Anna Dec

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Anna Dec

Post autor: wafel »

To w BiSiu korzystają tylko z tabelek z miastami :roll:
kakao8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 12:42

Re: Anna Dec

Post autor: kakao8 »

Jak dobrze zauważyłam, to głównie są to belki. Tylko ciekawa jest sama treść tych prognoz. Nie ma zwykłej prognozy, a p.Ania mówi o wpływie pogody na komunikacje, głównie na ruch lotniczy. Nie bez powodu nie ma wszystkich miast chyba. Ciekawe są te informacje, jak pojawiają się komunikaty o jakiś opóźnionych lotach to od razu p.Ania tłumaczy dlaczego tak może być i czy to pogoda ma na to wpływ. Wystartowali z mapami zwykłymi, później były tylko belki, ale już w tym tygodniu zauważyłam, że jest też normalna mapa Polski rano u Marka Tejchmana. I też kilka razy widziałam takie łączenie informacji o zjawiskach w pogodzie z przykrywaniem tego zdjęciami z danych miejsc, np. USA. Myślę , że to wszystko dopiero się tworzy. Widać próbowanie. Ale muszę przyznać, że nigdzie indziej nie było takich prognoz. Widać i w pogodzie szukają nowego przekazu....
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Anna Dec

Post autor: milanos »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TheWatcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 07:41

Re: Anna Dec

Post autor: TheWatcher »

Sama słodycz dla oczu... :spiewa:
serghi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2013, 12:17

Re: Anna Dec

Post autor: serghi »

Dzisiaj rano :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
killah

Re: Anna Dec

Post autor: killah »

po słodyczy gorzka pigułka....
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Anna Dec

Post autor: milanos »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TheWatcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 07:41

Re: Anna Dec

Post autor: TheWatcher »

Niezwykle zjawiskowa dziewczyna :) Jej nogi mnie fascynują :D23 :twisted: :spiewa:
karolek8764
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: sobota 13 paź 2012, 14:37

Re: Anna Dec

Post autor: karolek8764 »

Obrazek
karolek vel. alex10
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Anna Dec

Post autor: milanos »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
TheWatcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 07:41

Re: Anna Dec

Post autor: TheWatcher »

Jakiś dziwny format tych capsów....jakaś taka dysproporcja :D24
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Anna Dec

Post autor: milanos »

TheWatcher pisze:Jakiś dziwny format tych capsów....jakaś taka dysproporcja :D24
Niestety mój sprzęt nie pozwala na robienie capsów w lepszej jakości. Trzeba się cieszyć tym co jest :D
TheWatcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 07:41

Re: Anna Dec

Post autor: TheWatcher »

Jakośc capsów jest OK, tylko ich proporcja, ktora nie oddaje uroku figury p.Anny :)
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Anna Dec

Post autor: milanos »

Zapy zrobione programem BESTplayer (większa rozdzielczość, gorsza jakość)
Obrazek
Obrazek

Zapy zrobione programem Subedit (denerwujące czarne paski)
Obrazek
Obrazek

Zapy zrobione programem VLC (tutaj mam ograniczone pole, ponieważ pracuje na dosyć starym sprzęcie komputerowym a ten program jest dość wymagający)

Obrazek
Obrazek

@TheWatcher Który lepszy?
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: Anna Dec

Post autor: olona »

Najlepsze są te, które robisz obecnie.
Przykładowy zap pani Ani zrobiony właśnie przez @milanos :)
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: melona, Wojciech 35 xxx i 45 gości