[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo w tym programie nie wybieramy najfajniejszej pary, tylko tej, która najlepiej taùczy, a Conrado uplasowa³ siêwczoraj w ocenach jury na dobrym, 3 miejscu! Natomiast w oceanch jury Markowska by³a 3, ale od koùÌa. WidaÌ spodoba³ siê taniec Agnieszki Rylik i Kuby Wojewódzkiego, którzy zajmowali najgorsze miejsca. Naprawdê t³umaczenie, ¿e ma odpaœÌ x, bo jest g³upi jest bez sensu. To turniej taùca, a nie Big Brother!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Bo w tym programie nie wybieramy najfajniejszej pary, tylko tej, która najlepiej taùczy, a Conrado uplasowa³ siêwczoraj w ocenach jury na dobrym, 3 miejscu! Natomiast w oceanch jury Markowska by³a 3, ale od koùÌa. WidaÌ spodoba³ siê taniec Agnieszki Rylik i Kuby Wojewódzkiego, którzy zajmowali najgorsze miejsca. Naprawdê t³umaczenie, ¿e ma odpaœÌ x, bo jest g³upi jest bez sensu. To turniej taùca, a nie Big Brother!
WojewĂłdzkiego? :lol: :lol: dobre :lol:
Przede wszystkim te 'najgorsze miejsca' które zajê³a Rylik i Weso³owski we wczorajszym programie wcale nie odzwierciedla³y ich umiejêtnoœci. Poprostu pani PavloviÌ nie podoba³o siê pasodoble w nieco innym wykonaniu i w nieco innej - ciekawszej aran¿acji a przecie¿ do jury nale¿y ocenianie samego taùca a nie czy czegoœ brakuje czy nie. Wg mnie we wczorajszym odcinku nie powinna odpaœÌ ¿adna para bo wszystkie by³y na mniej wiêcej tym samym poziomie - mo¿e dziêki temu ¿e mieli a¿ 2 tygodnie na przygotowanie siê.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WesoÂłowskiego oczywiÂście. :D :D :D

:oops:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w cudownej gazecie 'Fakt" :evil2: :evil2: jest artykol o Markowskiej ze odpadla z "Tanca...". Normalnie sie ockneli :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

:: Kamil pisze:Przede wszystkim te 'najgorsze miejsca' które zajê³a Rylik i Weso³owski we wczorajszym programie wcale nie odzwierciedla³y ich umiejêtnoœci. Poprostu pani PavloviÌ nie podoba³o siê pasodoble w nieco innym wykonaniu i w nieco innej - ciekawszej aran¿acji a przecie¿ do jury nale¿y ocenianie samego taùca a nie czy czegoœ brakuje czy nie. Wg mnie we wczorajszym odcinku nie powinna odpaœÌ ¿adna para bo wszystkie by³y na mniej wiêcej tym samym poziomie - mo¿e dziêki temu ¿e mieli a¿ 2 tygodnie na przygotowanie siê.
wg mnie WesoÂłowski byÂł jednak zdecydowanie najsÂłabszy!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

zadra pisze:wg mnie WesoÂłowski byÂł jednak zdecydowanie najsÂłabszy!
A niby dlaczego? PrzecieÂż chyba w przedostatnim programie uzayskaÂł niezÂły wynik a Rylik nadal zajmuje ostatnie miejsca.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A mnie siĂŞ nie widzi Âże odpadÂła Patrycja.

SpĂłjrzcie na wyniki:
Obrazek

To dziwne Âże dostali oni tylko 1pkt. od widzĂłw. A Rylik aÂż 4!! Jak pytaÂłem znajomych ktĂłrzy oglÂądajÂą TzG, mĂłwili Âże nie podobaÂło im siĂŞ wykonanie Pasadoble Rylik! Ja myslĂŞ Âże chyba Edytka ÂŚliwiĂąska maczaÂła w tym paluch.. To przyjÂście na prĂłbe A.Rylik, wystĂŞp i chwalenie ich w DzieĂą Dobry TVN. Nie wiem, nie wiem
Żartowałem.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

:: Kamil pisze:
zadra pisze:wg mnie WesoÂłowski byÂł jednak zdecydowanie najsÂłabszy!
A niby dlaczego? PrzecieÂż chyba w przedostatnim programie uzayskaÂł niezÂły wynik a Rylik nadal zajmuje ostatnie miejsca.
dlaczego? bo wg mnie najgorzej taĂączyÂł :!:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym "Fakcie" jest na prawie 2 strony artykol o "Tancu...".
Edyta Sliwinska wypowiada sie na temat par i ich tancow. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:Wojna seriali na parkiecie
JuÂż od pierwszego odcinka drugiej edycji "TaĂąca z gwiazdami" nikt nie ma wÂątpliwoÂści: ostateczna walka rozegra siĂŞ miĂŞdzy KatarzynÂą Cichopek a MaÂłgorzatÂą Foremniak. KtĂłra z nich na poczÂątku grudnia zdobĂŞdzie KrysztaÂłowÂą KulĂŞ?
Aktorkom najpopularniejszych polskich seriali pierwsze treningi da³y nieŸle w koœÌ. - Wraca³am wykoùczona - wspomina Kasia. - Nie mia³am na nic si³y. Marzy³am tylko o tym, by po³o¿yÌ siê do ³ó¿ka.
MaÂłgorzata po jednym z treningĂłw zasnĂŞÂła podczas kolacji. - Z kanapkÂą w ustach! - zdradziÂła partnerowi RafaÂłowi Maserakowi.
BĂłle ustÂąpiÂły
Po kilku tygodniach morderczych ĂŚwiczeĂą bĂłle rÂąk i nĂłg ustaÂły. Teraz kaÂżde spotkanie z instruktorem taĂąca jest dla nich przyjemnoÂściÂą.
- Obydwie aktorki postawiÂły poprzeczkĂŞ bardzo wysoko - zdradza "Super Expressowi" jeden z uczestnikĂłw programu. - Z tygodnia na tydzieĂą zaskakujÂą nas coraz lepszÂą formÂą oraz technikÂą taĂąca.
Paszt pod wraÂżeniem
- ZdeklasowaÂły pozostaÂłych zawodnikĂłw. SÂą fenomenalne - zachwyca siĂŞ Witold Paszt, wicemistrz pierwszej edycji "TaĂąca z gwiazdami". - OglÂądaÂłem ostatni odcinek i jestem pod wraÂżeniem "passo" w ich wykonaniu.

Wokalista zespo³u VOX kibicuje obydwu paniom, ale zwyciê¿yÌ mo¿e tylko jedna. Która? - Obie maj¹ wielkie szanse - mówi nam jeden z jurorów prosz¹c o anonimowoœÌ. - S¹ dobrze przygotowane pod wzglêdem technicznym i maj¹ doskona³e wyczucie rytmu - dodaje.
Walka bĂŞdzie ostra
Ale wci¹¿ pope³niaj¹ b³êdy. Kasia w taùcach standardowych, Ma³gorzata w "³acinie". - Katarzyna unika kontaktu wzrokowego z partnerem, a to w taùcach standardowych podstawa - ocenia jeden z tancerzy. - Trzyma ramê, ale brakuje porozumienia dusz. Patrzy pustym wzrokiem w oczy Marcina. Brakuje tam iskry, natchnienia. Ma³gorzata z kolei ma problemy z taùcami latynoamerykaùskimi. Niedawno wyzna³a, ¿e najbardziej krêpuj¹ j¹ zmys³owe, kusz¹ce gesty.
MaÂłgorzata Foremniak
MuzykalnoœÌ i znakomite wyczucie rytmu
Szczup³a sylwetka po³¹czona z gracj¹ i dynamik¹ ruchów
DoskonaÂła technika w taĂącach standardowych
Idealne porozumienie z partnerem
Aktorstwo na pokaz
Skrywa swoje prawdziwe emocje
Katarzyna Cichopek
MuzykalnoœÌ
i znakomite wyczucie rytmu
Postawa
baletowa
DoskonaÂła technika w taĂącach latynoamerykaĂąskich
Kobiece ksztaÂłty sprawiajÂą, Âże jej drobna sylwetka wyglÂąda masywnie
Unika kontaktu wzrokowego z partnerem
Obrazek<<<Kasia Cichopek Kinga z "M jak mi³oœÌ"; Ma 23 lata; Zodiakalna Waga; Taùczy z Marcinem Hakielem; Ma³gorzata Foremniak dr Zosia z "Na dobre i na z³e"; Ma 38 lat; Znak zodiaku Kozioro¿ec; Taùczy z Rafa³em Maserakiem
I jeszcze zapomnieli o jednym serialu tzn. w "Tancu.." tanczy reprezentant "Na wspolnej" Kuba Wesolowski. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dwoch dzisiejszych brukowcach czyli w "Fakcie" i "Super Expressie" pisza o Katarzynie Cichopek i Marcienie Hakielu. Artykol z SE mozemy przeczytac tu>>> http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1 :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

he, he, jasne! :D romans jak nic :wink:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fajne zmiany nastapily w "Tancu z gwiazdami". :D Szczegolnie te na poczatku teraz pare osob tanczy nie tylko prowadzacy no i jest ciekawiej niz wczesniej. Ale denerwuja mnie te poczatki tancow ja nie lubie takich scenek i mi sie one nie podobaja :? no ale jednak sa. :) Wedlug mnie najgorzej wypadli dzis Conrado i jego partnerka i moim zdanie oni powinni odejsc. Zaraz zobaczymy jak to bedzie. :D
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 31 paź 2005, 00:56 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

zdecydowanie Conrado juz dawno powinien odpaœÌ, a zaraz po nim Kuba Weso³owski!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości