[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: X FACTOR

Post autor: rogi »

tomalapt pisze:
mojpierwszyraz pisze:Dawid Podsiadło w tydzień po premierze debiutanckiego albumu "Comfort And Happiness" debiutuje na #1 miejscu OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży), ze statusem ZŁOTEJ PŁYTY (+15 tys egzemplarzy). Albumów w sklepach muzycznych brakowało już 1-2 dni po premierze, kolejna dostawa w większości miała dotrzeć do sklepów m.in. 6-go czerwca. Gratulacje.
Dodatkowo, Lisowska z jej AERO-PLAN utrzymuje się nadal na liscie OLISu. 1. tydzień - 10 miejsce, 2. tydzień - 22 miejsce, 3. tydzień - ? zobaczymy. :) Gratuluję obojgu ARTYSTOM!
Także jestem pozytywnie zaskoczony płytą Dawida. Szkoda, że polskie rozgłośnie radiowe nie grają dobrej muzyki m.in Dawida...
Do tej pory jego utwory słyszałem tylko w Polskim Radiu.
Niestety RMFMF, czy Radio Zet nie grają inteligentnej muzyki, szkoda. ;(
W RFM-ie słyszałem już jego piosenkę jakiś czas temu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

W Radiu PiN również grają muzykę Dawida :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W Radiu ZET również słyszałem, szkoda że tylko Trójkąty i kwadraty. Moim zdaniem Vitane i Nieznajomy mają potencjał na hit.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Grają tylko to bo ta piosenka póki co promuje płytę - wyszedł teledysk. W Esce Rock też grają, a utwór jest w NRD :)
Swoją drogą widziałem występ Dawida w niedzielę przed Laną i dał radę :D
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Adrian ;P pisze:Grają tylko to bo ta piosenka póki co promuje płytę - wyszedł teledysk. W Esce Rock też grają, a utwór jest w NRD :)
Swoją drogą widziałem występ Dawida w niedzielę przed Laną i dał radę :D
I najsmutniejsze to, ze w samym X Factor nie wystepują.. na DD TVN tak, w radiu, Top Model tak. X Factor / TVN mają już wystarczająco gwiazd własnych by wypełnich prawie każdy live ich występami... i nic! A o to właśnie chodzi w tym programie, by powstały 'gwiazdy' i nawet nim się w X Factor nie chwalą, a koszt pewnie minimalny, a efekt duży!

2014 każdy live 5 minut dłuższy i w każdym Polski tani gość, promować rynek własny!
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

No i gratulację dla Dawida, na Olis już jest numerem 1 :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Sukces jaki odniosła Ewelina po X Factor jest dla mnie zaskakujący. Nagrody na Opolu i teraz 6 nominacji do Eski Music Awards. :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

zaznaczmy , że Dawid Podsiało także dostał 2 nominację do ESKi ;D Głosujemy, moi drodzy , głosujemy ! ;)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Muzyka jaką tworzy Lisowska jest słaba, płyta sprzedaje się dość słabo. Obawiam się, że będzie to gwiazdka 1-2 sezonów aczkolwiek życze jej jak najlepiej! :)
Dawid to inna sprawa. Jest genialny :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

A ja bardzo kibicuje Ewelinie, jej muzyka wpada mi w ucho :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

musicomaniakk pisze:Sukces jaki odniosła Ewelina po X Factor jest dla mnie zaskakujący. Nagrody na Opolu i teraz 6 nominacji do Eski Music Awards. :D
Sporo nominacji dostali także uczestnicy konkurencyjnych talent-show - czyli zespoły Enej i LemON z "MBTM", oraz Rafał Brzozowski i Jurand Wójcik (nominowany jest jego zespół "Kreuzberg") z "TVoP". To pokazuje tylko, że siła programów talent-show (wbrew temu, co się mówi, że era takich programów zbieża do końca) jest nadal duża.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Trzeciak pisze:
musicomaniakk pisze:Sukces jaki odniosła Ewelina po X Factor jest dla mnie zaskakujący. Nagrody na Opolu i teraz 6 nominacji do Eski Music Awards. :D
Sporo nominacji dostali także uczestnicy konkurencyjnych talent-show - czyli zespoły Enej i LemON z "MBTM", oraz Rafał Brzozowski i Jurand Wójcik (nominowany jest jego zespół "Kreuzberg") z "TVoP". To pokazuje tylko, że siła programów talent-show (wbrew temu, co się mówi, że era takich programów zbieża do końca) jest nadal duża.
Trzeba dodać, że te gwiazdy naprawdę są dobre jak i również ich muzyka :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze:Dawid Podsiadło w tydzień po premierze debiutanckiego albumu "Comfort And Happiness" debiutuje na #1 miejscu OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży), ze statusem ZŁOTEJ PŁYTY (+15 tys egzemplarzy).
Teraz to już PLATYNA :)
http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci,2102, ... 91986.html
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

"Lekkość życia bez słów" jest dziś piosenką dnia w Jedynce.
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 11 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
http://www.polskieradio.pl/7/160/Artyku ... a-bez-slow
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Uwaga!!
Informacja z ostatniej chwili, nieoficjalnie dowiedziałem się, że prowadzone są rozmowy z Mają Sablewską, która miałaby zasiąść za stołem jurorskim, nie wiadomo, czy zastąpić Okupnik, czy zasiąść jako 4 juror... Porażka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości