VIVA PLUS

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

VIVA PLUS

Post autor: szym »

Niemiecka telewizja VIVA PLUS zaczĂŞÂła ostatnio emitowaĂŚ piosenki polskich wykonawcĂłw (SiStars i WWO narazie, miejmy nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie wiĂŞcej). Sam fakt, Âże polskie zespoÂły sÂą emitowane to juÂż sukces, ale jeszcze wiĂŞkszym sukcesem jest to, Âże sÂą to kawaÂłki po POLSKU!
Co o tym sÂądzicie? 8)
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Gute idee :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

SÂądze, iÂż to bardzo dobrze, choc, Âże jakis polski kawaÂłem leci sobie VIVIE, to nie jest sukces na skale ÂświatowÂą. My tez puszczami jakieÂś ruskie disco polo czasem. :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Faktycznie grajÂą. Zobaczcie listĂŞ teledyskĂłw na ktĂłre gÂłosujÂą widzowie http://www.vivaplus.tv/gettheclip.html

"Sutra" grupy SiStars oraz "U Ciebie w mieÂście" WWO sÂą na tej liscie.


Muszê zacz¹Ì ogl¹daÌ VIVE :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Koniec VIVY Plus!

Post autor: Karol »

Parê dni temu by³o g³oœno o przejêciu Viva Media AG przez Viacom. W obecnej sytuacji niepewny wydaje siê los kana³u Viva Plus, który przynosi w³aœcicielom ogromne straty. Zdaniem analityków ma³o realne jest, aby na niemieckim rynku utrzyma³y siê cztery kana³y muzyczne. Prawdopodobnie Viva Plus zostanie zast¹piona przez nale¿¹cy do Viacom Nickelodeon.

zamiast tego:
Obrazek
ma byĂŚ to:
Obrazek
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Szkoda, szkoda... ja oglÂądam VIVAplus i nie chciaÂłbym, Âżeby to siĂŞ skoĂączyÂło. Mam nadziejĂŞ, Âże na analogu zostanie chociaÂż MTV2POP :)
***
NieÂładnie tak nie podawaĂŚ ÂźrĂłdÂła :)
http://www.satkurier.pl/?kat=48&id=14211
:)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

S³uchajcie ja czegoœ tu nie rozumiem! Przecie¿ jakiœ czas temu nadawa³ u nas kana³ Fantastic, nale¿¹cy do Zone Vision (producenta Romantici i Reality TV), a stanowi¹cy po prostu polsk¹ wersjê Nickelodeon'a. Po jakimœ czasie znikna³, bo Nickelodeon zosta³ kupiony przez w³aœciciela Fox Kids. Jakim cudem teraz Nick sta³ siê w³asnoœci¹ Viacomu?

BTW: I czy ma to jakikolwiek zwiÂązek z tym, Âże Fok Kids zostaÂł przejĂŞty przez Disneya? :P
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

szymcio9 pisze:NieÂładnie tak nie podawaĂŚ ÂźrĂłdÂła
Sorki zapomniaÂłem. W takim samym temacie na forum Medialinka podaÂłem ÂźrĂłdÂło... :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości