Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Szkoda z takimi osobami w ogĂłle prowadziĂŚ dyskusjĂŞ :!: :!: :!:
To siĂŞ nazywa Âślepota i gÂłupota wrzeogarniajÂąca :twisted: :twisted: :twisted:
Jak jesteœ taki m¹dry to sam sobie za³ó¿ forum gdzie bêdziesz wielbi³ tvn i wychwala³ w niebiosa ich wszystkich :twisted: :twisted: :twisted:
Do ludzi na poziomie to wam duÂżo brakuje i chyba takimi to siĂŞ nigdy nie staniecie :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Michos, dla przypomnienia fragment regulaminu
Na forum bezwzglĂŞdnie nie moÂżna: (...)
2. ObraÂżaĂŚ innych UÂżytkownikĂłw Forum, wyzywaĂŚ ich i poniÂżaĂŚ.
To, ¿e Ciê lubiê nie oznacza, ¿e Ty mo¿esz. Zreszt¹ o Tobie te¿ to œwiadczy nienajlepiej. I nie chodzi mi tylko o ten post, ale o wszystkie Twoje posty w których polemizujesz z kimœ, kto nie ma nic przeciwko temu, ¿e Anita nie jest w Faktach g³ównych. Wiem, ¿e wszyscy czasami siê k³ócimy, ale Ty nagminnie obra¿asz wszystkich, którzy maj¹ inne zdanie od Twojego.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O nie przesadzasz :!: :!: :!: Zawsze tak ostro z nikim nie dyskutuje. :!: :!: :!: Ju¿ kiedyœ podobnie zacz¹³ prowokowaÌ w w¹tku o Anitce :!: :!: :!: Zobacz sobie w innym temacie i ja tam wcale pierwszy nie zaczynam :!: :!: :!:
Aha to ÂŁukaszu jesteÂś za tym aby ludzie ktĂłrzy sÂą przeciwni tvn-owi i nie jest to ich ulubiona stacja aby stÂąd odeszli :?: :?: :?: To moÂże rzeczywiÂście wyrzuĂŚ wszystkich co nie lubiÂą tvn-u a zostaw tylko sympatykĂłw i zobaczymy jakie fajne forum bĂŞdziesz miaÂł :!: :!: :!:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Pomylka! Nie zamierzam z Panem wogole dyskutowac... Chcialbym nadmienic ze od oceniania ludzi nie jestem i glupota wszechogarniajaca moze i mnie dosiegla ale nie Panu to oceniac. Bo zauwazylem ze Pan lubi tak wszystkich z gory nawet ich nie znajac. Smieszy mnie to tylko i powoduje usmiech na twarzy;) Forum zakladac o tvn nie musze bo jest to forum ktore uwazam za ok wiec po co kolejne. Tylko trudno przedzierac sie czasem przez gaszcz wiadomosci nie na temat i pelnych oszczerstw pod katem wszystkich.
Jestem bardzo rad z tego ze moge prowadzic dyskusje z tak swiatla osoba, stojaca na tak wysokim poziomie. Jest Pan moim niedoscignionym idealem i nigdy sie chyba taki jednak nie stane bo sam Pan tak stwierdzil.

Pozdrawiam serdecznie i mniej zlosci i tych przerazliwych emotikonow w postach bo zaczynam sie bac.

Ps. Poniewaz sam odbieglem trcoche od tematu a to pewnie nie regulaminowe a REGULAMINU LAMAC SIE NIE POWINNO uwazam ze roznica nie byla wielka ale kazdy powod do zadowolenia i pochwalenia sie jest dobry. To tylko zycie. A nagroda dla dziennikarzy i tworzacych fakty BYLO chyba wlasnie to ze podano te informacje.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Michos - to nie chodzi o to, Âże ktoÂś CiĂŞ upomina, bo nie lubisz TVN'u, tylko dlatego, Âże obraÂżasz innych uÂżytkownikĂłw forum, ktĂłrzy majÂą tylko inne zdanie, niÂż Ty. Nie odwracaj kota ogonem i nie mĂłw, Âże to nie Ty jesteÂś winny, bo to poprostu ÂżenujÂące. :x
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Wczorajsza Wieczorynka pokonaÂła Fakty

Post autor: doktorfaustus1 »

Obrazek KONTRA Obrazek


Ju¿ po raz kolejny wczorajsza Wieczorynka (tym razem Gumisie) pokona³a sztandarowy program TVN - Fakty. Ma³o tego wczorajsze Fakty nie znalaz³y siê nawet w pierwszej dzisi¹tce najlepiej ogl¹danych programów. Oczywiœcie w TVP nikt nie robi z tego powodu wielkiego halo, nawet serwisy interentowe nie rozpisuj¹ siê nad tym wydarzeniem. I nie ma siê czemu dziwiÌ -dzisiaj lepszy bêdzie Tabaluga, jutro Miœ Uszatek, a juz w czwartek palmê pierszeùstwa przejmie Pszczó³ka Maja.

Có¿ szefowie TVN powinni pójœÌ po rozum do g³owy i zmodyfikowaÌ upadaj¹cy ju¿ program. Proponujê, aby prezenterzy Faktów przebrali siê za bohaterów bajek dla dzieci - oczywiœcie Rymanowski mo¿e byÌ Guciem (w koùcu to te¿ truteù i leù). K³opot bêdzie z Justynk¹ - w stroju maji bêdzie wygl¹da³a raczej jak osa, a te nie wzbudzaj¹ a¿ takiej sympatii. Cóz bêdzie musia³a zapuœciÌ w³osy i przybraÌ kilka kilogramów.
A za kogo przebraÌ Kajdanowicza? Mo¿e Genera³ Daimos z Polonii1? S³ysza³em te¿ o wielki zamieszaniu z Justyn¹, która najpierw nie chcia³a za³o¿yÌ bluzki z ¿ó³to-czarne poziome paski. Wszak podobno poziome paski pogrubiaj¹. Wed³ug naszego informatora w samej redakcji Faktów dosz³o do spiêcia miêdzy Justyn¹ Pochankê a Ann¹ Jêdrzejowsk¹ (juz nied³ugo bêdzie tak¿e na TVN o 19.00). Podobno obie panie pok³óci³y siê o strój Smerfetki.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

a AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą (juz niedÂługo bĂŞdzie takÂże na TVN o 19.00).
Wypluj te sÂłowa natychmiast :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:
Bo siĂŞ zaraz zrzygam :twisted: :twisted: :twisted:
Nie wymieniajmy jej w naszych postach bo nie jest tego warta :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
A tak od siebie jeszcze dodam. Jak na niÂą patrze to chce mam automatycznie odruchy wymiotne :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Och Michos, nie martw siĂŞ Ania pojawi sie w Faktach dopiero na wiosnĂŞ, lub jesieniÂą 2005r. W TVN wiedzÂą, Âże potrzebny jest odpowiedni moment - nowa ramĂłwka etc.
PS ju¿ jutro zaprezentuje eksluzywny wywiad z Pszczó³k¹ Maj¹.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

JeÂżeli to miaÂło byĂŚ dowcipne, to chyba coÂś nie wyszÂło. :? Tekst tendencyjny. 8)
Za Gumisia to siĂŞ moÂżesz sam przebarĂŚ, Doktorku. A moÂże napiÂłbyÂś siĂŞ troszkĂŞ soczku z Gumi-jagĂłd? :roll: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O co chodzi z tym wywiadem :?: :?: :?: JakaÂś wÂłasna inwencja twĂłrcza czy niespodzianka nam nieznana:?: :?: :?:
Aha a tekst jest œwietny doktorku(no mo¿e poza kilkoma niemi³ymi wyj¹tkami wi¹¿¹cymi siê z 2 paniami i jednym panem :twisted: :twisted: :twisted: )
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 lis 2004, 16:26 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tenedcyjny :?: :!: :!: No wiesz :!: Tendencyjne sÂą newsy ÂŁukasza. :D A soku z gumijagĂłd pijaĂŚ nie muszĂŞ, i bez niego Âświetnie sobie radzĂŞ. W strĂłj Gumisia raczej siĂŞ nie zmieszczĂŞ, ale Rymanowski do wysokich nie naleÂży, wiĂŞc moÂże powinnien sprĂłbowaĂŚ. ZresztÂą to nie ja muszĂŞ walczyĂŚ o widzĂłw...

Michos - od razu inewncja TwĂłrcza! Powiedzmy, Âże to mĂłj maÂły sekret. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No skoro i bez soczku sobie radê dajesz, to siê o Ciebie nie martwiê. :wink: Ale tendencyjnoœci szczyt osi¹gn¹³eœ, ot moja opinia. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciek, Maciek, gdzie ta tendencyjnoœÌ? Chyba mam prawo napisaÌ o ostatnich wynikach ogl¹dalnoœci. A ¿e by³y one niekorzytne dla Faktów TVN? Có¿, nie moja to wina.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No dobra, nie przejmuj siĂŞ zanadto. OczywiÂście, Âże masz prawo napisaĂŚ. I ja Twoje posty szanujĂŞ (a nawet czytam z zainteresowaniem :wink:), ale ten o przebieraniu siĂŞ byÂł troszkĂŞ zaczepny... Jednak to wcale nie znaczy, Âże byÂł zÂły! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Michos - od razu inewncja TwĂłrcza! Powiedzmy, Âże to mĂłj maÂły sekret.
Ty;lko Âżeby nie byÂł ten sekret tragiczny dla nikogo :!: :!: :!:
Czy mo¿na to znaleŸÌ gdzieœ w necie czy na pewnej stronie internetowej :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość