Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

dziÂś w tvn24 Stysia jak piszecie ;( ... jakbym ja chcial pooglÂądaĂŚ teÂż ;(
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A wiĂŞc takÂą taktykĂŞ obraliÂście? Ja wiedziaÂłam od poczÂątku, Âże te ,,niesmaczne' dzieÂłka w wÂątku to jest nic innego jak prowokacja, prĂłba wyszydzenia i zdeprecjonowania wszystkiego, co z AnitÂą zwiÂązane. Ten, kto wymyÂśliÂł ,,SylwinkĂŞ'' i ,,Michaek'a'' na pewno w przyszÂłoÂści znajdzie pracĂŞ w TVN, kto wie, moÂże nawet u boku samej Justyny :roll: :twisted: ÂŁukasz, staÂłeÂś siĂŞ dla nich swoistÂą inspiracjÂą :D Tzn. Twoje wczeÂśniejsze dzieÂła... wiesz, Anita w WiadomoÂściach, Wydarzeniach, etc. :evil2:
Przy takiej promocji osoby p. Pochanke w mediach, ten wÂątek powinien dziennie zaliczaĂŚ 100 stron! Ja - choĂŚ zdecydowanie fankÂą Justyny nie jestem -chyba wiem wiĂŞcej o niej i czytaÂłam wiĂŞcej, niÂż niejeden z Was :? Mobilizujcie siĂŞ :D

Maniaku, Twoja historia jest równie tragikomiczna jak Black Jacka! On te¿ zaczyna³ kibicowaÌ (ale Anicie) nie bêd¹c w posiadaniu TVN24. Miesi¹ce mija³y, odk³ada³ z³otówki do skarbonki - takiej szklanej œwinki, w kolorze spódniczki Justyny na zdjêciu wy¿ej - i w koùcu kupi³ pakiet cyfrówki i teraz cieszy siê widokiem Anity w TVN24. ZwróÌ jednak¿e uwagê na to, ¿e Anita nie jest w tak dobrej sytuacji rodzinnej jak Justyna i pojawia siê zaledwie raz w tygodniu w TVN24 :( Twoja inwestycja bêdzie bardziej op³acalna i szybko siê zamortyzuje :D WeŸ z niego przyk³ad :D :D :D :D :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Funckyrella pisze:A wiĂŞc takÂą taktykĂŞ obraliÂście? Ja wiedziaÂłam od poczÂątku, Âże te ,,niesmaczne' dzieÂłka w wÂątku to jest nic innego jak prowokacja, prĂłba wyszydzenia i zdeprecjonowania wszystkiego, co z AnitÂą zwiÂązane. Ten, kto wymyÂśliÂł ,,SylwinkĂŞ'' i ,,Michaek'a'' na pewno w przyszÂłoÂści znajdzie pracĂŞ w TVN, kto wie, moÂże nawet u boku samej Justyny
No có¿...to ju¿ normalnie przegiêcie !! Fani p.Werner przechodz¹ samych siebie. Takie oskar¿enia to w³aœnie z Waszej stroni s¹ ¿a³osne. :mad: Nie wprowadzajcie takiej atmosfery, ¿eby obiektywni telewidzowie lubi¹cy zarówno Justynê jak i p.Werner stracili do tej drugiej sympatiê. :evil:
A co do pracy u boku Justyny ?? Bardzo chĂŞtnie, zawsze i wszĂŞdzie !! Przy takiej profesjonalistce moÂżna bardzo wiele siĂŞ nauczyĂŚ i poznaĂŚ tajniki dziennikarstwa. No i tak...oczywiÂście....biedna p.Werner, Âże za mĂŞÂża nie wziĂŞÂła sobie nikogo z TVN :) Ale czy to wina Justyny ??
Tak, tak...Justyna przez mĂŞÂża prowadzi Fakty, dziĂŞki mĂŞÂżowi prowadzi Magazyn 24 godziny...ciekawe co jeszcze Justyna zawdziĂŞcza mĂŞÂżowi...ÂżaÂłosne...

Nie chcê prowadziÌ tutaj jakiejœ dziwnych i wg mnie niepotrzebnych k³ótni z fanami p.Werner ale jak ktoœ pisze, ¿e wszelkie z³o to wina jednej osoby i ¿e wszelkie dziwne posty s¹ "kreci¹ robot¹" fanów tej niedobrej Pochanke to ¿a³oœÌ œciska...Trochê rozs¹dku !!

To tyle odpowiedzi.

A wracaj¹c do g³ównego tematu.

Dziesiejszy Magazyn nie daÂł Justynie zbyt duÂżego pola do popisu. Atmosfera dzisiejszego dnia byÂła bardzo senna wiĂŞc i tematĂłw w M24h nie byÂło jakiÂś "wystrzaÂłowych".Dopiero aktualny (ale jakÂże smutny i tragiczny)w Âświetle ostatnich wydarzeĂą temat o wypadkach na polskich "drogach" spowodowaÂł, Âże Justyna "w swĂłj sposĂłb" zaczĂŞÂła prowadziĂŚ rozmowĂŞ z dwĂłjkÂą goÂści w studiu oraz jednym panem policjantem z GdaĂąska. Dociekliwa, przerywajÂąca wypowiedÂź aby zmusiĂŚ do uzyskania odpowiedzi na swoje pytanie to byÂła caÂła Justyna !!
No i koniec programu teÂż byÂł zachĂŞcajÂący(nawet bardzo :D :) :D :) )
"ja zapraszam PaĂąstwa na jutro punktualnie o 21"
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie bĂŞdĂŞ tego wÂątku zaÂśmiecaÂł dyskusjami z fanami anity ... nie chce sie zniÂżaĂŚ do ich poziomu wiec ... Obrazek



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pozdrowienia dla Justyki ! :flowers: , pewnie czasem tu zaglÂąda :D, jakby nie patrzeĂŚ, posÂłuchaÂła sie waszych rad na temat powrotu do dawnej, drapieÂżnej :mrgreen: fryzury i :brawo: Âświetnie pani wyglÂąda :!: :wink:... ÂżyczĂŞ wszystkiego "naj" w Âżyciu ... :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zgadzam siê, niam sensu k³uciÌ siê z fanami Wernerowej, oni w dyskusji sa straszni powiesz jedn¹ wade anity a s¹ gotowi ciê zagryœÌ na œmierÌ.

A wracajÂąc do wÂątku:
Mi wczorajszy program podobaÂł siĂŞ, choĂŚ osobbiÂście mam nadzieje, Âże dzisiaj bĂŞdzie lepiej. SÂądze, Âże Justyna bĂŞdzie do Âśrody-czwartu bo przecieÂż w niedzile ma wieczĂłr wyborczy.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ale czasem trudno jest milczeĂŚ, kiedy czyta siĂŞ takie aroganckie i niesÂłuszne uwagi
JeÂśli miaÂłbym pracowac u boku Pochanke to wolaÂłbym juÂż rowy kopac
Có¿...w³aœnie przegl¹dn¹³em w¹tek o p.Werner i w pe³ni zgadzam siê z Tob¹ Fanie J.Pochanke. Nie warto dyskutowaÌ z fanami p.Werner bo poprostu im wolno wszystko !! Najlepiej o tym œwiacz¹ te dwa wybrane cytaty, któe zamieœci³em na pocz¹tku. Najbardziej œmieszny i ¿a³osny jest ten pierwszy a szczególnie fragment "aroganckie i nies³uszne uwagi"Dlatego nie zajmujmy siê tymi niczego nie wnosz¹cymi dysksjami z nimi tylko piszmy jak najwiêcej o Justynie, jedynej (nie licz¹c oczywiœcie K.Rusin-ale to inny temat i inny styl) prawdziwej gwieŸdzie TVN i TVN24 !!
A juÂż dziÂś zapewne o 21 kolejne spotkanie z NiÂą w Magazynie 24 godziny.
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Gdyby pani Werner byÂła naprawde tak dobra jak mĂłwia to by byÂła w wszystkich programach TVN24, albo by pracowaÂła w jakimÂś innym kanale. a na to wyglÂąda, Âże oni jÂą dcza jak boga.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co to wnosi do tematu? Tutaj nie rozmawiamy o pani Werner, tylko o pani Pochanke!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No dobra, wyciÂągam dÂłoĂą na zgodĂŞ. A w dÂłoni maÂły artykulik:
http://www.gazeta.org.pl/archiwum/255/i ... l=rozrywka
ObrazekJustyna Pochanke poÂślubiÂła szefa
Justyna Pochanke, czo³owa gwiazda TVN 24, znana g³ównie z autorskiego magazynu "24 godziny", poœlubi³a Adama Pieczyùskiego, dyrektora programowego TVN 24.Cichy œlub odby³ siê pod koniec czerwca br. Nowo¿eùcom zale¿a³o, by uroczystoœÌ odby³a siê bez rozg³osu. Oboje s¹ bardzo zajêci, wiêc nie mogli zaplanowaÌ pe³nego miesi¹ca miodowego. W krótk¹ podró¿ poœlubn¹ wyjechali na Majorkê, a po kilku dniach byli z powrotem w pracy. Przypomnijmy, ¿e Justyna Pochanke kilka lat temu rozsta³a siê ze swoim pierwszym mê¿em - znanym i majêtnym warszawskim lekarzem. Po rozwodzie myœla³a, ¿e do szczêœcia wystarczy jej córka Zuza i praca. A¿ w koùcu przekona³a siê, ¿e jej przeznaczeniem jest Adam Pieczyùski.
C.D. WiedzieliÂście, Âże:
Kilka lat temu, gdy Pieczyùski szefowa³ "Wiadomoœciom" w TVP 1, g³oœno by³o o jego romansie z Mart¹ Grzywacz, by³¹ prezenterk¹ "Wiadomoœci". Podobno odszed³ dla niej od ¿ony i dziecka, ale zwi¹zek ten ostatecznie rozpad³ siê. Grzywacz zwi¹za³a siê potem z Bogus³awem Bagsikiem (maj¹ wspólne dziecko), ale ta historia to tak¿e pieœù przesz³oœci.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejszy Magazyn 24 godziny byÂł ciekawy.
PoczÂątek jak zwykle. Justyna w czarnym kostiumie(i jak siĂŞ na koniec okazaÂło rĂłwnieÂż w czarnych spodniach), w bardzo dobrym humorze z zadziornÂą fryzurkÂą :D
Pierwsza czêœÌ Magazynu to rozmowa o dzisiejszym(podobno :D )dodatku do "GW". W studiu J.Pitera (PO) i M.Kamiùski (PIS). Momentami by³o gor¹co, J.Pitera nawet mówi³a, ¿e ma dwa wyjœcia albo skoùczyÌ zdanie albo wyjœÌ ze studia. Justyna na to, ¿e ona nikogo przed koùcem rozmowy ze studia nie wypuszcza. :D No i oczywiœcie w swoim stylu za³agodzi³a ca³¹ kwestiê. :wink: Na koniec tej pierwszej czêœci Magazynu te¿ by³a ma³a "scysja" ale Prowadz¹ca poradzi³a sobie i z tym problemem znakomicie. No i Justyna zaliczy³a te¿ ma³¹ wpadkê " Jestem Warszawiakiem :D " na co Kamiùski J¹ poprawi³ "Warszawiank¹"

Potem przerwa i druga czêœÌ Magazynu z bardzo intryguj¹c¹ dyskusj¹ o zniesieniu celibatu w Koœciele. GoœÌmi w studiu w Poznaniu o.G³odek, w Krakowie ks. Boniecki a w studiu w Warszawie rewelacyjny Sz. Ho³ownia !!

Rozmowa rewelacyjna - Justyna widaĂŚ, Âże w kaÂżdym temacie czuje siĂŞ rewelacyjnie !! To jest po prostu klasowa i wielka dziennikarka publicystyczna !! Jedyna taka w kraju !!
Tylko szkoda, ze tak szybko skoĂączyÂł siĂŞ program juÂż o 21:55 :(

Ale oczywiÂście na koniec byÂło "do zobaczenia, do jutra"a to jest przecieÂż najwaÂżniejsze :lol:
ZIMA
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 27 lis 2005, 16:40 przez kamrat, łącznie zmieniany 2 razy.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

"kamrat" dziĂŞki za fotki :spoko:
... :wow: co za kobieta, anioÂł i lwica w jednej osobie, jak tak patrze to aÂż sie bojĂŞ Obrazek :wink:





-------------------
pozdrawiam :D
Al
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 20:58

Post autor: Al »

Justynko jakiej muzyki sÂłuchasz?, gdzies na www przeczytaÂłem Âże jeszcze pracujÂąc w radiu ZET w drodze do pracy sÂłuchaÂła pani The Cure - oczywiscie musialem jakis album ich zaÂłatwiĂŚ, przesÂłuchaÂłem i ok :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Al takie poytanie powinienies napisaĂŚ w meilu a go wysÂłac pod adres justyny Pochanke, totaj to nic nieda. a co dop tych Pochanke, juz jakiÂś czas temu, Âże jeszcze jakis pan Pochanke pracuje przy magazynie...
Wróciłem!!
Al
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 20:58

Post autor: Al »

z chĂŞciÂą, tylko czy mĂłgÂłby ktos mi ten email podaĂŚ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 20 gości