Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A gdzie Kolenda. DziÂś chyba po raz 1wszy Jacek PaÂłasiĂąski w FAKTACH na Âżywo z Rzymu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

tobi pisze:A gdzie Kolenda. DziÂś chyba po raz 1wszy Jacek PaÂłasiĂąski w FAKTACH na Âżywo z Rzymu.
Tak chyba tobi masz racje :!: Dzisja paÂłasiĂąski byÂł po raz pierwszy w faktach :!:
A Koledna by³a tam tylko na chwilê bo po co mia³a tam siedzieÌ przez ca³y tydzieù :!: :?: POjecha³¹ w okresie kiedy by³o najgorecej :!:
POza tym PaÂłasiĂąski jest bardzo dobry :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A tak. Ale on dotychczas dawaÂł relacje do TVN24 i dÂługo reporterzy TVN24 czy korepsondenci nie pojawiali siĂŞ w FAKTACH. Za Lisa to byÂło nie moÂżliwe. Teraz i Inga RosiĂąska siĂŞ pojawiÂła. A za Lisa sam jechaÂł ale nikogo z TVN24 nie wpuÂściÂł na 19.

A Pa³asiùski tak dobry. I nawet nie wiem czemu zacz¹³ do naszej Kochanej Ani Automatki Jêdrzejowskiej zacz¹³ mówiÌ:- Aniu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzsiejsze caÂłe fakty byÂły skndaliczne :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
MyÂślaÂłem Âże juÂż mnie kurwica weÂźmie po tym co zobaczyÂłem :twisted:
Tylko niech mi nitk nie mĂłwi, ze tak nie byÂło :!: bo chyba roztrzaskam.
Na poczÂątku pierdolona sensacja i materiaÂł ÂŚwiercza(zdziwiÂłem siĂŞ, Âże on jest juÂż na staÂłe fakty :shock: )nastĂŞpnie identyczny materiaÂł z faktĂłw popoÂłduniowych Mazura :!:
AÂż tak beszcelnego zapychania dziury to jeszce nie byÂło :!: :twisted:
Rozumiem, Âże sÂą ferie dla Warszawy ale to nie powĂłd aby takÂą szopkĂŞ odpierdalaĂŚ :twisted:
Za Lisa czy jeszce za Anity takie fakty byÂłyby nie do pomyÂślenia a teraz wszytko na odpierdol siĂŞ robione :twisted:
A w poprzednim tygodniu jak fakty czĂŞsto trwaÂły po 27min to tematy mieli naciÂągane do granic moÂżliwoÂści :twisted:

Jeszcze do tego nic nie powiedzieli o Rydzyklu w zwi¹zku z listem Wa³êsy do tych idiotów :twisted: :twisted: :twisted:

okrojona wersja
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 51138.html
okrojona wersja
ca³oœÌ
http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34474,2551065.html
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Niestety fuckty juÂż dawno siĂŞgnĂŞÂły dna ;( i poziomu "Faktu"
czy mi siĂŞ wydaje czy teÂż nie byÂło nic o Rydzyju ? odkÂąt oni tacy pro Ryzdzykowi sÂą ?????

Ponadto nie wiem w czyim materiale w popoÂłudniowych padÂło stwierdzenie ze przestĂŞpca spĂŞdziÂł w wiezieniu prawie siedem lat,zostaÂł skazany na 4 lata...
Android <3
Cooler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 23:08

Post autor: Cooler »

Zgodze sie z Michosem ze zle zrobili nie mowiac nic o liscie Walesy na temat "psycholi Rydzyka" - bo tak ich nazwal a to jednak wydarzenie. Na szczescie trabili o tym w tvn24.

Podobalo mi sie za to ze nie bylo nic w faktach o tych kiczowatych walentynkach :) bueeeee.....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

po raz 1543 powtarzam zeby wywalic Rymana z FaktĂłw :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

arrow pisze:po raz 1543 powtarzam zeby wywalic Rymana z FaktĂłw :arrow:
Za fakty odpowiedzialny jest zespó³ czyli wszyscy dali dupy :twisted: jednym s³owem mówi¹c :twisted:
Grzesiu jĂŞdrzejowski moÂże za czĂŞsto chodziÂł na podchody do sÂąsiedniej redakcji do Âżoneczki :twisted: i tak wyszÂło :twisted: :lol:
A ryman za dÂługo w koÂściuÂłku zostaÂł na porannej mszy :twisted:

O kurwa maĂŚ wÂłaÂśnie sobie przypomniaÂłem :!:
Oni nic nie powiedzieli o walentynkach :twisted:

NBrawo, Brawo fakty :twisted: :lol: :D :D oby tak dalej a ³ódŸ pójdzie na dno :D :lol: :twisted:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To ja teÂż powtarzam: WywaliĂŚ RYMANA z FaktĂłw. :evil: :evil: :evil: :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WywaliĂŚ Kajdanowicz a z FucktĂłw...!!!!! Ryman jest wporzÂądku to nie jego wina Âże reszta to debile...
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale to chyba Ryman jest odpowiedzialny za caÂły program ktĂłry prowadzi, Fakty z Rymanem sÂą nudne, jakieÂś totalnie powaÂżne, nudne, moze jestem uprzedzony, ale Fakty z Pochanke siĂŞ duÂżo lepiej oglÂąda :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kajdanowicz jest duÂżo lepszy od Rymana. JeÂśli chodzi o rolĂŞ prezentera to Ryman jak na tyle lat i tak siĂŞ za czĂŞsto myli, jakÂą, sapie. Kajdanowicz jest od niedawna, rzadko i ma prawo siĂŞ myliĂŚ. WidaĂŚ, Âże siĂŞ wyrabia z kaÂżdym tygodniem. Ale jeÂśli chodzi o ich pracĂŞ jako wydawcĂłw, to Ryman przegina. Faustus dobrze mĂłwi. A Fakty z Kajdanowiczem sÂą przynajmniej ciekawe, widaĂŚ, Âże wzoruje siĂŞ na Lisq.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

dzisiaj to nawet jakos tak sie urwaly Fakty, zawsze ostatni material bym luÂźny a dzisiaj dali chyba o tej siostrze co miaÂła wizje i nagle koniec FaktĂłw, chyba nawet zaproszenia na jutro nie byÂło :? no i te glupie uÂśmieszki Rymana co chwila, juÂż bym wolaÂł oglÂądaĂŚ o 19 KalczyĂąskÂą od niego :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A Fakty z Kajdanowiczem sÂą przynajmniej ciekawe,
Fakty sÂą ÂżaÂłosne, tandetne i wszĂŞdzie tylko tania, pierdolona sensacja :!: :twisted: Jakby nie wiedzieli to zaraz po faktach jest Uwaga :!:
Takie sÂą Fakty :!: :!: :!:
Od kiedy Lis a potem Anitka odeszli :cry: to zacz¹³ siê ten najwiêkszy burdel z faktami :!: No i oczywiœcie jak odszed³ Marcin :cry:
Nawet Ryman wtedy bardzie siĂŞ staraÂł :!:
Wiem, Âże sensacja wielku moÂże intrygowac bo jest prosta do zrozumienia i nie wymaga zastanowienia ale bez przesady :!:

CaÂły TVN daje dupy na caÂłej linni :!: :twisted: Wszytkie programy tvn-u sÂą dla kur domowych :!:
Jedna rada: jak chcecie wiĂŞcej wiedzieĂŚ i coÂś zrozumieĂŚ to zamisat sÂłuchgania wiadomoÂści telewizyjnych weÂźcie gazetĂŞ do rĂŞki :!:(ale rzecz jasna nie mam na myÂśli Faktu czy SE)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to po co oglÂądasz? :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości