Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oczywiœcie. Najlepiej wygl¹da³y ³¹czenia z Ma³gosi¹ Telmiùsk¹. Wiecznie zaspan¹, z podkr¹¿onymi oczyma, a z drugiej strony by³o widaÌ jak zwykle œwie¿¹, radosn¹ Aniê.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

MaÂła uwaga, pani Ania nie powinna ubieraĂŚ zarĂłwno czerwonej marynarki jak i czerwonej bluzki, tak jak to miaÂło miejsce wczoraj. Wszystko zlewa sie ze sobÂą, dzisiaj natomiast byÂło bardzo dobrze. I niech w koĂącu poprowadzi Magazyn 24 Godziny!! Brak mi jej tam!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ciekawe czy jutro bedzie w Porankowych seriwsach, wszak ostanie 2-3tyg zamieniÂła siĂŞ jakby z MartÂą i miaÂła czwartki, piÂątki, zaÂś poczÂątek tygodnia Marta Kuligowska.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

widziaÂł ktoÂś AniĂŞ dzisja w serwisach?
A widzia³ :) Tyle, ¿e tylko w dwóch serwisach po³udniowych :( Ale mi³ym zaskoczeniem by³o to, i¿ pojawi³a siê jeszcze po 15 podczas ³¹czenia z Janem Olszewskim. Tyle, ¿e to ³¹czenie by³o chyba przeprowadzone wczeœniej, a po 15 by³a to ju¿ tylko powtórka. (niedziela)
Ciekawe czy jutro bedzie w Porankowych seriwsach
Prawdê mówi¹c (a w zasadzie pisz¹c) :) dawa³em 90% ¿e poniedzia³kowy "Poranek" bêdzie z udzia³em Ani. A to dlatego, ¿e gdy prowadzi niedzielne serwisy informacyjne, czêsto dostaje póŸniej pierwsze dni tygodnia. Pamiêtam jak mia³a kiedyœ dy¿ur w niedzielê do póŸnych godzin wieczornych; by³em wtedy przekonany, ¿e w poniedzia³ek siê ju¿ nie zjawi... a jednak! I tu nale¿y dodaÌ, ¿e w serwisie o 6:30 rano tak wiêc spania jej za bardzo nie dali :) Podobne sytuacje zdarza³y siê weekendy (choÌby ten ostatni) tyle, ¿e niedzielny serwis zaczyna siê o godzinê póŸniej.

A dziÂś serwisy juÂż od 6:00... z AniÂą. Warto byÂło wstaĂŚ :)
wszak ostanie 2-3tyg zamieniÂła siĂŞ jakby z MartÂą i miaÂła czwartki, piÂątki, zaÂś poczÂątek tygodnia Marta Kuligowska
By³ te¿ czas (w lipcu) kiedy to mia³a poniedzia³ki, wtorki, (œrody) a Marta resztê dni do weekendu. PóŸniej jeszcze Grassa przez jakiœ czas nie by³o i w zasadzie tylko obie panie pozostawa³y w serwisach. By³ te¿ czas kiedy to Ania oprócz pierwszych dni tygodnia w serwisach, mia³a dalsz¹ czêœÌ tygodnia zajêt¹ relacjami na ¿ywo...
MaÂła uwaga, pani Ania nie powinna ubieraĂŚ zarĂłwno czerwonej marynarki jak i czerwonej bluzki, tak jak to miaÂło miejsce wczoraj.
Taaak... szczegĂłlnie teraz gdy kolory w telewizorze mi siĂŞ roztroiÂły i wszystko co ma intensywny czerowny kolor, staje siĂŞ jednÂą, wielkÂą, rozmazanÂą, czerwonÂą plamÂą :(

Aaa... i najwa¿niejsze (co prawda jakoœÌ mo¿e nie najlepsza, ale wa¿ne, ¿e jest)
(wrzeÂśniowa PANI '05)
Obrazek Obrazek
Piêknie wygl¹da na tej sesji, a¿ brak s³ów... :)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂże nie jestem dobry w poszukiwaniu podobieĂąstw, ale wyglÂąda trochĂŞ jak Beata Chmielowska-Olech.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Oj zdecydowanie nie jest podobna :!: Po pierwszej jest Âładna, po drugie jej twarz nie wyglÂąda jak po tÂłustym czwartku :!: -->
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ten dekolt na wizji, teraz takie sesje zdjĂŞciowe... Ciekawe, czy dostaÂła juÂż propozycjĂŞ z Playboya? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

dziœ Ania jest jedn¹ z prowadz¹Ìych serwiosy i skróty informacji w Dniu Na ¯ywo w tvn24... bardzo siê ucieszy³em jak j¹ zobaczy³em... TVN chyba zacz¹³ j¹ bardziej doceniac jako prezenterkê... Mam nadzieje, ¿e jutro równie¿ j¹ zobaczê...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak ona siĂŞ piĂŞknie prezentuje w tych skrĂłtach. To jej po sekretarce programowej (Danuta Kondratowicz) dali przywilej ich prowadzenia. MusiaÂła chyba mieĂŚ jakieÂś prĂłby.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

wÂłoch pisze:Jak ona siĂŞ piĂŞknie prezentuje w tych skrĂłtach. To jej po sekretarce programowej (Danuta Kondratowicz) dali przywilej ich prowadzenia. MusiaÂła chyba mieĂŚ jakieÂś prĂłby.
ooo tak.. Âślicznie siĂŞ prezentuje... :D Ania zyskaÂła... i to bardzo duÂżooo...widaĂŚ, ze nie jest obojetna Tvn-owi :)
ANIU... TAK DALEJ...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Oj zdecydowanie nie jest podobna
I tu popieram w 100% pewnoœci¹. Ja tam te¿ nie widzê ¿adnego podobieùstwa. ChoÌ mia³em okazjê ogl¹daÌ w niedzielê dos³ownie kawa³ek Teleexpressu z Beat¹ i jedyne co mo¿e je "³¹czyÌ" to podobne uczesanie i kolor w³osów; ale tylko (i na ca³e szczêœcie) tylko to! :)

A i taka ciekawostka (przypomnienie): Je¿eli poruszamy ju¿ temat podobieùstwa to w sobotê zostanie wyemitowany (chyba ostatni) odcinek polskiego serialu "Dom". Serialu w którym jedn¹ z g³ównych ról gra mama Ani -Halina Rowicka. I tu trzeba przyznaÌ, ¿e Ania bardzo jest do matki podobna :)
Obrazek Obrazek
maÂłe porĂłwnanie, bardzo sÂą tu do siebie podobne...
Ciekawe, czy dostaÂła juÂż propozycjĂŞ z Playboya?
Jakby nawet dostaÂła takÂą propozycjĂŞ, to nie sÂądzĂŞ aby siĂŞ zgodziÂła. I moÂże to i dobrze... A nawet jeÂśli by siĂŞ zgodziÂła, to ciekawe jakie poniosÂłoby to za sobÂą skutki :) StaÂła by siĂŞ bardziej popularna, moÂże jakieÂś konkurencyjne programy informacyjne walczyÂłyby o niÂą... albo moÂże zwrĂłciÂłaby na siebiĂŞ uwagĂŞ reÂżyserĂłw filmowych... ehm; chyba siĂŞ trochĂŞ rozmarzyÂłem :)
MoÂże jednak lepiej powrĂłciĂŚ do obecnych realiĂłw i...
dziœ Ania jest jedn¹ z prowadz¹Ìych serwiosy i skróty informacji w Dniu Na ¯ywo
Jak ona siĂŞ piĂŞknie prezentuje w tych skrĂłtach
...i cieszyĂŚ siĂŞ dziÂś z profesjonalnie i 'ÂżywioÂłowo' prowadzonymi serwisami (no i skrĂłtami) z udziaÂłem Ani. A o tym, Âże dziÂś piĂŞknie wyglÂąda, to nie trzeba chyba wspominaĂŚ. Bo to tak moÂżna mĂłwiĂŚ w kaÂżdy dzieĂą w ktĂłrym Ania ma dyÂżur czy to w serwisach czy to w relacjach :)
Teraz, po tych zmianach w tvn24 mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie czĂŞÂściej w "Dniu na ÂŻywo". Bo o takiej porze (normalnej porze) to w zasadzie tylko w weekendy byÂła...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Z tym podobieĂąstwem to mnie wÂłaÂśnie o fryzurĂŞ chodziÂło.

Jakby Anna siĂŞ zgodziÂła wystÂąpiĂŚ w sesji Playboya, to KRRiT juÂż by siĂŞ za niÂą wziĂŞÂła i wywaliliby jÂą tak jak to w TVP zrobili z KrystynÂą CzubĂłwnÂą jak wziĂŞÂła udziaÂł w reklamie TPSA.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

KRRiTV jej nie ruszy, bo w radzie zasiada S³awka £oziñska - ciocia Anny :lol: -->
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pewnie by jej powiedzieli "Jak bêdziesz stronnicza wobec SLD to zostawimy ciê w spokoju :!: :wink: A w tej radzie to jest jej jakaœ bliska ciocia chocia¿ :wink: :?:

Ach ten nepotyzm i polityka.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości