Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sybic »

"TVN kłamie" to było napisane i to akurat prawda, dlatego gościowi puściły nerwy i Miecugow naczelny wazeliniarz dostał w nocha.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sybic »

grero89 pisze:No tak, premier broni kolegów :)

Afera nie wiadomo o co, "przepraszanie" przez hołotę z Woodstocku już w ogóle śmieszne.. Trzeba było się liczyć a takim czymś skoro organizuje się SK w miejscu publicznym. Powinni być świadomi, że na Przystanku pojawi się ktoś poza lemingami.. ;)
Dokładnie.
kto sieje wiatr ten zbiera burze. Miecugow w TVN trudnił się przemysłem pogardy. W SK Szczuł jednych na drugich...
Niech się wiec nie dziwi, że ludzie go nie lubią...
A tego gościa to szkoda, bo premier wykona telefon do prezesa sądu i 3 lata posiedzi.
Trzeba walczyć ale nie tymi metodami.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fabian »

sybic pisze:3 lata posiedzi.
Obawiam się, że wyrok będzie niższy, ale trzymam kciuki za maksymalny wymiar kary.
sybic pisze:Szczuł jednych na drugich
Jarosław Kaczyński
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: grero89 »

Jest to dla mnie hołota od czasu kiedy podczas odgrywania Hymnu w rocznice PW jedni siedzieli (tudzież leżeli..), inni się chwiali z piwem, albo mieli czapki na głowach.. jeżeli oni nie mają szacunku do własnego Państwa to nie mam zamiaru mieć do nich.

Wybryk wybrykiem, nigdzie nie napisałem, że go pochwalam, wprost przeciwnie kara się należy (oczywiście adekwatna i bez nacisków) ale już widzę, jak się zacznie wykorzystywanie tego do celów politycznych, walki z patriotami, kibicami itd. I mówi to jako osoba, które od zawsze ma poglądy lewicowe.

Żeby premier się wypowiadał w sprawie incydentu na jakiegoś dziennikarza ? Żeby ów dziennikarz robił z tego taką aferę i kłapał od razu w mediach ? No proszę was. Poza tym widać, że symbioza PO i TVN wciąż ma się dobrze.. Święte słowa Miszczaka.
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Efcia »

"Żeby ów dziennikarz robił z tego taką aferę i kłapał od razu w mediach "??? :shock:
Przecież to się działo w czasie programu na żywo. Trudno, żeby o tym nie mówił skoro i tak masa ludzi to widziała :roll:
Jak czytam niektóre posty to żal mi tych ludzi, którzy każdą okazję wykorzystają do oplucia innych
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sybic »

Fabian pisze:
sybic pisze:Szczuł jednych na drugich
Jarosław Kaczyński
Wiem... tak POwiedzieli ci w TVN...
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fabian »

Nie, widzę to własnymi oczami.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Łukasz »

grero89, jeśli Twoje wulgarne wypowiedzi - tak jak ta, którą tu usunąłem - będą się powtarzać, będziemy musieli pozbawić Cię dostępu do forum.

Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej mile widziana, ale chamstwa nie tolerujemy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sybic »

Fabian pisze:Nie, widzę to własnymi oczami.
Wyobraź sobie, że są tacy, którzy twierdzą, że tacy jak ty myślą telewizorem nastawionym na TVN i tylko oni myślą, no i kto ma racje?
Bez względu na to są dwa obozy, a TVN szczuje jednych na drugich i tak się składa że staje po jednej ze stron.
Po tej stronie co władza, a wielu na władze sika… bo nie dość, że kłamią to jawnie działają na szkodę obywateli.

Aha, czy prezydent zajął już stanowisko w tej sprawie?
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fabian »

Znam przebieg kariery politycznej Jarosława Kaczyńskiego, patrzę na nią obiektywnie, w opracowaniach, gazetach, różnych kanałach telewizyjnych. Czytam i słyszę jego słowa, jego głos, żaden podłożony. Jego działania po transformacji są nieszczęściem dla kraju, on sam jest nikim więcej niż wichrzycielem politycznym.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sybic »

Znam przebieg kariery politycznej Donalda Tuska, patrzę na nią obiektywnie, w opracowaniach, gazetach, różnych kanałach telewizyjnych. Czytam i słyszę jego słowa, jego głos, żaden podłożony. Jego działania po transformacji są nieszczęściem dla kraju, on sam jest nikim więcej niż wichrzycielem politycznym.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fabian »

Nie obchodzi mnie co sądzisz o Donaldzie Tusku. Jestem lewicowym wyborcą i tak naprawdę nie mam swojej dobrej reprezentacji w Polsce, obie partie z lewej strony sceny nie są w stanie mnie zadowolić.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: sybic »

Nie przejmuj się. Ja też nie mam swojej dobrej reprezentacji :)
No może partia JKM, ale oni mają małe poparcie.
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: grero89 »

Łukasz pisze:grero89, jeśli Twoje wulgarne wypowiedzi - tak jak ta, którą tu usunąłem - będą się powtarzać, będziemy musieli pozbawić Cię dostępu do forum.

Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej mile widziana, ale chamstwa nie tolerujemy.
Proszę o konkretne uzasadnienie dlaczego części mojej wypowiedzi są cenzurowane ? Ah, tak.. POprawność polityczna. Spokojnie, Miecugow z Miszczakiem tego forum raczej nie czytają, nie doniosą Donkowi.. :)
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Fabian »

Materiał przedstawiający przeszłość agresora widziałem już wczoraj, myślałem, że niebawem pojawi się tu jako uzupełnienie. Nikt nie wkleił, więc proszę, od wczoraj pisze się o nim Oskar W.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości