Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black, z dzisiejszego poranka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oooo :shock: pani ''gwiazda'' zagoÂściÂła dziÂś moim telewizorze, w poranku :D
DziĂŞki za capsy, ÂŁukasz :D
MiÂło jÂą byÂło zobaczyĂŚ po (jak dla mnie) niemal 2 tygodniach przerwy :D Co prawda oglÂądaÂłem dopiero od 15 po 6-stej, ale chyba nic specjalnego mnie nie ominĂŞÂło:?: Czy mi siĂŞ zdawaÂło, czy Anita zgubiÂła parĂŞ kilogramĂłw :?: WydawaÂło mi siĂŞ, Âże jest trochĂŞ szczuplejsza na twarzy i w ogĂłle :roll:
Ale nastrój mia³a doœÌ dobry :D
He, he MÂłodkowski nie jest tak niski jak przypuszczaÂłem, stojÂąc obok Anity byÂł niewiele niÂższy od niej :D
I to tyle wraÂżeĂą porankowych na razie.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe Âślicznie wyglÂądaÂła :D
i dobrze prowadziÂła ;) widaĂŚ popoÂłudniowe jÂą podszkoliÂły w zakresie pogody :evil2: bo z popielarskÂą sobie troche pogadaÂły :D na te tematy ;)
bardzo ³¹dny kostium tak poza tym ;)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ProszĂŞ, proszĂŞ :D Tylko Anita pojawiÂła siĂŞ w telewizji, a nastÂąpiÂł wysyp fanĂłw na forum :wink:
Kamuii, co to za awatar?
£ukasz, widzê po capsach, ¿e za³apa³eœ siê na ostatni¹ kwartê Poranka :lol: Ja zaczê³am ogl¹daÌ dopiero od siódmej. Z rêk¹ na sercu muszê napisaÌ, ¿e nie jestem w stanie otworzyÌ oczu tak wczeœnie! Jest mi tym ciê¿ej, ¿e o szóstej jeszcze nie widaÌ promieni budz¹cego siê s³oùca! Nie wiem, co zatem bêdzie zim¹? A w³aœnie, ciekawe, czy zim¹ bêd¹ pokazywali w tej - tak lubianej przez nas sk¹din¹d - prognozie pogody, zdjêcia na ¿ywo z ró¿nych miast? Chyba w ciemnoœci nie bêdzie widaÌ zbyt wyraŸnie na przyk³ad tego, co dzieje siê na niebie :evil2:
Black Jack pisze: WydawaÂło mi siĂŞ, Âże jest trochĂŞ szczuplejsza na twarzy i w ogĂłle :roll:
To jest zaraÂźliwe :lol: Anita chudnie jak prezio na czas kampanii wyborczej :lol: No tak, w sumie :roll: ZwÂłaszcza na ÂŁukaszowych capsach, jest trochĂŞ wydÂłuÂżona, a co za tym idzie szczuplejsza :lol:
A tak w ogóle, to œwietn¹ mia³a minê, gdy mówi³a o chudn¹cym przed wyborami prezydencie Kwaœniewskim :wink: A w jednym z przegl¹dów prasy, informacjê o jakiejœ debacie TVN, czy czymœ podobnym, przeczyta³a jednym tchem, tak szybko, ¿e nazwisk prowadz¹cych ten program (Poch. i Rym.) jak siê cz³owiek nie ws³ucha³, to nie mia³ szans zrozumieÌ :lol: Przypadek, z³oœliwoœÌ, czy mo¿e tylko moje odosobnione urojone odczucia? :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Funckyrella pisze:ÂŁukasz, widzĂŞ po capsach, Âże zaÂłapaÂłeÂś siĂŞ na ostatniÂą kwartĂŞ Poranka :lol: Ja zaczĂŞÂłam oglÂądaĂŚ dopiero od siĂłdmej. Z rĂŞkÂą na sercu muszĂŞ napisaĂŚ, Âże nie jestem w stanie otworzyĂŚ oczu tak wczeÂśnie!
Ja jestem w stanie wygrzebaÌ siê z ³ó¿eczka tylko na 8:30, i to w co drugi weekend, na Kingê Rusin. O codziennym wstawaniu o 6:00, ¿eby sprawdziÌ kto prowadzi poranek, nie ma mowy. :D WeŸmy pod uwagê jeszcze to, ¿e nied³ugo zmiana czasu i w jak¹œ tam stronê trzeba przestawiÌ zegarki. Jak znam ¿ycie to w tak¹, ¿e rano bêdzie jeszcze ciemniej. :D
Funckyrella pisze:ZwÂłaszcza na ÂŁukaszowych capsach, jest trochĂŞ wydÂłuÂżona, a co za tym idzie szczuplejsza :lol:
Ja jej nie ruszaÂłem. :D Ona sama siĂŞ wydÂłuÂża jak ma tĂŞ fryzurĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do Rymanowskiego i Pochanke to przeczytaÂła ich nazwiska jak najbardziej nornalnie, nie wydziwiajcie proszĂŞ. AÂż siĂŞ zdziwiÂłem, Âże z ust Anity sÂłyszĂŞ "Justyna Pochanke i Bogdan Rymanowski". :lol: Ewenement. :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe a ja zostaÂłam brutalnie ok 8.00 zbudzona i patrze ooo Anita siĂŞ przygotowuje do Dnia na Âżywo sooper :D
A za chwilĂŞ nie no ona coÂś mĂłwi.... o prowadzi poranek :D

Funcky ten avatar pochodzi z filmu RING - horror taki ;)
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

WyglÂąda groÂźnie - awatar :D

A co ÂŁukaszowych capsĂłw - hmmm, to conajmniej dziwne :? :lol: U mnie w telewizorze Anita wyglÂąda nieco inaczej :? Jest bardziej okrÂągÂła, nie ma aÂż tak wysmuklonej figury :D
A ww. nazwiska :wink: przeczytaÂła specyficznie :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Funcky bo i film nie najsympatycniejszy :D
A ww. nazwiska przeczytaÂła specyficznie
hehehe jak to ³adnie mo¿na te nazwiska obejœÌ :D
- wyzej wymienione nazwiska
- Ta o ktĂłrej nie wolno rozmawiac
- sam wiesz kto
- ta ktĂłrej imienia nie wolno wymawiaĂŚ :D
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Czekamy, czekamy na capsy - tym bardziej, Âże Anitka bardzo Âładnie siĂŞ prezentowaÂła! ZresztÂą - jak zwykle :D
Bradzo, no mo¿e doœÌ dobrze te¿ wypad³a pod wzglêdem merytorycznym :D I ten nie opuszczaj¹cy jej dobry humor :D Mi³o by³o :D
A widzieliÂście? W M24h krĂŞciÂła siĂŞ jeszcze po studio!!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Heh ja niestety ten wystĂŞp Anity przegapiÂłam :( ale moze jutro siĂŞ uda :D
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Jak obiecaÂłem :D :arrow:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 23:34
Kontakt:

Post autor: Bunio »

a juz myslalem ze w Faktach o 16.45 jej nie bedzie bo jest za wysoka i glowe mialaby ponad wielkim ekranem z tylu :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No no Bunio no to gratuluje fentazji:):)
Wróciłem!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

yotomasz pisze:Jak obiecaÂłem :D :arrow:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Yotomasz, gratulacje :!: ÂŻe teÂż Ci siĂŞ udaÂło uchwyciĂŚ moment, te sekundy, w ktĂłrych Anita siĂŞ pojawia :shock: :evil2:

:D Te porankowe stroje sÂą o wiele, wiele Âładniejsze :D WyglÂąda bardzo Âładnie :D Ale to mi nie wystarcza :[ Mam peÂłno archiwalnych nagraĂą, do ktĂłrych caÂły czas siĂŞgam, w ktĂłrych Anita wyglÂąda rĂłwnie piĂŞknie, ale nie sÂą to te marne popoÂłudniowe :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Google [Bot] i 10 gości