Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:Ten kawalek byl zabawny bo jak ona stanela na tym podescie powiedziala ze jest teraz wieksza niz Giertych. :evil2: :lol: :D
A byÂła ciÂągle niÂższa niÂż najwiĂŞkszy z PolakĂłw :wink:
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek
Obrazek
Fragmenty materiaÂłu Tomasza Sianeckiego (najlepiej wybraĂŚ Quality: Original 8) )
http://www.zippyvideos.com/9454597242172056/sianecki/
Ostatnio zmieniony czwartek 10 lis 2005, 22:08 przez quantrix, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Zabawny ten Romek. MaÂła rzecz a cieszy :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W ogĂłle materiaÂł caÂły byÂł genialny, a stand-up jeszcze lepszy. :D :D :D :D :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Jak zwykle Tomek Sianecki nas nie zawiód³ :D Materia³ o "chlapaniu" w polityce jak zwykle mu siê uda³. Fajnie po³¹czy³ zbyt nachalne wypowiedzi polityków z tym jak nale¿a³oby ich uciszaÌ na przyk³adzie szko³y i dzieci w szkole.
ZIMA
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Tak , mi teÂż w dzisiejszych FAKTACH TVN podobaÂł siĂŞ materiaÂł Tomasza Sianeckiego o tym , Âże niektĂłrzy politycy nie mogÂą rozmawiaĂŚ z mediami . :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w "Faktach" nie bylo o tym materialu ale pokazali makiete Opery Lesnej w Sopocie. :D Robi wrarzenie :roll: ma byc szkalany dach i takie tam inne bajery... :D Powiedzieli rowniez ze pierwsze efekty maja byc widoczne w przyszlym roku... :roll: :D Zobaczymy. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Dzisiejsze Fakty by³y w stylu weekendowym, ma³o konkretów, du¿o materia³ów o rzeczach mniej wa¿nych. Jakby w tygodiu nic siê nie dzia³o w polityce w kraju, albo za granic¹. :evil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I tez malo wspomnieli o Marku Perepeczko, ktory dzis zmarl. :cry: [*] (')
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Dzisiejsze Fakty by³y w stylu weekendowym, ma³o konkretów, du¿o materia³ów o rzeczach mniej wa¿nych. Jakby w tygodiu nic siê nie dzia³o w polityce w kraju, albo za granic¹. :evil:
wÂłaÂśnie..i znowu coÂś cisza o Francji. A tam chyba jeszcze nie taki zupeÂłny koniec zamieszek.
ZIMA
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Mi wÂłaÂśnie dziciejsze Fakty TVN siĂŞ podobaÂły . ByÂło duÂżo informacji . Najlepszy materiaÂł zrobiÂł(moim zdaniem) T. Sianecki o Grzegorzu Piechnie . Pokazali jego rodzinne strony , byÂły zakÂład pracy i kluby. Nikt w innych serwisach infprmacyjnych nie zrobiÂł o nim materiaÂłu . :lol: Aha we Francji nic ciekawego juÂż siĂŞ nie dzieje .
Prophet21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 31 sie 2005, 16:50

Dziejsze rocznicowe Fakty - WSPOMNIENIE MARCINA....

Post autor: Prophet21 »

BaÂłem sie ze juz dzis zapomnieli o nim ale myslalem ze jaki mogli by zapomniec...
Ja caly czas nie moge sie z tym pogodzic
ÂŁadnie zakoĂączyli dzisiejsze fakty..
Krotko ale wyjatkowo i z pelna powaga..
Uwazam ze zawsze od 20.11.2004. co rok tak jak rowniez dzis zakonczenie faktow powinno byc takie same - portret Marcina na ekranie tylnioprojekcyjnym, cisza, polmrok i to puste krzeslo...
Brakuje nam Ciebie... :(
PamiĂŞtamy o Tobie[']
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dzisiejsze zejÂście faktĂłw byÂło imponujÂące
Marcin pawÂłowski byÂł chory na raka i nie Âżyje, a Kamil Durczok - Âżyje jak to moÂżliwe?
Rak jest nieprzewidywalny, jedni wychodzÂą z tego a drudzy...... nie
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejsze materia³y ?? No có¿...materia³u o œp. Marcinie nie nale¿y komentowaÌ...Natomiast ciekawy i jak zwykle interesuj¹cy by³ materia³ Katarzyny S³awiùskiej o bizonach, ich ¿yciu oraz "zwyczajach" :) Fajne to by³o i jak zwykle u Pani Kasi zrobione z pe³nym profesjonalizmem i dynamik¹. Zdecydowanie Pani Katarzyna wyrasta na nr 1 wœród korespondentów telewizyjnych w USA. Jej reporta¿e s¹ po prostu najlepsze i najwartoœciowsze :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Bardzo dobrze juÂż dwa razy zaprezentowaÂła siĂŞ Anna CzerwiĂąska ze swoimi relacjami ze szczytu w Barcelonie. Konkretnie, kompetentnie i ciekawie. Szkoda, Âże tak rzadko dostaje takie powaÂżne zadania, bo wypadÂła Âświetnie.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości