Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

No i prosze, cala ta afera z rzekoma choroba Anity byla pic na wode :D A to wszystko pewnie z przepracowania :evil2:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No i Anitka w Poranku. I znow nas http://www.tvn24.pl okÂłamaÂło
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Dobrze, Âże wczoraj nie kÂłamaÂło :twisted: :D

Funcky masz zadatki na szamakê :wink: Popatrz, wywo³a³aœ archiwalny temat rozmów Anity w studio wyborczym, a ona parê godzin póŸniej pojawi³a siê w wieczornym studio w³aœnie :D :D Ale masz zdolnoœci :D
I dzisiaj poranek :wesoly: :wesoly: :wesoly:
PrzepiĂŞknie Anita wyglÂąda :D UÂśmiech nie schodzi jej praktycznie z twarzy :wesoly: Ma ewidentnie dobry nastrĂłj, jest w Âświetnej formie, praktycznie Âżadnych przejĂŞzyczeĂą, caÂły czas ''trzyma rĂŞkĂŞ na pulsie'' :D
Boska byÂła ta zapowiedÂź prognozy pogody o ''rozpieszczaniu'' :P przez pogodĂŞ oczywiÂście :wink: Ale Anicie chyba czegoÂś/ kogoÂś brakuje, lub wrĂŞcz przzeciwnie - trudno stwierdziĂŚ jednoznacznie :lol:

Ahhhhhhh... jej widok jest inspiracjÂą dla mej duszy, a gÂłos muzykÂą dla uszu :P :wesoly:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe wÂłasnie siĂŞ skoĂączyÂło ;)
Dzisiaj w³¹czy³am poranek trochê poŸno i nie mia³am tez wielkiej ochoty go ogl¹dac :? a to dlatego ze na mojej kretyùskiej kablówce jest jakas awaria i codziennie rano tvn 24 nawala. Efektem tego Anita jak ka¿da inna osoba byla dzisiaj w paski mia³a ogromne bia³o czerwone oczy i wielkie zêby :lol: do tego by³a jakaœ pokrzywiona :D tak wiêc œrednia przyjemnoœÌ wola³am pospaÌ :D Ale jak póŸniej w³¹czy³am to ju¿ wygl¹da³a pieknie ;)
ProwadziÂła tez jakz zwykle bardzo dobrze ;)
Ale humor ppsuÂły mi 2 sprawy...
a) ido...ka Popielarska :? caÂły czas siĂŞ zastanawiam kto jÂą wpuÂściÂł na wizjĂŞ a najgorsze ze to pewnie ta sama osoba ktĂłra wpuÂściÂła AnitĂŞ :?
Dzisiaj postanowiÂła zapowiadaĂŚ pogode bez mikrofonu...:?
Za to moÂżna byo podziwiaĂŚ refleks Anity ktĂłra podbiegÂła i uÂżyczyÂła jej swoich :D komicznie to wyglÂądaÂło bo Popielarska miaÂła akurat gÂłowe tam gdzie Anita "mikroporty" :evil2:
b) dzisiaj poranek byÂł dÂłuÂżyszy ale oczywiÂście Anita nie mogÂła siĂŞ pozegnaĂŚ...


Quantrix choroba Anity to nie pic... poprostu wyzdrowiaÂła
Przypominam ze dla prezentera zwykla chrypa to zdjĂŞcie z anteny ;) a to tez choroba
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ona sobie mog³a pozwoliÌ na te szpilki bo panowei sa doœÌ wysocy ale gdyby tak stanê³a ko³o Kaczki ? :evil2: przecie¿ ona w tych trzewikach musi mieÌ z metr 90 :D
Nie przypominaj tego Blackowi :lol:

Funcky masz zadatki na szamakĂŞ :wink:
Ehh! To zwykÂłe przeczucie fanki :wink: Ty podchodziÂłeÂś do caÂłej sprawy bardzo emocjonalnie, dlatego moÂże nie udaÂło ci siĂŞ niczego ,,wyprorokowaĂŚ'' :D
Ale wszystko skoĂączyÂło siĂŞ dobrze i znowu moÂżemy siĂŞ AnitÂą cieszyĂŚ w peÂłni :super:
WrĂłciÂła w piĂŞknym stylu, w wybornej formie. Poranek byÂł super, taki dynamiczny i profesjonalnie poprowadzony!
Idzie zima - Anita wyszperaÂła, pewnie z dna szafy, gruby i ciepÂły kostium :wink: Nawet Âładny - chyba go jeszcze nie widziaÂłam na anicie na Âżywo, lecz obcy mi nie byÂł, wiĂŞc musiaÂłam go widzieĂŚ na fotkach :D

Ale punktem najbardziej energetyzujÂącym byÂła sama koĂącĂłwka, ta, o ktĂłrej juÂż wspominaÂła Kamuii.
Ale teraz szczegó³owo:

Anita: Poranek TVN 24 trwa, podobnie trwa stagnacja w pogodzie. W pogodzie constans, ale o szczegó³ach Maja Popielarska
Maja: ...niestety ,,bez gÂłosu''
Anita (po chwili dostaje najwyraÂźniej znak do sÂłuchawki) ... taaa, ale Maja nie ma mikrofonu, wiĂŞc paĂąstwo Mai nie sÂłyszÂą... :? , ale to nie szkodzi... ja stanĂŞ obok Mai :D
Maja (do mikrofonĂłw Anity, majÂąc juÂż nad i obok siebie AnitĂŞ :evil2: ): To ja teraz tak cichutko, dzisiaj nietypowo prognoza pogody, wiĂŞc muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże w pogodzi nic siĂŞ nie zmienia, powiedziaÂła to juÂż Anita..., poradziÂłaby sobie pewnie sama, ale ja siĂŞ nie dam Anito :D
Anita: WiĂŞc zajrzyjmy do Poznania...
Maja: (...) (prognozy nie bĂŞdĂŞ przytaczaĂŚ - to ode mnie, czyli od Funcky :wink: )
Anita: ...to na dwa mikrofony obsÂłuÂżyÂłyÂśmy dwa miasta... na dwa moje mikrofony! :D


To byÂło po prostu zniewalajÂące i spektakularne :lol: MaÂło nie popÂłakaÂłam siĂŞ ze Âśmiechu :lol: Nawet teraz, kiedy obejrzaÂłam to raz jeszcze :smiech: :brawo:
I na co komu by³y pocz¹tkowe zabiegi w Porankach i wpychanie Anity w jakieœ dziury, jakieœ specjalne kadrowania? Wystarczy³ jedna wpadka Mai i ca³a sprawa z ró¿nic¹ wzrostu wysz³a na jaw :evil2:
Swoj¹ drog¹, trzeba byÌ mistrzyni¹ zapominalstwa, ¿eby na wejœcie pogodowe przyjœÌ bez mikrofonu :brawo: - dla Majki :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże zostawiÂła mikrofon w toalecie :?: :wink:
Ale humor popsuÂły mi 2 sprawy...
a) ido...ka Popielarska :?
Kamuii, ja bym nie by³ taki surowy wzglêdem Mai. Poranek to pasmo rozrywkowe, a Maja trzeba przyznaÌ o zawartoœÌ tej rozrywki dzisiaj szczególnie zadba³a. Ta wpadka z brakiem mikrofonu by³a bardzo zabawna :lol: A reakcja Anity jak zwykle w formie ratowanka ca³ej krytycznej sytuacji :D
Zastanawiam siĂŞ co by byÂło, jak by to wszystko wyglÂądaÂło, gdyby taka sytuacja miaÂła miejsce kiedy poranek prowadziÂł Porada, a prognozĂŞ pogody przepowiadaÂła Omena i gdyby to Kuba nie miaÂł na sobie mikrofonĂłw :?: :evil2: WolĂŞ nie myÂśleĂŚ... :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

CoÂś mi przeczucie podpowiada, Âże gdybyÂś Ty byÂł prezenterem pogody w TVN24, to zapominaÂłbyÂś o mikrofonach, ilekroĂŚ Poranki prowadziÂłaby Anita :wink: :lol:


Takie maÂłe szaleĂąstwo nas ogarnia :wink: Ale to ze szczĂŞÂścia :D Anita wrĂłciÂła po dÂłuÂższej przerwie, a byÂła to przerwa w atmosferze wielkiej niepewnoÂści i niepokoju o stan jej zdrowia! Na szczĂŞÂście teraz jest wszystko tak jak byĂŚ powinno, czyli kaÂżdy jest na swoim miejscu: Anita w telewizji, a my przed telewizorami (wiem, wiem Black, co teraz myÂślisz, ale co ja na to poradzĂŞ ;( ).
Teraz faktycznie jest ÂświĂŞty czas dla nas, fanĂłw Anity :D Wczoraj taka wspaniaÂła niespodzianka, istne szaleĂąstwo, szok ! Ale ona potrafi zrekompensowaĂŚ straty - wrĂłciÂła w rewelacyjnym stylu :smile: Anita byÂła Âświetna w tej rozmowie z panami socjologami, widziaÂłam Âże jÂą staĂŚ na wiele! WidaĂŚ byÂło, Âże energia jÂą rozpiera, Âże nagromadziÂło siĂŞ jej w niej przez ten czas, kiedy przebywaÂła poza kamerami.
Ale to, ¿e Anita rozmawia³a z dwiema osobami, to jakaœ nowoœÌ - przynajmniej dla mnie i od razu taki œwietny rezultat. Mia³a, z goœÌmi i goœcie z ni¹, œwietny kontakt, by³ obustronny szacunek!
I dzisiaj w Poranku teÂż byÂło nieÂźle, Anita jak zwykle panowaÂła nad wszystkim, czysta, bez domieszek rewelka!
Wspania³y czas, urodzajny dla nas Mog³oby ju¿ tak zostaÌ na sta³e :wink: Chocia¿ mo¿e to tak ma byÌ, ¿ebyœmy siê nie znudzili, ¿e najpierw Anita znika na d³u¿szy czas, a póŸniej ku naszej przeogromnej radoœci, WRACA! :D :D

Kamuii napisaÂła:
Quantrix choroba Anity to nie pic... poprostu wyzdrowiaÂła
Przypominam ze dla prezentera zwykla chrypa to zdjĂŞcie z anteny
A w³aœnie, mo¿e i jak¹œ infekcjê Anita zaliczy³a, bo w paru wejœciach zdawa³o mi siê, ¿e mówi ,,przez nos', a wiêc mo¿e to odchodz¹cy (oby bezpowrotnie) katar. Ale to mog³a byÌ zmy³ka, bo fragment Poranka ogl¹da³am z taœmy i jakoœÌ nagrania mog³a sprawiÌ taki, a nie inny efekt :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ehhh... chyba Ci siĂŞ przesÂłyszaÂło :wink:
A Anita ma ciĂŞÂżki Âżywot w tym tvn-ie :? Musi myÂśleĂŚ za siebie, maÂło tego, to jeszcze za innych :evil2:
Maja: ...niestety ,,bez gÂłosu''
Anita (po chwili dostaje najwyraÂźniej znak do sÂłuchawki)
He, he, Anita musia³a szybko reagowaÌ, lecz najpierw sta³a jak wryta, póŸniej chwyci³a d³oni¹ za nas³uch, kiedy ktoœ pewnie informowa³ j¹ o tym, ¿e Maja nie ma mikrofonu, zrobi³a pobie¿ny ''ogl¹d'' Mai i pewnie pomyœla³a: ''Cholera - ona nie ma mikrofonu!'' :lol: Ale zareagowa³a natychmiastowo :spoko:
Funckyrella pisze:CoÂś mi przeczucie podpowiada, Âże gdybyÂś Ty byÂł prezenterem pogody w TVN24, to zapominaÂłbyÂś o mikrofonach, ilekroĂŚ Poranki prowadziÂłaby Anita :wink: :lol:
Taaa... :D DopĂłki by mnie za to nie wylali :evil2: Ale przypuszczam, Âże warto byÂłoby ryzykowaĂŚ :wink:
Funckyrella pisze: Takie maÂłe szaleĂąstwo nas ogarnia :wink: Ale to ze szczĂŞÂścia :D
Of course :cool2:
Funckyrella pisze:Teraz faktycznie jest ÂświĂŞty czas dla nas, fanĂłw Anity :D Wczoraj taka wspaniaÂła niespodzianka, istne szaleĂąstwo, szok!
...skoro wywo³a³aœ ponownie ten temat, to ja jeszcze raz :D Dos³ownie zakrzykn¹³em (ju¿ nie bêdê pisa³ jak), kiedy znalaz³em w necie info, ¿e Anita ma poprowadziÌ to studio.
Ucieszy³em siê po dwakroÌ, to logiczne :!: To jej pojawienie siê rozwia³o wszelkie nasze spekulacje o ciê¿kim stanie Anity, jakie ju¿ zaczêliœmy podejrzewaÌ, no i w ogóle cudownieeeeeeeeee by³o j¹ znów zobaczyÌ tak¹ piêkn¹, rozpromienion¹, uœmiechniêt¹, w dobrym nastroju, w rewelacyjnej formie - czu³em takie b³ogie ciep³o na sercu, tak¹ niewys³owion¹ ulgê, ze praktycznie ca³a treœÌ merytoryczna zaczê³a docieraÌ do mnie dopiero gdzieœ w po³owie programu, a mia³o co dotrzeÌ. Bo Anita faktycznie by³a doskonale przygotowana, gotowa do dyskusji, nie tylko do zadawania pytaù. Ona jak chce to potrafi :D
ZauwaÂżcie, Âże ani przez chwilĂŞ nie jĂŞknĂŞliÂśmy, Âże Anita miaÂła maÂło czasu na sen: byÂła przecieÂż w pracy w poniedziaÂłek do godzin wieczornych, a nastĂŞpnego dnia musiaÂła wstaĂŚ po 3-ciej rano - tak siĂŞ stĂŞskniliÂśmy, Âże zapomnieliÂśmy o dobru Anity :D Ale dziĂŞki jej powrotowi spaÂłem dzisiejszej nocy spokojnie, nie ÂśniÂły mi siĂŞ Âżadne koszmary :D
Funckyrella pisze:Ale to, ¿e Anita rozmawia³a z dwiema osobami, to jakaœ nowoœÌ - przynajmniej dla mnie i od razu taki œwietny rezultat.
Dobrze siĂŞ staÂło, Âże byÂła sama. Wtedy nie miaÂła Âżadnych oporĂłw, nie mogÂła teÂż na nikogo liczyĂŚ, byÂła zdana tylko na siebie i swoje umiejĂŞtnoÂści :!: I to naprawdĂŞ jÂą zmobilizowaÂło do myÂślenia i pokazania poprzez to jakÂą dobrÂą jest takÂże publicystkÂą, ona potrafi mĂłwiĂŚ, mĂłwiĂŚ piĂŞknie skÂładnie i rzeczowo, snuĂŚ wywody, rozbudowywaĂŚ treÂści pytaĂą :!:
WyobraÂżacie sobie, co by byÂło, gdyby czĂŞÂściej dawali jej takie rozmowy, gdyby mogÂła prowadziĂŚ dodatkowo Magazyn24h????!!!!!!!! To byÂło by medialne trzĂŞsienie ziemi, a Anita na szczycie, bo jest genialna :!: Stworzona do pracy w mediach, newsach i publicystyce, jest jedyna w swoim rodzaju, sprawdza siĂŞ w 200% na placu boju, bo takim jest przecieÂż polityczne pole :!:

Tak mi jej brakowa³o przez te ponad pó³tora tygodnia, ¿e obejrzê w tym tygodniu nawet fakty popo³udniowe, choÌ bojê siê, ¿e znowu zniekszta³c¹ mi obraz Anity-profesjonalistki! Ale to nic, wtedy bêdê ¿¹da³ od Anity, ¿eby go ponownie odbudowywa³a, choÌby w rozmowach takich jak wczorajsza :D :D

PS WÂłaÂśnie nastawiam mĂłj coolerski budzik na 6.00, a co mi krzyknie na pobudkĂŞ do ucha? : ''Wstawaj! Anita w poranku'' :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Zaprasza Jakub Porada
Mam nadzieje, ze znowu nie maja racji na tvn24.pl i jutro sobie piĂŞkna, ÂżywÂą i uÂśmiechniĂŞtÂą AnitkĂŞ. Albo sobie Wybory 2005 poprowadzi wieczorem
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe :D
Black niestety niezaleznie od wartoÂści rozrywkowej popisu Popielareskiej...
musiaÂłam jÂą objechaĂŚ... bo jej nie lubiĂŞ. I to najbardziej z caÂłej ekipy tvn bardziej niÂż obu A*tomatĂłw :D PieczyĂąskiego i mÂłodego Waltera a to juÂż jest cos :D
DziaÂła na mnie wyjÂątkowo antypatycznie bo jest nieprofesjonalna i do tego jakaÂś taka zamulona... a dzisiaj przeszÂła samÂą siebie :) na szczĂŞÂście w pobliÂżu byÂła Anita ktĂłra jak zwykle Âświetnie i z humorem na to wszystko zareaowaÂła :)
Ja tez siê ciesze tymi wystêpami Anity ale juz sie zastanawiam jak d³uga roz³¹k¹ medialn¹ przyjdzie nam za to zap³aciÌ :? a sami na pewno wiecie ¿e wszeœniej czy póŸniej tak siê stanie...
Anita: ...to na dwa mikrofony obsÂłuÂżyÂłyÂśmy dwa miasta... na dwa moje mikrofony!
to byÂło rewelacyjne :D
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack pisze: WÂłaÂśnie nastawiam mĂłj coolerski budzik na 6.00, a co mi krzyknie na pobudkĂŞ do ucha? : ''Wstawaj! Anita w poranku''
I dobrze zrobi³eœ ustawiaj¹c tak¹ komendê :D Niez³y tydzieù mamy aktualnie - Anita od poniedzia³ku, dzieù przy dniu nam towarzyszy, raz krócej, raz d³u¿ej, ale jest :D No i dziœ, tak jak zak³adaliœmy Poranek. Nie wiem, czy odnieœliœcie takie samo wra¿enie jak ja, ale wydaje mi siê, ¿e dzisiejszy program by³ trochê nudny, a to za spraw¹ mono- a raczej duotematyzmu: inauguracja sejmu pi¹tej kadencji i proces Husajna, i tak w ko³o Macieju :? Zastanawiam siê, jaki sens mia³a obecnoœÌ M. Sakowskiej w sejmie po siódmej, kiedy za jej plecami krêci³y siê tylko sprz¹taczki? :?
Ale przecie¿ my nie ogl¹damy porannego pasma - w ca³oœci, bo to siê chyba przeciêtnemu widzowi nie udaje - dla tematów, tylko dla Anity :D No wiêc przejdŸmy do sedna, ¿e siê tak wyra¿ê :wink:
Pierwsza sprawa wygl¹d. Bardzo ³adna fryzura, w³osy rozprostowane, d³ugie, lekko przymuœniête. Strój, w³aœnie na ten obcis³y czeka³am, mia³a br¹zowe spodnie - bardzo ³adne, wysokie buty, be¿owy top z g³êbokim dekoltem, a pod spodem bia³¹ bluzeczkê, i co?! Anita faktycznie jest chudsza, nawet oponki w talii jej zmala³y, ale nie do koùca :? WidaÌ, ¿e ogranicza³a w ostatnim czasie posi³ki, ale nie Ìwiczy³a :wink: Ca³oœÌ wygl¹da³a super, tylko makija¿ jakiœ chyba nietêgi zaserwowano dziœ Anicie :roll:
Kolejna sprawa, do siĂłdmej Anita byÂła chyba lekko przygaszona, dopiero po siĂłdmej zdobyÂła tzw. powera i Poranek trochĂŞ Âżywszy siĂŞ zrobiÂł, dobrze, bo o siĂłdmej zawsze przechodzĂŞ najwiĂŞkszy kryzys charakterystyczny dla ÂśpiochĂłw :wink:
No i dlaczego A. JĂŞdrzejowska nie zapowiedziaÂła stojÂąc u boku Anity porannej rozmowy? To mĂłgÂł byĂŚ jedyny element komiczny dzisiejszego Poranka :wink:
kamuii pisze: niestety niezaleznie od wartoÂści rozrywkowej popisu Popielareskiej...
musiaÂłam jÂą objechaĂŚ... bo jej nie lubiĂŞ.
Jest jakaÂś zamulona, jak to okreÂśliÂłaÂś, ale ja np. bardzo lubiĂŞ oglÂądaĂŚ jej program ,,Maja w ogrodzie'' i moÂże tam powinna zostaĂŚ? :wink:
kamuii pisze:I to najbardziej z caÂłej ekipy tvn bardziej niÂż obu A*tomatĂłw PieczyĂąskiego i mÂłodego Waltera a to juÂż jest cos
NaprawdĂŞ, aÂż TAK jej nie lubisz? :zdziwko:

Aha, przejrza³am dziœ wiêkszoœÌ kobiecych pisemek, w nadziei, ¿e natknê siê na artyku³ o Anicie, i niestety, na nadziei siê skoùczy³o :dobani:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja niestety nie goladaÂłam poranka i zapomniaÂłam teÂż nastawiĂŚ kasety :?
ale tak to jest jak siĂŞ idzie spaĂŚ o 5 :D
Co do obecnoÂści Sakowskiej w sejmie to pewnie tylko taka zapchaj dziura albo moze stala juz od wczoraj i czatowaÂła na miejscie :evil2: ???

Tak Funcky... bardzo nie lubiĂŞ Popielarskiej :D jest w moim rankingu zaraz koÂło SoÂłtysika i Kazimiery Sz... :evil2: ...
Ale jak mĂłwiÂłam nawet przed Kajdanowiczem - bo ten przynajmniej robi dobre materiaÂły (szczegĂłlnie ostatnio) i przed PieczyĂąskim i Walterem (tych nie musze oglÂądac na wizji :evil2:)

Ciekawe czy jutro zonaczymy AnitĂŞ w poranku czy teÂż w Faktach ???
Android <3
Szamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 15 paź 2005, 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szamil »

Nie rozumiem co ma znaczyĂŚ, Âże poranne relacje Magdy Sakowskiej z Sejmu nazywa siĂŞ zapchaj dziurÂą, albo Âże byÂła tam od rana i czatowaÂła na miejsce- zostaÂła tam pewnie wysÂłana bo jest reporterkÂą, ktĂłra relacjonuje wydarzenia sejmowe, a co do czatowania, to dosyĂŚ absrurdalna insynuacja, bo Sakowska nie musi na nic czatowaĂŚ, jest ÂświetnÂą reporterkÂą i nie musi specjlanie czatowaĂŚ, Âżeby zrobiĂŚ relacjĂŞ, Âże byÂła w Sejmie rano to chyba normalne, bo jest PORANEK w TVN24.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie rozumiem co ma znaczyĂŚ, Âże poranne relacje Magdy Sakowskiej z Sejmu nazywa siĂŞ zapchaj dziurÂą, albo Âże byÂła tam od rana i czatowaÂła na miejsce- zostaÂła tam pewnie wysÂłana bo jest reporterkÂą, ktĂłra relacjonuje wydarzenia sejmowe, a co do czatowania, to dosyĂŚ absrurdalna insynuacja, bo Sakowska nie musi na nic czatowaĂŚ, jest ÂświetnÂą reporterkÂą i nie musi specjlanie czatowaĂŚ, Âżeby zrobiĂŚ relacjĂŞ, Âże byÂła w Sejmie rano to chyba normalne, bo jest PORANEK w TVN24.
Tak tylko co dzieje siĂŞ w Sejmie o 7 rano :?: WedÂług mnie nic. A SakowskÂą nawet lubie, ale jako reporterke. Nie widze tez sensu i nie wierze w to, Âżeby wysyÂłac jÂą zeby zrobila relacje dla poranka z tego co dopiero ma siĂŞ stac.
NO I ZNOWU PO RAZ TYSIÊCZNY NAS TVN24.PL OK£AMA£O, ale na szczêscie sprawdzi³em to osobiscie wstaj±c o szóstej i siê op³aci³o :D :D :D .
Co do stroju Anity to wygladaÂła fajnie. Ta bluzka obcisÂła byÂła OK.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Aha, przejrza³am dziœ wiêkszoœÌ kobiecych pisemek, w nadziei, ¿e natknê siê na artyku³ o Anicie, i niestety, na nadziei siê skoùczy³o :dobani:
No to moÂże ja jutro zajrzĂŞ do dziaÂłu z mĂŞskimi pisemkami :?: :hyhy: :wink:
Sorry, za taki ton wypowiedzi, ale ten ''be¿owy top z g³êbokim dekoltem'' tak mnie w³aœnie nastroi³ :zawstydzony: :wink:
kamuii pisze:Anita czesto eksponuje swoje wypolerowane palce i paznokcie :D
Tak byÂło i dziÂś, piĂŞkne palce na jednym z nich duÂża srebrna intrygujÂąca obrÂączka, jeszcze piĂŞkniejsze paznokcie :D tylko, Âże wyjÂątkowo ubogo Anita chwaliÂła siĂŞ swoimi piĂŞknymi dÂłoĂąmi :/ a szkoda, bo dziĂŞki dÂłoniom Anity, artykuÂły przez niÂą czytane, sÂą o wiele bardziej atrakcyjne :wink:
A skoro juÂż jestem przy temacie ''przeglÂądy prasy'', to Âświetne byÂło przejĂŞzyczenie, kiedy Anita zamiast ''jeden i 8 dziesiÂątych'', przeczytaÂła ''metr 80'' :evil2: obsesja wzrostu, czy jak :?: :lol:
A widzieliœcie zdjêcie, na którym widnia³y postacie: Kaczyùski, Tusk i Lis w ich towarzystwie :?: Uhh... Anitko, nale¿a³o czêœÌ z Lisem zakryÌ d³oni¹ :evil2: kto wie, jaka teraz kara spotka Anitê za pokazywanie w przegl¹dzie prasy postaci zakazanych :?: :evil2:
(...)duotematyzmu: inauguracja sejmu piÂątej kadencji(...)
Bardzo podobaÂła mi siĂŞ zapowiedÂź jednego wejÂścia z sejmu, kiedy Anita mĂłwiÂła w kontekÂście wyboru marszaÂłka, o przeciÂąganiu liny pomiĂŞdzy PO i PiS, a na Âśrodku umieÂściÂła Komorowskiego :D

Wszystko na to wskazuje, wszystkie znaki na niebie i ziemi, Âże mamy z powrotem naszÂą wybornÂą AnitĂŞ :!: :wesoly:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości