Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

Po to dziennikarze majÂą sÂłuÂżbowe skrzynki, Âżeby z nich korzystaĂŚ. TVN nie jest tutaj wyjÂątkiem. Wystarczy spojrzeĂŚ na AgorĂŞ. Tam kaÂżdy pracownik ma swojÂą pocztĂŞ. Adresy nie sÂą nigdzie publikowane - no moÂże poza adreami dyÂżurnych dziennikarzy wydaĂą lokalnych Wyborczej - a i tak wiadomo, Âże do kaÂżdego w firmie moÂżna napisaĂŚ - prosty schemat: imie.nazwisko@miasto.agora.pl, w przypadku Warszawy - bez miasta.
Podobne rozwiÂązanie stosuje TVN. Wielka mi tajemnica.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fantastycznie, ale jednak proponujĂŞ powrĂłt do tematu. :twisted:
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Marcin pisze:Fantastycznie, ale jednak proponujĂŞ powrĂłt do tematu. :twisted:
zgadzam siê... powróÌmy do tematu... Anna kalczyùska jest najbardziej jasn¹ gwiazd¹ na niebie stacji TVN24 :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

wschodz¹c¹ czy te¿ pocz¹tkuj¹c¹ gwiazd¹, ale niew¹tpliwie osob¹ która wci¹¿ siê rozwija i CO WA¯NE, pracodawca jej to umo¿liwia :!:
Efekty s¹ widoczne, choÌ wci¹¿ jak pomyœlê o niej, to przychodzi mi widok zamieszczony strone wczeœniej, tzn jej piersi¹tka tak wyra¿nie widoczne. To by³ przypadek czy co :?: Uwierzy³a w Fenomen Omeny :roll: Chce do TVN g³ównego czy jak?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Czy ktoÂś z Was pamiĂŞta kiedy Anna KalczyĂąska po raz pierwszy pojawiÂła siĂŞ na wizji?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pierwszy jej materiaÂł w TVN24 byÂł o Âśrodkach budÂżetowych Unii Europejskiej dla nowych paĂąstw czÂłonkowskich, wczeÂśniej byÂła w Pegazie
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

czy w ostatnich dniach jej fani widzieli jÂą? Bo w Porankowych serwisach od wtorku Marta, przynajmniej w tych o 11.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

No i jest Ania po ponad tygodniowej przerwie w magazynie "GoœÌ wieczorny" :) Tylko czemu strona tvn24 informowa³a inaczej!? Ale to nic, mam nadzieje, ¿e ju¿ bêdzie w tym tygodniu w serwisach :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

niss pisze: Tylko czemu strona tvn24 informowaÂła inaczej!?
Nie ma za bardzo co opieraÌ siê na tym co pisz¹ na TVN24.pl. W ubieg³ym tygodniu dwukrotnie chyba podawali fa³szyw¹ informacjê odnoœnie tego kto bêdzie prowadzi³ "Poranek". Mo¿e zajmuj¹cy siê t¹ stron¹ maj¹ niesprawdzone informacje ?? Albo celowo wprowadzaj¹ widzów w b³¹d ?? Innego wyt³umaczenia nie znajdujê.
ZIMA
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Rozbawi³o mnie w dzisiejszym wywiadzie to, ¿e w momencie w którym goœÌ zacz¹³ odpowiadaÌ na pytanie pani Ania zaczê³a wymieniaÌ cechy charakteru, którymi powinien siê cechowaÌ kandydat na prezydenta, tak jakby zamierza³a sama odpowiedzieÌ na zadane przez siebie pytanie. Ogólnie by³o dobrze.
Ps. Zdaje sie, Âże Anna KalczyĂąska lubi podpieraĂŚ rĂŞkÂą podbrĂłdek, w czasie wywiadĂłw czĂŞsto jej siĂŞ to zdarza.
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Ps. Zdaje sie, Âże Anna KalczyĂąska lubi podpieraĂŚ rĂŞkÂą podbrĂłdek, W czasie wywiadĂłw czĂŞsto jej siĂŞ to zdarza.
W "Porankach" w czasie przeglÂądu prasy, kiedy jest widok z kamery "lecÂącej" po studiu teÂż moÂżna dostrzec jak podpiera podbrĂłdek. Widocznie tak lubi :) Ale waÂżne jest to, Âże nareszcie siĂŞ zjawiÂła :)

PS.: I jednak warto by³o dziœ wstaÌ tak wczeœnie; co prawda Ania nie w serwisach ale w 'reporterskim skrócie' a co za tym idzie, zapewne dziœ bêd¹ z ni¹ ³¹czenia na ¿ywo...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

hehe jak lubi to niech tak robi...
dziœ Jêdzrejowska ³¹czy³a siê z Ani¹ soprzed Paùstwowej komisji Wyovrczej... boshhh.... jaka Ania jest œliczna.... a te jej w³oski... poezja normalnie :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

PANI

Post autor: Sylwinka »

Uwaga! We wrzeÂśniowej PANI Ania Kalczynska w artykule odrobina ojca w mĂŞÂżczyÂżnie

Oto fragmenty z reportazu o Annie
Pamiêtam, jak ojciec pchn¹³ mój rower i pierwszy raz samodzielnie pojecha³am. Zabiera³ mnie na poranki do filcharmonii, uczy³ gry na fortepianie. Ciep³y, ale nigdy nie nadopiekuùczy - tak o swoim ojcu mówi Anna Kalczyùska, dziennikarka TVN24, rudow³osa, deikatna, ale pewna siebie i dobrze u³o¿ona trzydziestolatka. Jej tata - aktor Krzyszto³ Kalczyùski - da³ trójce swoich dzieci du¿o radoœci i beztroski, ale by³ wymagaj¹cy. Kiedy mia³a zaledwie cztery lata, wys³a³ j¹ do swojej siostry do Belgi. Chcia³, aby nauczy³a siê jêzyka francuzkiego, a zarazem samodzielnoœci. Postawi³ poprzeczkê tak wysoko, ¿e Anna jest dziœ szalenie ambitna. Poprzeczkê postawi³równie¿ jej partnerom. - Keidyœ naewt by³am w zwi¹zku z du¿o starszym mê¿czyzn¹. Okaza³o siê, ¿e tata to niedoœcigniony wzór - przyznaje dziennikarka. Szuka cz³owieka czu³ego, otwartego, niezawodnego partnera, który imponowa³by wiedz¹, doœwiadczeniem, a z drugiej strony nie przytacza³by, nie rywalizowa³ i - co wa¿ne- nie rozczarowywa³. A to teraz takie rzadkie.
[...]
Krzysztof Kalczyùski tez bacznie i z dystansem przygl¹da³ sie w pierwszym ch³opakom córki - Maciek to by³a taka moja powa¿na mi³oœÌ w klasie maturalej - mówi dziennikarka. - Tata rozmawia³ z nim, zadawa³ mu mnóstwo pytaù, sondowa³ jego inteligencjê. Moja relacja z tat¹ z czasem siê poprawi³a. Teraz mówi do mnie czule: "moja pierworodna" lub "kochaneczku"
Jej ostatni ch³opak Jorgos, z którym spêdzi³a dwa lata w Brukseli, by³ jak jej ojciec otwarty, ciep³y, rodzinny. - Mo¿e nawet trochê przypomina³ go wyg³¹dem: wysoki, uœmiechniêty, o wysportowanej sylwetce - zastanawia siê Anna. Ich drogi rozesz³y siê, bo ¿adne nie chcia³o zrezygnowaÌ ani z rodziny, ani z pracy. On, Grek, urzêdnik Komisji Europejskiej, wróci³ do Salonik, Anna do Warszawy, do pracy w TVN24.
[...]
Anna Kalczyùska podziwia swojego ojca za mi³oœÌ i ciep³o w stosunku do mamy. I choÌ 15 lat starszy od ¿ony, jest pe³en ¿ycia, aktywny i nadal atrakcyjny. Dzieù zaczyna od pompek, zabiera mamê na p³ywalniê. Maj¹ wiele swoich wspólnych pasji, niedawno nauczyli siê je¿dziÌ na nartach. - Oczywiœcietata nie jest pozbawiony wad - mówi dzinnikarka. - bywa porywczy, obra¿a siê. Gdy jest zdenerwowany, ca³y dom chodzi na paluszkach. Ale mimo wszystko, zazdroszczê im takiego uczucia. Im jestem starsza, tym bardziej wierzê w to, ¿e prawdziwa mi³oœÌ pozwala wszystko nadrobiÌ, przezwyciê¿yÌ. Ojciec kiedyœ nie wiedzia³, jak poradzi sobie z wychowaniem trójki dzieci, ale tak kocha mamê, ¿e sta³ siê fantastycznym mê¿em i ojcem. Ja jeszcze nie spotka³am takiego cz³owieka, ale wydaje mi siê, ¿e jest to mo¿liwe - dodaje.
[...]
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

wow, wow, wow... big thx :) Nie czekajÂąc na skany biegnĂŞ juÂż do kiosku nocnego :) Nie tak dawno Fakt, teraz Pani... no proszĂŞ :) A tak na marginesie to dziÂś poÂłudnie z serwisami a w roli prowadzÂącej wÂłasnie Ania. jak za dawnych czasĂłw kiedy to w zasadzie kaÂżdy weekend do niej naleÂżaÂł :) Jeszcze dodam, Âże miaÂła dziÂś podobne przejĂŞzyczenie jakie miaÂła wczoraj Anita. Mianowicie zamiast powiedzieĂŚ siedemnasta... powiedziaÂła siĂłdma -ale siĂŞ szybko poprawiÂła :) Tak jak w postach o Anicie pisaÂł Black Jack, tak widaĂŚ, Âże i Ania ma przyzwyczajenie do godzin porannych, mimo, Âże przez tydzieĂą nie byÂło jej w "Porankach" :(
A teraz, teraz lĂŞce do kiooosku!! :)
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

widziaÂł ktoÂś AniĂŞ dzisja w serwisach? wyglÂądaÂła jak zwykle piĂŞknie :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości