[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

http://muzyka.interia.pl/raport/must-be ... 96845,8165

Serio, nie mogła tak zaśpiewać na castingach XF? :D24
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Jednak tradycja, dzień przed 1 odcinkiem XF nowej serii w mediach cisza. Nie spotkałem się z żadną reklamą XF na stronach typu onet, wp, interia etc. w ciągu ostatnich dni. Gratulacje...
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: X FACTOR

Post autor: avatar »

Efekt jest taki, że kompletnie zapomniałem o tym, że to jutro! :shock:
Dziękuję za przypomnienie. ;)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Dodatkowo strona internetowa, oraz profil na facebooku zaczyna przypominać jakąś poważną państwową instytucję.
Ktoś z "jajem" przejmie kiedyś piecze nad tym profilem FB czy nie? Toć profil Familiady jest ciekawszy i zawiera więcej newsów... Program XF PL i tylko 175 tys fanów to ogromna porażka... (nawet Rumunia nas przebija) :D24
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeśli chodzi o reklamy, to są być może nie miałeś szczęścia, choćby na kwejk.pl czy przypadkowo na różnych stronach, bilbordy w miastach są, prasa była. Rzeczywiście profil na FB i brak kanału n YT boli. Tak w ogóle, to nie widziałem żadnych reklam MBTM czy TvoP, ale być może po prostu nie trafiłem.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

SevenUP pisze:Tak w ogóle, to nie widziałem żadnych reklam MBTM czy TvoP, ale być może po prostu nie trafiłem.
Ja mam akurat odwrotnie - co włączę Polsat to leci spot MBTM. Podobnie z Voicem, który jest reklamowany również w TVP Rozrywka i w paśmie regionalnym (!) TVP Łódź :D
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

czerk pisze:
SevenUP pisze:Tak w ogóle, to nie widziałem żadnych reklam MBTM czy TvoP, ale być może po prostu nie trafiłem.
Ja mam akurat odwrotnie - co włączę Polsat to leci spot MBTM. Podobnie z Voicem, który jest reklamowany również w TVP Rozrywka i w paśmie regionalnym (!) TVP Łódź :D
Mówimy o reklamach w Internecie, w tv to wiadomo że każdy się reklamuje...
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

A to przepraszam - zbyt późna pora pisania posta :D Dodam tylko, że mignęły mi 2-3 razy reklamy Voice w Internecie.

Gośćmi DDTVN byli Iwański, Kazadi i Mozil. Oczywiście było chwalenie (jak co roku) - nowa jakość, najlepsza edycja itd. Co ważne - Iwański powiedział, że odcinki live mają trwać dłużej.
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Uff jak dobrze, byle tylko nie 10 minut, tylko z poł godziny.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

moze mnie ktos zaspojlerowac jak wygladają kategorie i ich mentorzy w tym roku? bylbym wdzieczny

widzialem tylko zdj z castingu i zauwazylem ze grafika identyko. ok , nie bede narzekal bo jest 4 juror.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Pjotreeek pisze:moze mnie ktos zaspojlerowac jak wygladają kategorie i ich mentorzy w tym roku? bylbym wdzieczny

widzialem tylko zdj z castingu i zauwazylem ze grafika identyko. ok , nie bede narzekal bo jest 4 juror.
Wystarczyłoby zajrzeć kilka postów dalej i byś wiedział.

Dziewczyny 16-24 - EWA
Chłopacy 16-24 - CZESŁAW
25+ - TATIANA
Zespoły - KUBA

Poza tym znam całą grupę dziewczyn, 2 zespoły i 2 chłopaków, którzy przeszli do domów jurorskich.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

2 godziny do startu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę przede wszystkim na poziomie uczestników ;) Ciekawe też jaki będzie wstęp, czy powiedzą o wszystkich zmianach itd.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Zmiany na wieelki plus. Ewa wypadła rewelacyjnie, i o dziwo Kuba też. Tatiana jak zwykle czarująca, Czesław podobnie.
Poziom uczestników naprawdę wysoki. Choć przyznam że w przypadku tego programu w Polsce nigdy na niego nie narzekałem, zawsze pojawiali się świetni ludzie. Zawsze.
Co bym zmienił: wzorem edycji amerykańskiej, w etapie castingowym do minimum ograniczyłbym kwestie Kazadi. Tutaj w 70% są one po prostu zbędne.
I mały minusik za niektore ujęcia. Były na średnim poziomie. Realizacyjnie bodajże castingi drugiej edycji wyglądały najlepiej. O ile dobrze pamiętam. W szczególności świetne były gry świateł. Tutaj... Było okej, ale scenografię stać na większe i lepsze efekty.
I jeszcze jedno- 1,5 z reklamami? To kpina. Spokojnie, etap castingowy trwać powinien do minimum 22:30, do momentu zakończenia TVoP i TTBZ.
Ogółem bardzo pozytywny start. Czekam na więćej.
tvn - latem programowo najgorsza!
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Odcinek dobry, choć myślałem, że jeszcze kogoś mocnego wrzucą na sam koniec :) Trochę niedosyt, ale i tak nieźli uczestnicy. Marta Bijan jednak numerem 1 pierwszego odcinka. Dziarmagowska natomiast zobaczymy co pokaże w drugim etapie :) Z zespołów chyba najbardziej przypadł mi do gustu 69.
Zajebiście, że bands mogą brać udział w programie. Duży, duuuuży plus za to. Jednak zastanawiam się jak będzie z nimi w dalszych etapach.
Ewa - bardzo dobrze, że się na nią zdecydowali :) Radzi sobie znakomicie, widać, że się dobrze tam czuje. Myślę, że będzie jeszcze lepiej z każdym odcinkiem ;) Tatiana jakby jeszcze bardziej ożyła przy niej - czyżby kobieca rywalizacja o atencję? :P

Może jest ktoś z Was tam? - https://www.facebook.com/groups/xfactorpl/ - Trzeba jakieś zaproszenie dostać czy jak? Nie ogarniam tego "pejsbooka"...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Na szczęście poziom okazał się wysoki. Marta Bijan, Agata Dziermagowska, pani Małgosia i 69 podobali mi się najlbardziej. Obejrzałem sobie też TVoP na YT i o ile 2. edycja była lepsza niż 3. X Factora, to teraz jest kompletnie odwrotnie. W Voice były same przeciętne głosy i wcale nie idealne, a w X bardzo ciekawe barwy, choćby pani Gosia z rasowym czarnym wokalem, czy super barwa Marty z emocjami. Nawet jeśli nie wszystko jest tu czysto wyśpiewane, to te osoby nie są przezroczyste jak tam. Ewa wypadła dobrze i tylko we wstępie mogli więcej dać o zmianach. Ciekawe jak wypadnie oglądalność, ale jeśli poziom się utrzyma i tak niezależnie od widzów będzie ok. Zresztą casgingi to tylko przygrywka, na bootcampie będzie ogień.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości