Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:Black...!!! szkoda klawiatury... nie zrozumie...
w³asnie...typowo polska mentalnoœÌ...
1. Ja tylko mam racjĂŞ
2.JeÂżeli ja nie mam racji patrz punkt 1

szkoda...
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie o to chodzi... Black odpowiedziaÂł Ci na pytanie a Ty dalej atakujesz...
wiĂŞc chyba nie zrozumiaÂłeÂś i tyle...
A to czy bĂŞdziesz lubiÂł czy nie lubiÂł AnitĂŞ to juÂż inna sprawa.Masz prawo do swojego zdania...
Android <3
Prezes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 02 kwie 2005, 10:49

Anita Werner

Post autor: Prezes »

Ktos napisal ze kreci go glos p. Anity?....
Nie wiem, moze kiedys byl inny, teraz jest meski.

Wiem za to, ze kiedys byla z p. Anity niezla dupeczka.
Ale niestety z kobietami tak to jest, ze to szybko przestaje byc aktualne.
Ciagle ma ladne oczy, choc pewnie uzywa farbowanych szkiel, bo w dowodzie ma zielone, a na ekranie niebieskie.
Wlosy pozostawiaja wiele do zyczenia...
Ale najgorsze, ze twarz sie zestarzala... A byla kiedys taka piekna
Awatar użytkownika
voti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 02 kwie 2005, 12:00

Post autor: voti »

Witam

WÂłaÂśnie oglÂądam AnitkĂŞ w telewizji :)) mmm wreszcie wrĂłciÂła
Votisław Naczelnik
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Kilka postow wczesniej, napisalem, ze nie bĂŞdĂŞ pisal w tym temacie. MĂłwilem tez, ze nie wiem co Wy w niej widzicie. MĂłwilem tak bo widziaÂłem jÂą tylko w Faktach. Teraz gdy polÂączono TVN i TVN24 widzĂŞ, ze ona jest super. Teraz juÂż Was rozumiem i przepraszam za tamtego posta.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Do dzisiejszego poranka, a dok³adniej do godziny 7-mej rano, by³em zdegustowany postaw¹ niektórych pracowników niektórych stacji. Wczoraj nie by³em w stanie dostrzec pozytywnych aspektów tych dramatycznych wydarzeù, które dzia³y siê w Watykanie za spraw¹ konaj¹cego Jana Paw³a II, odczuwa³em lêk, niepokój, trwogê, a uczucia te potêgowa³y media, które najwyraŸniej g³odne sensacji, wygrzebywa³y najczarniejsze, a co gorsza nieprawdziwe informacje na temat stanu zdrowia Papie¿a. Oczywiœcie nie mog³em pozwoliÌ sobie by byÌ niedoinformowanym i si³¹ rzeczy musia³em kontakt z mediami utrzymywaÌ, ale to nie pomaga³o mi odzyskaniu wewnêtrznego spokoju. Ca³¹ noc œledzi³em w mediach to, co dzia³o siê w Watykanie - sk¹dœ te informacje trzeba by³o braÌ. Serwowa³em sobie jednak¿e krótkie drzemki, zaœ kiedy w³¹czy³em TVN24 o siódmej, w tej samej sekundzie, w której nacisn¹³em przycisk pilota, na ekranie ukaza³a siê twarz Anity... Nie by³em pewien, czy to przypadkiem nie jest sen? Na szczêœcie póŸniej okaza³o siê, ¿e nie! Ucieszy³em siê niezmiernie z jej obecnoœci, bo nic tak nie pomaga w trudnych chwilach, jak obecnoœÌ drugiej bliskiej osoby (a z ludzi telewizji dla mnie ona jest jedyn¹ tak¹ osob¹) i nie zawiod³em siê na Anicie (nie po raz pierwszy i mam nadziejê, ¿e nie ostatni). Spe³ni³a moje medialne (to chcê podkreœliÌ: medialne!) oczekiwania, ale do tego mnie osobiœcie ju¿ dawno temu Anita przyzwyczai³a. OdzyskaÌ równowagê duchow¹ pomog³a mi jej postawa, jej obecnoœÌ, jej ewidentny spokój i ufnoœÌ w to, ¿e tak naprawdê nie dzieje siê ¿adna tragedia, ¿e uczestniczymy w najwspanialszej lekcji o ¿yciu, o cierpieniu, o œmierci i o nadziei...
Niespotykanie umiejêtnie i taktownie wdra¿a³a odczucia zbiorowe, z którymi siê uto¿samia³a. To by³y jej w³asne odczucia, odczucia osoby, której dane by³o urodziÌ siê w roku wyboru Karola Wojty³y na stanowisko papie¿a,. Z widocznym wzruszeniem przypomina³a o m³odych ludziach, dla których Jan Pawe³ II jest papie¿em ''od zawsze''. Nie s¹dzê, ¿e ze strony Anity to by³a tylko prezentacja umiejêtnoœci aktorskich, potrafiê odró¿niÌ nawet najlepsz¹ grê aktorsk¹ od autentycznoœci, od szczerych uczuÌ. Ja naprawdê nie koloryzujê moich odczuÌ, nigdy tego nie robi³em, tym bardziej nie robiê tego w tym momencie. Poza tym podobnego zdania byli goœcie w studio, zw³aszcza Ojciec Dominikanin, który stwierdzi³: ''kiedy siedzê tu w studio i z pani¹ rozmawiam, ogarnia mnie wzruszenie...'' - mówi³ to w kontekœcie atmosfery panuj¹cej w studio, ale myœlê, ¿e nie tylko.
A ¿eby daÌ dowód mojego obiektywizmu, chcê dodaÌ, ¿e podobnie jak postawa Anity, poruszy³ mnie sposób relacjonowania Jacka Pa³asiùskiego i Brygidy Grysiak. Ogólna atmosfera dzisiejszego ranka, w moim odczuciu, stawa³a siê rodzinna, w pe³nej solidarnoœci z konaj¹cym i cierpi¹cym cz³owiekiem, którego wkrótce mo¿e nam zabrakn¹Ì.

PS MoÂże ktoÂś wie, od ktĂłrej Anita i ÂŁukasz Grass mieli dyÂżur?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kartek im nie brakowaÂło. Ciekawe czy na tych monitorkach coÂś widzieli w stole. :D

Obrazek

Obrazek
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja Anity nie widziaÂłam... :( na pewno z tego co piszecie bardzo dobrze prowadziÂła wiemy ze potrafi siĂŞ w czuĂŚ w sytuacjĂŞ...
A i ja Âżeby byĂŚ obiektywnÂą muszĂŞ pochwaliĂŚ wczorajszÂą postawĂŞ Justyny... oprĂłcz tego Âże w pewnym momencie trochĂŞ siĂŞ zapĂŞdziÂła ze smierciÂą papieÂża to naprawde prowadziÂła dobrze.Czego innego siĂŞ po 11 wrzesia spodziewaÂłam a tutaj peÂłen spokĂłj i profesjonalizm.Mam nadziejĂŞ ze uda mi siĂŞ jeszcze AnitĂŞ zobaczyĂŚ jak nie dzis to jutro... i ocenic mam nadziejĂŞ Âże rĂłwnie pozywtywnie... choĂŚ oczywiscie wolaÂła bym tego nie musieĂŚ oceniaĂŚ :(
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Grass teÂź radziÂł sobie dobrze.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A potem wkroczy³¹ po urlopie piskliwa i AUTOAMTyczna Jêdrzejowska. Terapia da³a efekty i powoli zaczybna siê lekko uœmiechaÌ w odpowiedniech momentach. Te te¿ musi umiec odró¿niaÌ.

I tak 9dni bez niej an antenie to duÂżo.


PO 2 W NOCY ANITA DYÂŻURUJE
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tobi pisze:PO 2 W NOCY ANITA DYÂŻURUJE[/color]
I nawet fajnie rozmawiaÂła z Jackiem PaÂłasiĂąskim. RozmowĂŞ nagraÂłem, ale jest duÂża, wiĂŞc nie wrzucĂŞ na forum. I Anita Âładnie wyglÂądaÂła. ZresztÂą jak nie-fan w tym wÂątku mĂłwi, Âże Âładnie, to pewnie wg Was byÂła Âśliczna i czarujÂąca. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

A ile zajmuje :?: :?: :?:

Ps OglÂądaÂłem TVN24 do 6.00 ...
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, dy¿urowa³a, szkoda, ¿e w³¹czy³em dopiero o 6.30, nie spodziewa³em siê jej obecnoœci :sad: :sad:

PS ÂŁukasz, a czy mĂłgÂłbyÂś umieÂściĂŚ tĂŞ rozmowĂŞ w jakimÂś innym miejscu?
Ostatnio zmieniony niedziela 03 kwie 2005, 13:33 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to aÂż do 6.30 od 2 dyÂżurowaÂła :?: Ja wytrwaÂłem do 4 z minutami gdy zapowiedizaÂła ona powtĂłrke rozmowy z dnia.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black, 70 MB ponad. Nie wiem, gdzie ja to umieszczĂŞ. SprĂłbuje, ale to duÂżo PaÂłasiĂąskiego, a maÂło Anity - nie wiem czy warto.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości