Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jutro Kajdanowicz... tragedia amyÂślaÂłam ze juÂż A*tomata nie bĂŞdziemy musieli oglÂądaĂŚ w weekendy :twisted: jako reporter tak jak dzisiaj niech sobie siedzi

A materiaÂł Nowickiego zajebisty :D Âświetny pomysÂł i wogĂłle do tego dobry komentarz StyÂśki . Jak zwykle Âświetny SIanecki :D
Android <3
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

mozecie napisac jak Styska skomentowaÂła ten reportaz??
bo nie daÂłam rady dzis faktĂłw obejrzec....i zaÂłuje:(:(:(
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

bardzo ciekawy materiaÂł nowickiego, ale gosc po prostu zna sie na rzeczy - nie ma chyba w polsce lepszego dziennikarza ds. zdrowia... WÂłasnie to w faktach lubie: dziennikarz nie jest "od wszystkiego", a ma swoj taki waski styl...
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Bartek pisze:bardzo ciekawy materiaÂł nowickiego, ale gosc po prostu zna sie na rzeczy - nie ma chyba w polsce lepszego dziennikarza ds. zdrowia... WÂłasnie to w faktach lubie: dziennikarz nie jest "od wszystkiego", a ma swoj taki waski styl...
Masz racjê, bo najwa¿niejsze, ¿eby perfekcyjnie znaÌ siê na tej konkretnej rzezcy, któr¹ siê robi, a nie byle jak na wszystkim. ChoÌ du¿¹ umiejêtnoœci¹ jest te¿ dostosowaÌ sie do sytuacji - ale to w drodze wyj¹tku :wink:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ale oni i jedynki potrafia robic bardzo ciekawe. Dosc czesto nawet je robi nowicki w weekendy... (tzn. moze jedynek tak czesto nie robi, ale juz dwojka czy trojka to go pamietam... chyba ze to byla medycyna :D )
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Grupa 3majÂąca wÂładzĂŞ

Post autor: tommy151 »

OglÂądaÂł ktos moÂże Fakty, w ktĂłrych byÂł mteriaÂł o zespole Grupa TrzymajÂąca wÂładzĂŞ?? Maja zaczepiste teksty.. Faworytem jest Kaczor i kaczuszki :) Ma ktoÂś moÂże ten materiaÂł, albo dostĂŞp do ich piosenek?
Pozdrawiam
mailpat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 12:20

Post autor: mailpat »

Chyba sÂłabo oglÂądaÂłeÂś ten materiaÂł. PrzecieÂż nawet podawali adresy... na przykÂład... http://www.tusk.com.pl/ :]
bakusek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 11:17

grupa

Post autor: bakusek »

siemanko...tak na szybko podlanczajac sie do tematu grupy trzymajacej wladze to mojemu przed przed mowcy chyba tak jak mi chodzilo raczej o jakies namiary zrodla skad mozna zassac caly projekt a nie zobaczyc tylko reklame gazety... jak ktos ma jakies namiary to bylbym wdzieczny...pozdr
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Fakty o inicjatywie M. ÂŚrody

Post autor: zadra »

oglÂądam sobie dzisiejsze fakty - i znowu szok! MateriaÂł w ktĂłrym informowano o inicjatywie Magdaleny ÂŚrody by przyjrzeĂŚ siĂŞ podrĂŞcznikom czy nie sÂą seksistowksie i czy przypadkiem nie tylko jedna pÂłeĂŚ jest reprezentowana. WydawaÂłoby siĂŞ, Âże to postulat ktĂłry nie jest trudno obiektywnie zrelacjonowac. Dla FaktĂłw okazaÂło sie to nie do wykonania.

Ryman z g³upim uœmieszkiem i Sinecki, który ca³y news doprowadzi³ do absurdu + g³upia wypowiedz Radziwi³³. Czy ci ludzie s¹ naprawdê tak niekumaci czy to z³a wola? Czy Sianecki naprawde nie rozumie prostych kwestii czy tez trzeba mu t³umaczyÌ?

Kiedy wreszcie ludzie z Faktów zrozumiej¹, ¿e homofobia i seksizm to nie obiektywnoœÌ!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ZupeÂłnie siĂŞ nie zgadzam. I dodam, Âże w ogĂłle nie widzĂŞ wiĂŞkszego sensu omawiania tej sprawy, wszakÂże fakt, Âże jakimÂś paniom siĂŞ nudziÂło, nie jest wystarczajÂący - przynajmniej dla mnie.
Dlatego tym bardziej podziwiam "Fakty", iÂż zechciaÂły o sprawie powiedzieĂŚ. A pani ÂŚroda niech najpierw te podrĂŞczniki przejrzy, i niech wiĂŞcej takich gÂłupot nie wygaduje. OsobiÂście nie sÂądzĂŞ by znalazÂło siĂŞ najmniejsze choĂŚby grono uczniĂłw, ktĂłrzy problem dostrzegli. ZresztÂą, jak mogliby go dostrzec, skoro jest od poczÂątku do koĂąca zmyÂślony? :devil2:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja uwaÂżam, Âże pomysÂł ÂŚrody to koljne nieporozumienie, po prostu poltycy juÂż na Âłeb upadajÂą i oto skutki. :lol: "Fakty" sÂą niezaleÂżne i mogÂą prtzedstawiaĂŚ sprawĂŞ w takim Âświetle, jakim chcÂą. KiedyÂś mĂłwiÂło siĂŞ, Âże materiaÂły Sina to tzw. felietony, a te majÂą lekkÂą formĂŞ i podsumowanie naleÂży do dzienniakrza. O co wĂŞc takie spory? Seksistowskie czy nie? PowiedziaÂłabym niezaleÂżne.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Maciek pisze:A pani ÂŚroda niech najpierw te podrĂŞczniki przejrzy, i niech wiĂŞcej takich gÂłupot nie wygaduje.


Pani ÂŚroda juz te podrĂŞczniki przejrzaÂła. PrzejrzaÂła np. juÂż Âładnych kilka lat temu podrĂŞczniki do wychowania do Âżycia w rodzinie i napisaÂła o tym artykuÂł - zgroza!

Ja proponujê, ¿eby¶ jednak jak chcesz sie o czym¶ wypowiadaæ MIA£ O TYM CHOÆ MINIMALN¡ WIEDZ¡

mikasur pisze:Seksistowskie czy nie? PowiedziaÂłabym niezaleÂżne.


zaleÂżne, zaleÂżne! uzaleÂżnione od wÂłasnych przesÂądĂłw i granicy myslenia. U Sianeckiego doÂśc blisko postawionej, przynajmniej w tej kwestii.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

KaÂżdy jest zaleÂżny od "wÂłasnych przesÂądĂłw i granicy myslenia". Siano nie jest tu wyjatkiem. Ale mnie chodziÂło o sam program informacyjny, Âże jest niezaleÂżny w sensie, Âże moÂże siĂŞ nie zgadzaĂŚ z p. ÂŚrodÂą.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

mikasur pisze:KaÂżdy jest zaleÂżny od "wÂłasnych przesÂądĂłw i granicy myslenia". Siano nie jest tu wyjatkiem. Ale mnie chodziÂło o sam program informacyjny, Âże jest niezaleÂżny w sensie, Âże moÂże siĂŞ nie zgadzaĂŚ z p. ÂŚrodÂą.
Program informacyjny jak sama nazwa wskazuje przede wszystkim ma INFORMOWAÆ, a w³asne fobie i uprzedzenia dobrze byloby gdyby zostawi³ na boku.

A nie zgadzaĂŚ sie oczywiÂście moÂże, ale warto byÂłoby wyjaÂśnic dlaczego. Mowienie "nie, bo nie", "nie, bo to gÂłupie" to poziom przedszkolaka, wszechpolaka albo polskiego programu informacyjnego
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

zadra pisze:a wÂłasne fobie i uprzedzenia dobrze byloby gdyby zostawiÂł na boku.
w programie SZK£O KONTAKTOWE po 22 zaczepiono temat Pani min. ¦rody i Siano sam od siebie doda³-poprawi³ komentatora tego wydarzena, satyryka Marcina Ziemiñskiego chyba, ¿e Pani ministra jakoby to by³a forma damska dla ministra. Przynaje, ¿e pierwszy s³ysze, ale dziwi mnie postawa Siana, bo bardzo Go cenie, szanuje i niejeden raz za materia³ da³bym mu nagrode. Ale wydaje siê ta postawa do Pani ¦rody powtarzaæ, bo kiedy¶ mieli¶my przypadek Kajdana, po czym dosta³ on nagrode okularów nierówno¶ci. Zaraz po tym jak awansowa³ na prowadzenie FAKTÓW o 19.
Te fakty smucÂą mnie, bo ÂświadczÂą Âże popularny program informacyjny w innnowacyjnej, sÂłynÂącej z nowej technologii stacja, ma ekipe ktĂłra prezentuje tradycyjne Âżeby nie powiedzieĂŚ skrajnie prawicowe poglÂądy. Nie ejst za rĂłnouprawnieniem, tolerancjÂą w kwestii obyczajowoÂści... :(
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości