[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

katastrofalna oglądalnośc ma ten MBTM jak na jesienną , niedzielna pore :P smiać się chce ..
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

No w końcu ile razy bez przerwy można oglądać to samo? A przecież niedługo kolejna edycja...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:katastrofalna oglądalnośc ma ten MBTM jak na jesienną , niedzielna pore :P smiać się chce ..
Bez przesady.
pozycja lidera w paśmie 20-22 (bo 20-21 jest inaczej) to wystarczający pretekst do dotrwania do co najmniej 10-tej edycji. A to, że z sezonu na sezon jest gorzej bądź wyniki są podobne - tak jest właściwie w przypadku każdego programu w Polsce. Czy to GTD, czy XF, MT, czy TVoP - ten też notuje wyniki zbliżone do tych sprzed sezonu. nie ma raczej żadnego programu z jakimś mega dużym wzrostem w porównaniu do analogicznego okresu np. rok temu. Więc nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Bo to bez sensu. A poza tym - zmieniają się mentalności Polaków. Choć ja osobiście wolę talent-shows niż para documenty. choć i tutaj zaczyna się zmieniać powoli, ale na lepsze. ale to moja ocena, i mała prywata z mojej strony. Sory :D
/pisze z urz. mobilnego, więc przepraszam za ew. błędy ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Akurat ostatnim czasy liderem w całym paśmie 20.00-22.00 i nawet tylko między 21.00-22.00 to TVN jest liderem :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Mam Talent - 3,38 mln
The Voice - 2 mln
MasterChef - 4 mln
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Jestem właśnie po skonczeniu VI serii programu. Realizacyjnie? Tak trzymać! Zmiana scenografii na castingach i lekki lifting studia live i byłoby super. Nie wiem jak Wam ale najgorsze jest jury, to jest wyłącznie moja opinia. Agustin strasznie nie pasuje do Agnieszki. Wojewódzki- juror wytrwany, Kozyra-człowiek klasa z dużą wiedzą, jednak Egurrola to dramat. Myslalem nad dwoma zmianami w jury i co byście powiedzieli o Chylińskiej, Pirógu i Przybylskiej?
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Mam talent

Post autor: TheXF »

kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Coś czułem że tak będzie , kiedy to Agurola dostał posadę jurora . Dali mu tą posadę bo wiedzieli ,że nie będzie kontynuacji . A może TVN szykuje powrót IDOLA , albo AGENTA , a może coś zupełnie innego . Jeśli oni uważają że mam talent się przejadł to co można powiedzieć o MBTM ...
Tylko niech TVN uważa , bo jak zrezygnują z tego formatu to polsat się nim zajmie , oni lubią takie używane programy , bo pewnie tańsze.. :)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Mam talent

Post autor: TheXF »

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

7 edycja już jesienią to według mnie duży błąd. To może być już kompletne wyczerpanie formatu. Powinni poczekać przynajmniej do wiosny 2015. Swoją drogą Agustin pewnie z jury zostanie, bo w Polsacie w "Tańcu" nawet słowem o nim nie wspominają.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Zarówno MT jak i XF powinny mieć przerwy, no ale na litość skoro TVN zaczyna produkować takie gnioty jak Ukryta Prawda, Wawa i Perfekcyjna Pani Domu, to już lepiej żeby zostawili w spokoju MT. A poza tym to jest You Can Dance, które byłoby miłą odmianą, bo nikt nie emituje takiego programu.

Zresztą proste porównanie:
2008- Twarzą w twarz, Milionerzy, Teraz albo nigdy, Na Wspólnej, Kuba W., TzG, Szymon, YCD, Niania, MT, Brzydula
2014- XF, Lekarze, Prawo Agaty, Sama Słodycz, Kuchenne rewolucje, Project Runway, Na językach, Ukryta prawda, Szpital, Kuba W.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:7 edycja już jesienią to według mnie duży błąd. To może być już kompletne wyczerpanie formatu. Powinni poczekać przynajmniej do wiosny 2015. Swoją drogą Agustin pewnie z jury zostanie, bo w Polsacie w "Tańcu" nawet słowem o nim nie wspominają.
Format jest nie tyle wyczerpany (biorąc pod uwagę bardzo dobry poziom uczestników szóstej edycji) ile marnowany. Ktoś mówi, że zmiany typu scenografia, oprawa graficzna, 4 osoby w jury itp. to dodatkowe koszty, ale nie da się utrzymać widowni nie wprowadzając zmian i to tym bardziej w czasach, gdy tło i cała otoczka odgrywa znacznie większą rolę niż jeszcze kilka lat temu. Przykład - "tapeciarska" scenografia castingów do "Mam Talent", która jeszcze 6 lat temu jakoś wyglądała - a teraz - wygląda wręcz przestarzale.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Agustin Egurrola na FB potwierdził, że będzie jurorem w 7 edycji programu.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

sorki, ale moim zdaniem Egurrola nie pasuje do MT!. Widziałbym tam juz bardziej Kozyrę. Sorki
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Mam talent

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:Agustin Egurrola na FB potwierdził, że będzie jurorem w 7 edycji programu.
Ostatecznie nie związał się z Polsatem, więc nie ma żadnego problemu chociaż zgadzam się, że nie pasuje do tego programu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości