Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

"powinna" - to jest słowo klucz, w praktyce wystarcza oświadczenie pracownika, że nie jest zainteresowany jednorazowo tak długim urlopem i wola pracodawcy, żeby udzielić urlopu w krótszych okresach
EOT
:arrow: dwa
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

http://www.dailymotion.com/video/x7ag66_kuyniar_news

Trafiłem na ten filmik szukając zupełnie innych rzeczy, ale myślę, że warto go obejrzeć. :D Pewnie już kiedyś był.
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: agas »

Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Pavloo »

Również gratuluję :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
kp25
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 16:29

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kp25 »

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przeczytałem opinie pod tym tekstem. Rozumiem wolność słowa w Internecie, ale to co się dzieje, jest straszne. Z Polaków wylewają się wszelkie kompleksy, zawiść i zazdrość. Nie jesteśmy krajem szczęśliwych ludzi. Przykre, ale prawdziwe.

A przyszłemu tacie, najszczersze gratulacje! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re:

Post autor: sybic »

Camilo pisze:Przeczytałem opinie pod tym tekstem. Rozumiem wolność słowa w Internecie, ale to co się dzieje, jest straszne. Z Polaków wylewają się wszelkie kompleksy, zawiść i zazdrość.
Ja bym to określił inaczej. Polacy nie lubią jak się ich obraża. Kuźniar nie szanuje innych, obraża, to i zbiera kiepskie opinie. Pod hasłem Maja Popielarska przeczytasz raczej pozytywne i miłe opinie. Jak myślisz, dlaczego?
Camilo pisze:Nie jesteśmy krajem szczęśliwych ludzi. Przykre, ale prawdziwe.
A to też prawda. Wystarczy wyjść ulicę. Mało kto się uśmiecha.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

sybic pisze:Kuźniar nie szanuje innych, obraża, to i zbiera kiepskie opinie. Pod hasłem Maja Popielarska przeczytasz raczej pozytywne i miłe opinie. Jak myślisz, dlaczego?
Kogo Kuźniar nie szanuje?
Każdemu się dostaje, Popielarskiej też. Wystarczającym powodem by jej dowalić jest już to, że pracuje w TVN.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re:

Post autor: sybic »

Camilo pisze: Kogo Kuźniar nie szanuje?
Widzów. W swoich wpisach też.
Camilo pisze: Każdemu się dostaje, Popielarskiej też.
Tylko, że jednemu więcej ,a drugiemu mniej.
Camilo pisze: Wystarczającym powodem by jej dowalić jest już to, że pracuje w TVN.
Chyba żartujesz. Miejsce pracy nie ma tutaj znaczenia, a zachowanie.
myszka2011
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2011, 08:26

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: myszka2011 »

Czy wiecie może dlaczego w tym tygodniu nie było p. Jarka tylko p. Igor prowadził Poranki WiW?
P. Jarek na facebooku pisze ale w Porankach WiW się nie pojawia. Jestem ciekawa dlaczego...
kp25
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 16:29

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kp25 »

Prawdopodobnie czeka na dziecko...;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

sybic pisze:
Camilo pisze: Kogo Kuźniar nie szanuje?
Widzów. W swoich wpisach też.
Czy obraził Cię kiedyś? Jeśli tak, to w jaki sposób? Tylko proszę, nie pisz w swoim stylu, że robi to permanentnie, lecz podaj choć jeden konkretny przykład.
Chyba żartujesz. Miejsce pracy nie ma tutaj znaczenia, a zachowanie.
To zapraszam Cię na jakieś większe forum. Zgoda, ciężko by pogodynki miały takie oddziaływanie jak prezenterzy wiadomości, ale swoje też dostają. Bo wiadomo, że jak TVN to w propagandę zamieszani są wszyscy, począwszy od zarządu, kończąc na Paniach sprzątaczkach. Więc wszystkich należy zmieszać z błotem. A co!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re:

Post autor: sybic »

Camilo pisze: Czy obraził Cię kiedyś? Jeśli tak, to w jaki sposób? Tylko proszę, nie pisz w swoim stylu, że robi to permanentnie, lecz podaj choć jeden konkretny przykład.
By nadmiernie nie rozwijać dyskusji i rozdrabniać dany przykład na drobne, powiem tak : Kuźniar jako funkcjonariusz ma zwyczaj wtrącania swojego zdania do wiadomości które przekazuje. Właśnie wtedy wykazuje brak szacunku do grupy ludzi z poglądami z którymi się nie zgadza.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

agas pisze:http://www.fakt.pl/Jaroslaw-Kuzniar-bed ... 037,1.html

Jesli to prawda to GRATULACJE!!!!
Podobno, jego żona w tym tygodniu urodziła. Są nawet zdjęcia jak "Kuźniar" (twarzy nie widać, bo zdjęcie jest od tyłu zrobione :spiewa: ) niesie nosidełko.
http://www.se.pl/multimedia/galeria/961 ... -nosideku/
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Pavloo »

Kuba TVN Wojewódzki na swoim facebook'owym profilu zamieścił taki wpis:
Kuba Wojewódzki pisze:Mój serdeczny kolega Jarek TVN24 Kuźniar został ojcem. Gratuluje. Jarek, fajnych dziewczyn nigdy dość !

Ukłony dla Twoich kobiet

Jakub W.
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości