Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: avatar »

Wczoraj w pogodzie użyto animacji ze sportu, ewidentnie była to awaria, bo cały program praktycznie była pokazywana tylko i wyłącznie mapa pogodowa.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: sybic »

Wnioskuje o zmianę tematu na bardziej obiektywny np. "Fakty główny program informacyjny w TVN".
Obecny tytuł to żenada… Tytuł sugerujący, iż Fakty są najlepszym programem informacyjnym w Polsce, a to przecież nie prawda.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: sybic »

Dziś Durczok w pierwszych słowach Faktów stwierdził, że mamy rekordowe upały i podał temperaturę 40 stopni!
ALE GDZIE PANIE DURCZOK, GDZIE???
Bo to przecież rekord... a przypominam, że obecnie obowiązującym rekordem temperatury w Polsce to 40,2 stopnia. Padł on Prószkowie 29 lipca 1921 roku.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: prze_kw »

Ależ Ty masz smutne życie : )
Liczą się tylko Fakty.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: wafel »

sybic pisze:Dziś Durczok w pierwszych słowach Faktów stwierdził, że mamy rekordowe upały i podał temperaturę 40 stopni!
ALE GDZIE PANIE DURCZOK, GDZIE???
Bo to przecież rekord... a przypominam, że obecnie obowiązującym rekordem temperatury w Polsce to 40,2 stopnia. Padł on Prószkowie 29 lipca 1921 roku.
Ktoś chyba zapomniał, że temperatury podawane podczas prognoz pogody (również te 'rekordowe') są podawane w uwzględnieniem, że czujnik znajduje się W CIENIU ...
Sam mam termometr w słońcu, który niejednokrotnie 40,2 stopnia przewyższał ...
czerk pisze:Ależ Ty masz smutne życie : )
:brawa:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: sybic »

wafel pisze:
sybic pisze:Dziś Durczok w pierwszych słowach Faktów stwierdził, że mamy rekordowe upały i podał temperaturę 40 stopni!
ALE GDZIE PANIE DURCZOK, GDZIE???
Bo to przecież rekord... a przypominam, że obecnie obowiązującym rekordem temperatury w Polsce to 40,2 stopnia. Padł on Prószkowie 29 lipca 1921 roku.
Ktoś chyba zapomniał, że temperatury podawane podczas prognoz pogody (również te 'rekordowe') są podawane w uwzględnieniem, że czujnik znajduje się W CIENIU ...
No własnie... Durczok może i sobie termometr pod pachę wsadził i dlatego mu wskazało 40 stopni, a tym czasem chodzi o temperaturę powietrza, które nie dość, że powinna być mierzona w cieniu to przede wszystkim w klatce meteo i tylko tą temperaturę można uznać za oficjalną... i smutne życie ma ten, który mierzy powietrza, a termometr trzyma w piekarniku i podaje to w głównych wiadomościach.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: wafel »

sybic pisze:
wafel pisze:
sybic pisze:Dziś Durczok w pierwszych słowach Faktów stwierdził, że mamy rekordowe upały i podał temperaturę 40 stopni!
ALE GDZIE PANIE DURCZOK, GDZIE???
Bo to przecież rekord... a przypominam, że obecnie obowiązującym rekordem temperatury w Polsce to 40,2 stopnia. Padł on Prószkowie 29 lipca 1921 roku.
Ktoś chyba zapomniał, że temperatury podawane podczas prognoz pogody (również te 'rekordowe') są podawane w uwzględnieniem, że czujnik znajduje się W CIENIU ...
No własnie... Durczok może i sobie termometr pod pachę wsadził i dlatego mu wskazało 40 stopni, a tym czasem chodzi o temperaturę powietrza, które nie dość, że powinna być mierzona w cieniu to przede wszystkim w klatce meteo i tylko tą temperaturę można uznać za oficjalną... i smutne życie ma ten, który mierzy powietrza, a termometr trzyma w piekarniku i podaje to w głównych wiadomościach.
Tylko wyobraź sobie, że istnieją miejsca w których nie ma cienia ...

W ogóle o czym my rozmawiamy? :shock:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: r_r16 »

No właśnie? O co cała afera? Ktoś, kto rozpętuje aferę z tak głupiego powodu (jakby conajmniej Kamil Durczok oficjalnie ogłosił, że nieżyjący Freedy Mercury został prezydentem Urugwaju), musi mieć naprawdę smutne życie i dużo wolnego czasu. No, ale co można rzec. To i tak wszystko przez Tuska, a Durczok zajął się tematem upałów, żeby zatuszować kryzys w PO.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: sybic »

wafel pisze: Tylko wyobraź sobie, że istnieją miejsca w których nie ma cienia ...
Wyobraź sobie, że klatki meteo stoją w słońcu, a mimo tego mierzą właściwą temperaturę powietrza, czyli taką jak cieniu.
wafel pisze: W ogóle o czym my rozmawiamy? :shock:
O poprawnym pomiarze wielkości fizycznej i o rzetelności informacji jaką podają "Fakty".
W całej Polsce są setki klatek pomiarowych i to one właściwie podają temperaturę. Ten kto się interesuje tematem wie, że on-line można mieć do nich dostęp.
Czy to tak trudno przygotowując fakty pobrać wszystkie te dane i wskazać gdzie padł rekord i jak to się ma do poprzednich lat?
Dla kogoś kto się interesuje tematem szczytem ignorancji jest pokazanie termometru u jakiegoś widza z temperaturą powyżej 40 stopni, który mierzy temperaturę, ale na pewno nie powietrza :)
I smutne życie ma ten kto tego nie czuje...
Choć z drugiej strony to może i szczęśliwe... analfabeta i imbecyl w pewnym sensie jest szczęśliwszy od nas, bo jego jedynym zmartwieniem jest tylko to, aby nie być głodnym.
Być może to ludzie nauki mają smutne życie bo co dzień muszą się zmierzyć z rzeczami zupełnie nie istotnymi w normalnym życiu.
r_r16 pisze:No właśnie? O co cała afera? Ktoś, kto rozpętuje aferę z tak głupiego powodu (jakby conajmniej Kamil Durczok oficjalnie ogłosił, że nieżyjący Freedy Mercury został prezydentem Urugwaju), musi mieć naprawdę smutne życie i dużo wolnego czasu.
Albo po prostu się tym interesuje lub zajmuje.
W wracając do tematu, to w tym dniu padły rekordy. Np. w Łodzi takiej temperatury nie było od 90 lat.
Szkoda, że Wasyl nie miał wtedy dyżuru. W minutę wyłożyłby temat a przy okazji zainteresował.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: matik »

sybic pisze:Albo po prostu się tym interesuje lub zajmuje.
A więc:

Kod: Zaznacz cały

SYBIC
interesuję się: szukaniem dziury w całym
zajmuję się: hejtowaniem Faktów, Durczoka i całego TVN
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: sybic »

A więc :

Kod: Zaznacz cały

Matik - moderator, na forum od 3 lat, nie lubi gdy ktoś coś złego powie na TVN, nawet jeśli ten ktoś wytknie ewidentną niekompetencje i brak wiedzy prowadzącego. 
Nie przyjmuje do wiadomości żadnych uwag i argumentów. Musi go bardzo lubić… ba, kochać bo tylko w tym stanie nie widzi się żadnych wad.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: matik »

O ja nie mogę, ale wielka ta niekompetencja! Normalnie ogłośmy żałobę narodową i powołajmy specjalną komisję do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Życzę Ci więcej dystansu do dupereli, a wytykaj poważne przewinienia, zasługujące na potępienie.
P.S. Jeśli jesteś walczący o prawdę, to przykro mi, że nie zauważasz mojej krytyki w stosunku do TVN, no ale niektórzy jak widać lubią pokazywać rzeczywistość inną jak jest. I to się nazywa PROPAGANDA. Widać TVN uczy się od najlepszych ;)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: sybic »

matik pisze:O ja nie mogę, ale wielka ta niekompetencja! Normalnie ogłośmy żałobę narodową i powołajmy specjalną komisję do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Życzę Ci więcej dystansu do dupereli, a wytykaj poważne przewinienia, zasługujące na potępienie.
Dla każdego człowieka są rzeczy ważne i zupełnie obojętne. Na te ważne jest uczulony, a tych obojętnych nie zauważa. Zapewniam, że gdyby Durczok powiedział np.: cytując Słowackiego "Litwo, ojczyzno moja" to ja skwitowałbym to słowami - każdemu może się pomylić. Temat temperatury w TVN ignorowany jest jednak totalnie i stąd ten mój wybuch. Nie tylko przez Durczoka. Prym wiedzie tutaj Kuźniar. On to jest "mistrzem" świata w tej dziedzinie… Zresztą nie tylko w tej, bo w każdej. jednak od kilku miesięcy nie mam TVN24, wiec nie śledzę jego poczynań i gwiazdorskich popisów a'la Kononowicz. Być może coś się zmieniło…
kontaktowy24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 16:28

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: kontaktowy24 »

sybic pisze:Wnioskuje o zmianę tematu na bardziej obiektywny np. "Fakty główny program informacyjny w TVN".
Obecny tytuł to żenada… Tytuł sugerujący, iż Fakty są najlepszym programem informacyjnym w Polsce, a to przecież nie prawda.
Tak z ciekawości zapytam, który dziennik jest dla Ciebie najlepszy?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - główny program informacyjny TVN

Post autor: sybic »

Żaden. Jednak pozytywnie zaskakują mnie wiadomości w TVP. Jeśli jest tam temat który mnie interesuje jest on zawsze kompletne i wyczerpująco przedstawiony. Jednak TVP oglądam rzadko, więc w pozytywną oceną na razie się wstrzymam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość