informacyjny w Polsce. Są jeszcze dwa inne, jest internet, radio.Niektórzy ogladają telewizję newsową dla dziennikarzy, studia, oprawy i lotów kamer. Ja oglądam dla czystej informacji. I na tym się skupiam, a nie na tym, co założyła prezenterka/dziennikarka i jakie wywody w tzw. międzyczasie miał Kuźniar, Werner czy Jacoń.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

piotrek888 pisze: Nie są. Nie jest to jedyny kanał informacyjny w Polsce. Są jeszcze dwa inne...
A może ma dostęp tylko do TVN24?
Ponieważ jeszcze nie rozumiesz, przedstawię problem na swoim przykładzie. Otóż jestem fanem Mai Popielarskiej. Siła rzeczy muszę czasem zerknąć na poranek... i siłą rzeczy trafiam na Kuźniara, który mnie złości. Nie zawsze mogę go wyłączyć. Ponieważ go widzę to go i oceniam.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: szarotek »

Zabawne, że nie sposób niektórym uwierzyć, ze można pisać po prostu szczerze :)
A zarzut, że wygląd prezentera ma znaczenie w TV :lol: .... oj Piotrze 888, Piotrze 888 ;)
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze:Ja oglądam dla czystej informacji. I na tym się skupiam, a nie na tym, co założyła prezenterka/dziennikarka i jakie wywody w tzw. międzyczasie miał Kuźniar, Werner czy Jacoń.
Lepiej skasuj historią swoich postów zanim coś takiego napiszesz. :lol:
:arrow: dwa
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Tak. Kiedyś tak myślałem. Wcale się tego nie wstydzę! Pisałem takie posty.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

No widzisz, a ktoś może oglądać tvn24 w paśmie prowadzonym przez nielubianego prezentera dlatego, że dostanie tam informacje, które mu odpowiadają. Ja mimo wszystko, jeżeli muszę to wolę obejrzeć poranne pasmo w tvn24 niż w TVP INFO czy Polsat News, które dla mnie są merytorycznie słabe. I dlatego Kuźniara muszę czasem "przełknąć".
:arrow: dwa
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: szarotek »

Czy jesienią p. JK zakłada sweterek z suwakiem i łatami skórzanymi na łokciach ... to pasowałoby do tej koszulki ;)
A obok tak dobrze ubrane kobiety ...
p Redaktor widocznie nie wie, że marynarki ładnie maskują tzw. niedoskonałości ;)

p.s. To juz koniec komentarzy tutaj, w przyszłym tygodniu wracam do pracy i nie będę już go oglądać
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Radzik1993 i 6 gości