Wątek sportowy

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

PoczÂątkowo dzisiejszy finaÂł miaÂł byĂŚ transmitowany w TVP 3, co moim zdaniem byÂło maÂłym skandalem, poniewaÂż tak waÂżny mecz powinien byĂŚ pokazany w Jedynce albo DwĂłjce. No i rzeczywiÂście bĂŞdzie pokazany w DwĂłjce, co sie do tego przyczynilo nie wiem. Ale moje ogĂłlne zdanie na ten temat jest bardzo nieprzychylne wobec szefĂłw sportu TVP. Dlaczego tak waÂżna impreza jakÂą sÂą ME w siatkĂłwce byÂła pokazywana w TVP 3? Czy naprawdĂŞ waÂżniejszy jest kolejny odcinek Klanu i Plebanii? Gdzie tu misja, o ktĂłrej tyle mĂłwiÂły nowe wÂładze TVP? Tak sobie myÂślĂŞ, Âże ta nieszczĂŞsna misja utonĂŞÂła w kolejnych blokach reklamowych. Wsyd panie Korzeniowski!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

GRATULACJE DLA POLSKICH PODWÓJNYCH Z£OTEK !! !! !! !! !! !! !! !! !!

POLSKA - WÂŁOCHY 3 - 1

( 25:23, 27:25, 21:25, 25:18 )

Polskie Mistrzynie Europy !! Brawo Polskie PiĂŞknoÂści !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MOJE WIELKIE GRATULEJSZYN :!: :!: :!: :!: :!: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Gratuluje, no to wyruwnaÂło to mĂłj smutek po zwyciĂŞstwiePiS-u!! To chyba jedyna dyscyplina grupowa, gdzie krulujemy!! Graruluje.
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:Gratuluje, no to wyruwnaÂło to mĂłj smutek po zwyciĂŞstwiePiS-u!! To chyba jedyna dyscyplina grupowa, gdzie krulujemy!! Graruluje.
nie no poprostu nie mogĂŞ.. Kowal: weÂź sobie sÂłownik w rĂŞkĂŞ albo sprawdzaj kaÂżdy wyraz na http://www.pwn.pl bo juÂż mnie szag trafia jak to czytam..

musiaÂłem..
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obraz nĂŞdzy i rozpaczy !! !!
Groclin - Lens 2 : 4
Jak moÂżna nie wykorzystaĂŚ takiej szansy ?? Kto to gra ?? Uczniaki ?? Trampkarze ??

WisÂła - Vitoria to samo...po 0-3 w Portugalii tylko nieliczni mogli (ale czy liczyli ??!!) liczyĂŚ na awans...

Wstyd polski futbol....Staczamy siĂŞ pod wzglĂŞdem piÂłki klubowej !! Tracimy najpewniej jedno miejsce w PUEFA i nie widaĂŚ poprawy...szkoda... :(
ZIMA
Dared00

Post autor: Dared00 »

Jedno mo¿na powiedzieÌ: Oklaski dla Wis³y i Groclinu! Za wspania³¹ grê w polskich pucharach i propagowanie Polski we wszystkich kabaretach sportowych œwiata. :(
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

OgladajÂąc te mecze ogarniaÂła mnie rozpacz.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

To byÂło okropne (mĂłwie o WiÂśle), z takÂą grÂą jaka pokazali nie mamy szans na puchary:/ NajwyÂżej sie utrzymamy w lidze tylko i nic wiecej. Potzrbni nam nowi napastnicy i kilku dobrych obroncĂłw, bo KÂłos sie juz wypala, niestety:(.
CĂłz, jest rok na zbudowanie nowej WisÂły. Rok temu mĂłwiliÂśmy to samo, i wyszlo to co wyszÂło....:/
....w świecie Faktów....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

eh to jakies fatum na te wypadki najpierw Arkadiusz Golas wczoraj ten pod Bialymstokiem a dzis ten [*]<'>(')|'|\*/ :( :( :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

wÂątek sportowy

Post autor: salladyn »

Otylia jest silna psychicznie i jeszcze wam szczĂŞki opadnÂą (i mi samemu pewnie teÂż) jak bĂŞdzie zdobywaĂŚ kolejne medale.WierzĂŞ w to z caÂłego serca.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

miejmy nadziejĂŞ, Âże wszystko bĂŞdzie dobrze !! Podobno jest coraz lepiej !!
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: wÂątek sportowy

Post autor: Łukasz »

salladyn pisze:Otylia jest silna psychicznie i jeszcze wam szczĂŞki opadnÂą (i mi samemu pewnie teÂż) jak bĂŞdzie zdobywaĂŚ kolejne medale.WierzĂŞ w to z caÂłego serca.
MoÂże nie byĂŚ tak dobrze, jak myÂślisz, bo to ona prowadziÂła i wyprzedzaÂła sznur samochodĂłw swoim luksusowym wozem. WiĂŞc pewnie dÂługo bĂŞdzie siĂŞ obwiniaĂŚ za ÂśmierĂŚ brata...

A tak bardziej ze strony mediĂłw patrzÂąc, to TVP1 o 18:55 puÂściÂła pasek u doÂłu ekranu na ten temat.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

onet.pl pisze:PoczÂątkowo podawano, Âże zawodniczka znajduje siĂŞ w ciĂŞÂżkim stanie, jednak wedÂług najÂświeÂższych informacji jest przytomna i jej Âżyciu nie zagraÂża niebezpieczeĂąstwo.
ÂŁukasz pisze:A tak bardziej ze strony mediĂłw patrzÂąc, to TVP1 o 18:55 puÂściÂła pasek u doÂłu ekranu na ten temat.
Na TVP2 tez byl ten pasek.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości