[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Oczywiście że ww. wydarzenia de facto telewizyjne miały wpływ na oglądalność XF. Jednak dalej nie rozumiem Twojego oburzenia i tego, że zarzuczasz mi, że się z tym nie zgadzam. Napisałem jedynie, że XF tydzień temu miał 2,3 mln widzów i wygrał w "idiotycznym zestawieniu talentshows". Tyle.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Trzeciak pisze:1,7 mln widzów to się nie spodziewam, bo sam finał rozpocznie się dopiero o 21:00, ale fakt, że po raz czwarty z rzędu "X Factor" będzie miała problem z osiągnięciem pułapu 2,5 mln wizów.
Bo oczywiście inne talent showy osiągają taki pułap za każdym razem :D24
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze:Oczywiście że ww. wydarzenia de facto telewizyjne miały wpływ na oglądalność XF. Jednak dalej nie rozumiem Twojego oburzenia i tego, że zarzuczasz mi, że się z tym nie zgadzam. Napisałem jedynie, że XF tydzień temu miał 2,3 mln widzów i wygrał w "idiotycznym zestawieniu talentshows". Tyle.
Chyba się nie rozumiemy. Wyraźnie napisałem o pułapie 2,5 mln widzów i tylko o tym, a ty dorabiasz do tego swoją ideologię.
SevenUP pisze:
Trzeciak pisze:1,7 mln widzów to się nie spodziewam, bo sam finał rozpocznie się dopiero o 21:00, ale fakt, że po raz czwarty z rzędu "X Factor" będzie miała problem z osiągnięciem pułapu 2,5 mln wizów.
Bo oczywiście inne talent showy osiągają taki pułap za każdym razem :D24
Pokaż mi post, gdzie coś powyższego napisałem.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Napisałeś, bo niby dlaczego XF ma te 2,5 mln osiągnąć? Z czego to wynika, że ten program musi ten próg przekroczyć, bo ja nie pojmuję tego.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

A gdzie napisałem, że program ten próg musi osiągnąć? Napisałem tylko tyle, że czwartą sobotę pod rząd są małe szanse, by osiągnął ten próg i tyle. Nic poza tym. Nie nadinterpretuj tego, czego nie napisałem.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Wiemy już kto wykona jakie piosenki w nadchodzącym odcinku :
http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci,2102, ... 22450.html

Boję się co zrobią z tymi hitami zespoły, ale zapowiada się interesująco. Trzymam kciuki za Anie Tacikowską :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Chodzi o to "pod rząd", którego użycia w tym przypadku nie rozumiem. Kłócisz się o coś, chyba sam nie wiesz dokładnie o co naprawdę. Napisałeś że "czwarty raz z rzędu XF będzie miał problem osiągnąć 2,5 mln widzów" na co ja odpowiedziałem, że " jaki 4 raz pod rząd" i to, że XF wygrał w "idiotycznym zestawieniu talentshows". Tyle.
Może jesteś zestresowany albo szukasz taniej sensacji-prowokacji?
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Ostatni odcinek zanotował widownię 2,27 mln widzów, a to i tak nie jest wynik bliski 2,5 mln widzów, więc tydzień temu to był problem. Ponadto dwa wcześniejsze zanotowały odpowiednio po 1,8 mln widzów. Chyba doskonale wiem, co piszę, czyli suche fakty, napisałem własne zdanie, że program nie osiągnie, a nawet nie zbliży się do pułapu 2,5 mln widzów (biorąc pod uwagę i Eurowizję i sezon letnich koncertów), a ty do tego dorabiasz niepotrzebną interpretację.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Wczoraj pierwszy raz w historii programu mieliśmy sytuację PAT :P Niestety , bez dodatkowej gry świateł , wiec żadnych emocji to nie wywołalo u mnie ;/ Ale ważne , że chociaz ten DEADLOCK raz był xd
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Pora podsumować wczorajszy odcinek. Podobało mi się, ale jakoś nie tak bardzo jak poprzednio. Program naprawdę szybko zleciał.
Jury było jakieś takie chaotyczne, raz ich nawet wyciszyli. Wybór repertuaru bardzo dobry. Nie podobało mi się to co zrobiły Barwinki z Happy.
Tak jak mówiłem co tydzień jestem zaskoczony wynikiem głosowania. Szkoda mi Magdy Bal, chociaż nie darzyłem ją zbytnio sympatią.
Cieszę się, że w końcu odpadł zespół, Barwinki będą chronione przez fanów, ale ich styl nadal do mnie nie przemawia.
Artem genialnie rozpoczął występ - tak jak to chyba Tatiana powiedziała - kupił mnie wstępem. Z efektami w tym tygodniu szału nie było, może to i aż tak bardzo nie przeszkadza, ale jednak elementy dekoracyjne by się przydały. Jedynie znowu Ania Tacikowska z Tatianą jakoś wykorzystały scenę i tancerzy. Widać, że się starają, a dziewczyna ma ogromny talent. Dziwią mnie trochę komentarze - przecież Rather Be jest bardzo popularne, ciągle leci w radio i w stacjach muzycznych, do tego stopnia, że powoli mam tej piosenki dość.

Za tydzień po dwie piosenki. Może pojawią się polskie utwory, bo chyba co edycja takie były. I znowu dwie osoby wylecą.
Oj co to się dzieje to nie mam pojęcia, mam nadzieję, że wyleci któryś z zespołów...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Trzynasta w samo południe powinna już odpaść.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Szybko zleciało, ponieważ odcinek trwał tylko do 21:50.
Zabrakło mi tylu rzeczy we wczorajszej produkcji, nie mam nawet zamiaru się rozpisywać...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Pamietam jak kieyś powiedziałem, że nawet jak będzie i 4. juror, i wyjazdy za granicę i super bootcamp to i tak będziecie narzekać. I wiele się nie pomyliłem, co tydzień to samo marudzenie. Może zamiast marudzić byście zagłosowali, to chociaż na to co serio jest ważne nie możnaby narzekać.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Taki mamy naród, zawsze ktoś będzie narzekał, nie ważne jak będzie dobrze.
Dla mnie jest to najlepsza edycja, prócz większego wykorzystania sceny, rekwizytów (o ile pasuje to do repertuaru) niczego więcej nie oczekuje.
I tak jest bardzo dobrze :)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

To nie jest marudzenie dla samego marudzenia, przynajmniej w moim przypadku. To jest dostrzeganie "niuansów" (jak to Tatiana lubi mówić ;)), które są do poprawienia. Ja jestem zdecydowanie za tym, żeby to wychwytywać i o tym chociaż podyskutować. Nie lubię jak spoczywa się na laurach, a takie mam delikatne odczucie po bardzo dobrych etapach przed koncertami live. :) Kwestia zdrowego podejścia, więc nie generalizujcie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości