[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Perwsze recenzje "gazetowe" ju¿ s¹, ale nie s¹ one zbyt pochlebne :evil: http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=327936 , zobaczymy jak¹ bêd¹ mieli ogl¹dalnoœæ, ale to pewnie dopiero jutro. Dla mnie ten festival by³ ca³kiem niez³y i na pewno lepszy od TVP. Dawno tak mnie nie ciekawi³a rywalizacja miêdzy muzykami !!
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

chandler pisze:I fajnim Eweliny zawiedli
nies¹dze :) Ewelina pokaza³a na co j¹ staæ, pokaza³a co soba reprezentuje, a ¿e spo³eczeñstwo woli Mandaryne bez wokalu i talentu to nie bede komentowaæ. S³owik dla Virgin by³ prawie pewny, show-rĂł¿-blond w³osy-Majdan-dobry wokal = S³owik.
W Polsce juz od dawna nie ma naturalnosci, autentycznosci. Polacy wol¹ na coœ popatrzeæ, lekkich rytmĂłw pos³uchaæ, gibaj¹cyhc siê na scenie artstĂłw ogl¹dac.
Ewelina by³a bezapelacyjnie najlepsza, s¹ talenty ,ktĂłre niepodlegaj¹ zadnej ocenie :) dlatego Ewelinie na festiwalach mĂłwie NIE :!: wystarczy, niech dalej robi to co robi, niech dalej gra, spiewa, koncertuje, nahrywa p³yty.

"Flinta by³aœ OK" :)
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

Dla mnie festiwal to ¿enada. To by³ festiwal piosenki? Nie! To by³ festiwal glêdzenia. Chodzi o jury. Dwie pioseneczki - potem kwadrans glêdzenia - i kwadrans reklam. WspĂł³czu³em ludziom w Operze Leœnej. Nigdy wiêcej takich imp[rez!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak to juy mog³o by byæ ale sie nie wypowiadaæ tak to by³o by lepiej wiêcej gwiazd troche mniej reklam i lepsze kadrowanie
NO I 42. SOPOT FESTIVAL TO JU¯ HISTORIA CZEKAMY NA W 2006 ZA ROK MUSICIE RUSZYÆ PE£N¥ PAR¥ I NIE BÊDZIE JU¯ Z MOJEJ STRONY TARYFY ULGOWEJ :D :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

No czytam te recenzje i po prostu oczom nie ufam. Tak by³o wspaniale, nawet mĂłj tata, ktĂłry zawsze wszystko krytykuje jak Kazia Szczuka - by³ zadowolony. Faktycznie pierwszego dnia reklamy doprowadza³y do ob³êdu, ale drugiego by³o ju¿ ok: w trakcie konkursu tylko jedna reklama. Niechciane przerwy w 1 i 2 dniu to: miêdzy duetami: Lemar i Kukulska - Haskel i Skrzynecka. 2: miêdzy wrêczeniem s³owika a wystêpem Simply Red. W pi¹tek wywali³ bym wiêcej blokĂłw. Co do pogaduch jury to mi siê one podoba³y, naprawdê krytykuje siê tu studio i pogaduchy, ale mi siê wydaje, ¿e to by³o bardzo dobre. Szkoda tylko, ¿e czasem siê powtarzali. Pan z Wyborczej chyba wogĂłle nie ogl¹da³ 2 i 3 dnia i zmyœli³ recenzje patrz¹c na dzieñ pierwszy, ktĂłry jakoœci¹ odstawa³. W niedzielê w teleplotkach pokazywali rozdanie nagrĂłd MTV: taka kichowata scenografia, pe³no dymu- no ale taki jest ZachĂłd czêsto przesadza, nasza na Sopocie by³a milon razy lepsza i wogĂłle wspania³a. A co do Pani Krytycznej: pod artyku³em w onecie pisa³ facet, ktĂłry okreœli³ siê znawc¹ i krytykiem i twierdzi³, ¿e ma Mandaryna ma znakomity g³os, styl i przestrzeñ dzwiêkow¹. Zapewne jakiœ gnojek, ktĂłry gustuje w disco polo i dance myœla³, ¿e jak tak napisze to ludzie bêd¹ kochaæ Menda-rynê. Inny znĂłw powo³ywa³ siê tydzieñ temu na znajomoœci w TVN i by³ œwiêcie przeknany, ¿e obie nagrody zgarnie Mandaryna. To jakaœ obsesja, szkoda mi takich ograniczonych. Wracaj¹c do Magdy - pe³ny profesjonalizm. Co do gwiazd ?? Powinny byæ lepsze ?? A ja tak nie myœlê- Patrizio, Lemar, Gordon, Scorpions, Simply Red œwietnie zabawiali publicznoœæ, mĂłwili do niej po Polsku, publicznoœæ by³a w 7 niebie. A taki Dawid na festiwalu Jedynki œpiewa³ z zamkniêtymi oczami i zadart¹ g³ow¹ nawet nie wiedzia³ zapewne, ¿e to Polska jest. A co dopiero jak nazywa siê ta impreza. Wa¿ne by gwiazda by³a, piêknie œpiewa³a, na ¿ywo, zgadza³a siê na duety, mĂłwi³a po Polsku chocia¿ 2 s³owa i zgadza³a siê eksperymentowaæ.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Reklamy reklamani, ale ogĂłlne festival by³ super. Najlepszy by³ w 3 dniu Szyman kropko Majewki z tym swoim przygarnij kropka
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak fantastyczny wczoraj by³ Szymon "kropek" Majewski i jego konkurs o rĂł¿e kto upodobni swĂłj œmiech do œmiechu Dody :D :D :D zobaczyny jak dziœ bêdzie prowadzi³ jego nowy program SMS
sorry zdublowa³ mi sie post prosze moderatora o usuniêce tego 2 dziêkujê
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 wrz 2005, 14:53 przez pawell, łącznie zmieniany 2 razy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak fantastyczny wczoraj by³ Szymon "kropek" Majewski i jego konkurs o rĂł¿e kto upodobni swĂłj œmiech do œmiechu Dody :D :D :D zobaczyny jak dziœ bêdzie prowadzi³ jego nowy program SMS
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Witajcie, niestety nie bedê mĂłg³ dziœ zobaczyæ FaktĂłw. Moglibyœcie zapisaæ cyfrowo materia³ o Sopot Festival, jak w niedziele, kiedy tak pojechali po Mandarynie ?? Chêtnie bym zobaczy³, ale naprawde nie moge :? Albo jeœli znajdziecie gdzieœ w necie to podajcie linka. Dziêki z gĂłry. Jutro, albo dziœ walne na moj¹ stronkê sonde do oceniania Sopot Festival 2005. Trzymajcie siê :)
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jeszcze dziœ jest artyko³ w gazecie wyborczej,rzeczpospolitej i w super expresie :) :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Teraz tak jakoœ trochê szkoda zrobi³o mi siê Manadryny. :D Stara³a siê dziewczyna, no ale fakt - œpiewaæ nie umie, co sama udowodni³a w znanym nam wszystkim nagraniu. Ale naprawdê musi byæ jej teraz przykro. Niczym CImoszewicz - by³a faworytk¹, jedno nagranie rozpuszczone i... kompromitacja. I przegrana w Sopocie. Ale bardzo fajnie, ¿e wygra³o Virgin, choæ Bursztynowy S³owik dla Piaska to jakaœ pora¿ka. Mysla³em, ¿e nagrodê tê zgarnie Flinta albo Kiljañski.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

hmm.. jakiœ dziwny ten TwĂłj Fakt bo w moim jest nieco inaczej napisane na ok³adce i w œrodku nie ma nic o œci¹dze Andrzeja Piasecznego :>
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Obrazek

Triumf Dody, ³zy Mandaryny
Naga prawda w Sopocie
Obrazek
Pora do domu? Radek Majdan znosi ¿onê ze sceny.
Foto Piotr Grzybowski
Przegrana Mandaryna p³acze z rozpaczy w blasku reflektorĂłw
Foto Piotr Grzybowski

Bitwa najseksowniejszych blondynek polskiego show-biznesu Obrazek
rozstrzygniêta. Mandaryna ze strachu, ¿e Ÿle zaœpiewa,
przesta³a te¿ tañczyæ. To po³o¿y³o jej wystêp. KrĂłlow¹ sceny by³a jej konkurentka Doda.


W konkursie o nagrodê Bursztynowego S³owika wystartowa³o szeœciu wokalistĂłw, ale i tak wszyscy obserwowali zmagania Mandaryny. Ka¿dy chcia³ siê przekonaæ, jak krĂłlowa dance poradzi sobie z wystêpem na ¿ywo. Tylko w ten sposĂłb mog³a zamkn¹æ usta swoim wrogom, ktĂłrzy tydzieñ temu skompromitowali j¹ umieszczaj¹c w Internecie nagranie, na ktĂłrym koszmarnie fa³szuje.
Zatykali uszy

Marta stanê³a na scenie i zaczê³a œpiewaæ. Bez zespo³u. Tylko g³os. I...

- Zjad³a j¹ trema - ocenili jurorzy. Publicznoœæ by³a mniej powœci¹gliwa. Jedni zatykali uszy, inni gwizdali. I trudno siê dziwiæ. Bo nie doœæ, ¿e Mandaryna nie zaœpiewa³a czysto i zapomnia³a tekstu, to jeszcze nie wykorzysta³a swojego wielkiego atutu, czyli tañca.

Owacj¹ na stoj¹co zakoñczy³ siê wystêp Dody, ktĂłra nie tylko znakomicie zaœpiewa³a, ale sprawdzi³a siê jako tancerka.
Ch³odne œniadanie

W niedzielny poranek dziewczyny spotka³y siê na oficjalnym œniadaniu Po ch³odnym powitaniu usiad³y daleko od siebie. Potem ka¿da odesz³a w swoj¹ stronê. By czekaæ na wyniki. Mandaryna do pe³nego ochroniarzy hotelu, Doda na sopockie molo, gdzie czekali na ni¹ rodzice, ciocia oraz dwa ukochane psy - Bianka i B¹bel.
Piêkna i zdolna

Pojawienie siê na scenie mê¿a Dody, Radka Majdana, wywo³a³o euforiê nie tylko wœrĂłd kibicĂłw Wis³y.

- To œwietny show - nie kry³a Katarzyna Skrzynecka, juror w konkursie. - Doda udowodni³a, ¿e poza walorami fizycznymi ma potê¿ny g³os.
Festiwal od kulis
Krzysztof Kiljañski
Piwo z rana

Sobotnia balanga w sopockim klubie Mandarynka da³a siê niektĂłrym artystom mocno we znaki. Krzysztof Kiljañski nastêpnego dnia zerwa³ siê o œwicie, by uzupe³niæ zapas p³ynu. Zamiast wody mineralnej wybra³ piwo. Podpatrzyliœmy go na pla¿y, tu¿ przed jego wystêpem w porannym programie TVN. Nie ma to jak klin klinem.
Haskell i Skrzynecka
O¿eniê siê z jej mê¿em

Gordon Haskell, ktĂłry w sobotni wieczĂłr zaœpiewa³ w duecie z Kasi¹ Skrzyneck¹, nie kry³ swojego zafascynowania piosenkark¹. - To piêkna kobieta - powiedzia³ "Super Expressowi" - fantastycznie œpiewa i œwietnie gotuje. Chêtnie bym siê z ni¹ o¿eni³ - doda³ po chwili. Kiedy przypomnieliœmy mu, ¿e Kasia od dwĂłch lat jest mê¿atk¹, muzyk nie spuœci³ z tonu. - Nie ma problemu. O¿eniê siê z jej mê¿em.

aka SE
_________________________


Obrazek

aka Wyborcza

_________________________

:: Kamil pisze:hmm.. jakiœ dziwny ten TwĂłj Fakt bo w moim jest nieco inaczej napisane na ok³adce i w œrodku nie ma nic o œci¹dze Andrzeja Piasecznego :>
W innych regionach Polski s¹ ponoæ trochê inne wydania ...
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:hmm.. jakiœ dziwny ten TwĂłj Fakt bo w moim jest nieco inaczej napisane na ok³adce i w œrodku nie ma nic o œci¹dze Andrzeja Piasecznego :>
ja te¿ tego nie mam :D po tej stronie co jest piaseczny u mnie s¹ tylko fotki dody :?
Marcin pisze:Teraz tak jakoœ trochê szkoda zrobi³o mi siê Manadryny. Stara³a siê dziewczyna, no ale fakt - œpiewaæ nie umie, co sama udowodni³a w znanym nam wszystkim nagraniu. Ale naprawdê musi byæ jej teraz przykro. Niczym CImoszewicz - by³a faworytk¹, jedno nagranie rozpuszczone i... kompromitacja. I przegrana w Sopocie.
mi tak samo powinna siê sama wycofaæ z konkursu wczeœniej albo w ogĂłle do niego nie przystêpowaæ ale i tak podziwiam j¹ za to ze choæia¿ siê stara³a ale za to zap³aci³a spor¹ cenê
Marcin pisze: Ale bardzo fajnie, ¿e wygra³o Virgin, choæ Bursztynowy S³owik dla Piaska to jakaœ pora¿ka. Mysla³em, ¿e nagrodê tê zgarnie Flinta albo Kiljañski.
tak Virgin siê nale¿a³ s³owik ale piaskowi nie fatlnie œpiewa jak dlamnie pokaza³ to raz na konkursie eurowizji w ktĂłrymœ tam roku zajmuj¹c chyba 17 miejsce :lol: :lol: to ewelina powinna go dostaæ bo cudnie zaœpiewa³a obydwie piosenki :p
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości