Remont studia Faktów i TVN24

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Peter Parker »

Pisałem na m2 że pachnie mi Niemcami, teraz mogę to tylko potwierdzić. Muzyka (oczywiście na tyle, ile słychać w dwóch dotychczasowych materiałach) nieco przypomina muzykę z Heute ZDF.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Czyli od środy Fakty w HD.

"Co się spodoba widzom najbardziej?"
"Jakość. Jest to przede wszystkim jakość HD. W studio jest dużo jaśniej, czyściej." :D
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

Po kilkusekundowych fragmentach nie można wyciągać wiele wniosków, lecz bardzo przypomina mi to oprawę muzyczną z Heute ZDF. Tło za prowadzącym podobne jest do tła, Zeit im Bild, stacji ORF2. Za 2 dni przekonamy się, czy nasze przypuszczenia sprawdziły się. Maciej Słomczyński powiedział, że początek będzie na stojąco i prowadzący będzie szedł wzdłuż bimu i prezentował kilka obrazków. Czy może to być nowy forszpan?
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Nie zdziwię się, jak za oprawą Faktów stoi Velvet Mediendesign. Wtedy można się spodziewać podobieństwa do niemieckich dzienników.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: avatar »

Trochę dziwnie wygląda ta nieodświeżona część studia. :ech:
Trochę tak jakby Durczok dla swojego programu zrobił coś nowego a Pieczyński się zwyczajnie pod to podepnie..., ale to tylko moje odczucia.
Im więcej tych informacji, zdjęć, materiałów to coraz mniej mi się to wszystko podoba. :neutral:
Czekam na środę.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Pavloo »

Ależ oni potrafią wszystko ukryć. Teraz tym bardziej czekam na 3 października, bo filmik coraz bardziej zachęca :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

Oni tak wszystko ukrywają, że nawet kawałeczek podestu ze stołem zamazują w materiale. To musi być coś ekstra, że tak dbają o to, żeby nikt tego nie zobaczył.
avatar pisze:Trochę dziwnie wygląda ta nieodświeżona część studia. :ech:
Trochę tak jakby Durczok dla swojego programu zrobił coś nowego a Pieczyński się zwyczajnie pod to podepnie..., ale to tylko moje odczucia.
Im więcej tych informacji, zdjęć, materiałów to coraz mniej mi się to wszystko podoba. :neutral:
Czekam na środę.
Zauważ, że nigdzie nie jest napisane: Nowe studio Faktów TVN i TVN24, tylko Faktów TVN, więc na duże zmiany w TVN24 nie ma co liczyć.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: matik »

patryk19 pisze:Zauważ, że nigdzie nie jest napisane: Nowe studio Faktów TVN i TVN24, tylko Faktów TVN, więc na duże zmiany w TVN24 nie ma co liczyć.
Tytuł komunikatu prasowego TVN: Nowe studio TVN24 i Faktów - startujemy 3 października o 19:00!
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

matik pisze:Tytuł komunikatu prasowego TVN: Nowe studio TVN24 i Faktów - startujemy 3 października o 19:00!
Przepraszam za kłamstwo, ale ja już jestem zamotany tym startem nowego studia i nie pamiętam ile artykułów czytałem, i jakie były ich tytuły. Wszystko jedno. Ważne, że Fakty będą nowe. :P
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: Lord_info »

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: r_r16 »

Dziś ostatnie wydanie Faktów w formule znanej nam od, można chyba powiedzieć, 8 lat. Dziś po raz ostatni doskonale znana czołówka, doskonale znana muzyka. Liczę jednak, że od jutra będziemy mogli oglądać Fakty w dużo dynamiczniejszej formie. Loty kamerowe, przerywniki. Liczę, że bim także zostanie wykorzystany w większy sposób niż tylko przy zapowiedzi materiałów.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: patryk19 »

Kończy się pewien okres w Faktach TVN. Już nigdy nie zobaczymy czołówki stworzonej z kropek i nie usłyszymy charakterystycznej oprawy muzycznej. Możemy powiedzieć, że żegnamy stare Fakty, a witamy nowe.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: arrow2 »

patryk19 pisze:Już nigdy nie zobaczymy czołówki stworzonej z kropek
Teraz będzie z kresek zamiast kropek :D
:arrow: dwa
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Remont studia Faktów i TVN24

Post autor: miwaszkiewicz »

Stare "Fakty" to pożegnaliśmy osiem lat temu. A formuła znana nam dzisiaj jest właściwie od sześciu, a nie od ośmiu lat. Może się czepiam. Jedno wiem na pewno: tak jak była kolosalna różnica między "Faktami" w latach 1997-2004 (z drobnymi udoskonaleniami co jakiś sezon) a tymi dzisiejszymi (również z drobnymi udoskonaleniami co jakiś sezon) to tak samo kolosalna różnica będzie od jutra. I szkoda, że to nie Lis będzie je prowadził. Co jak co, ale Durczok to serio nie dorasta mu do niczego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości