[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

DDTVN w dni powszednie mia³by ciê¿ko, na tvp1 od 6 do 8 leci Kawa czy herbata i jeœli ktoœ wstaje wczeœnie rano, to w³¹cza jedynkê i jak to ju¿ obejrzy, a nie idzie do pracy to nie ma szans, ¿eby w³¹czy³ tvn gdzie lecia³oby "to samo", potem od 9 na tvp2 leci Pytanie na œniadanie, które cieszy siê du¿ym powodzeniem u widzów.Ale i tak myœlê, ¿e najwiêksz¹ konkurencj¹ dal DDTVN w tygodniu by³by poranek tvn24.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A moÂże takie pary wprowadziĂŚ:

Kinga Rusin & Marcin Meller
Magda MoÂłek & Olivier Janiak
Martyna Wojciechowska & Andrzej SoÂłtysik
Iwona Radziszewska & ??
Manuela z BB & ??
Żartowałem.
ines
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 13 lis 2005, 21:01
Kontakt:

Post autor: ines »

czy ma ktos zdjecia z dzisiejszego programu?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

TeÂż bym prosiÂł o zdjĂŞcia, bo jak zwykle w soboty, obudziÂłem siĂŞ o 12:00. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kinga byÂła dziÂś bardzo rozpromieniona, nawet ÂśpiewaÂła nam. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Kinga byÂła dziÂś bardzo rozpromieniona, nawet ÂśpiewaÂła nam. :D
No a ja jak zwykle zaspalem na fajny odcinek. Ale trzeba bylo wyspac po wczorajszym filmie "Atak pajakow" jutro pewnie tez nie obejrze bo bede odsypial po filmie "Ring" no i jeszcze do kosciola na 9:30. :roll: :D A moglbys Marcinie napisac jeszzce co bylo jeszcze w dzisiejszym programie ?? :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Jutro bedzie np. jak nakrecaja 2 czesc filmu karol czlowiek ktory zostal papiezeem
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Kto dziÂś prezentowaÂł serwisy tvn24 w ddtvn?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Wczoraj w "Dzieù Dobry TVN" serwisy prowadzi³a Ania Kalczyùska. Dziœ Marta Kuligowska. Ogólnie dzisiejszy odcinek fantastyczny. Mówiono o finale Taùca z Gwiazdami, odwiedzili plan filmu "Karol. Papie¿, który zosta³ cz³owiekiem", we W³oszech goœciem programu (Aleksandry Bajki) by³ Piotr Adamczyk. Niesamowite, jak pokazywali urywek ze sceny œmierci. Ju¿ wiadomo, ¿e bêdzie bardzo wzruszaj¹ce. Mówiono tak¿e o najrzadszych i najdziwniejszych imionach w Polsce, goœcili ich posiadacze. Pogodê z gie³dy narciarskiej prowadzi Tomek Zubilewicz. Niesamowite poczucie humoru, podskakiwa³ nawet. :D Z kolei gdy w studiu byli: Iwona Pavlovic i Piotr Galiùski, to taùczyli. Iwona z Marcinem, a Kinga z Piotrkiem. Vito Casetti odwiedzi³ Górny Œl¹sk, mówi³ o Barbórce, przygotowaniach do niej i odwiedzi³ na obiad jak¹œ tradycyjn¹ œl¹sk¹ rodzinê. Sprawdzano te¿ warunki kredytów bankowych.
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

czesc macie moze filmik z tego nagrania?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

gazeta.pl pisze: W sobotê do studia TVN zawitaj¹ m.in. Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, laureaci programu "Taniec z gwiazdami". Zwyciêska para opowie o tym, jak stawia³a kolejne kroki na drodze do fina³u, i byÌ mo¿e zdradzi plany na przysz³oœÌ. Na kanapie w studiu pojawi siê nawet premier Marcinkiewicz z... synem.

- MyÂślĂŞ, Âże nie raz uda nam siĂŞ zaskoczyĂŚ widzĂłw - zapowiada tajemniczo Olivier. - A moÂże i samego premiera?

NajwiĂŞkszÂą niespodziankĂŞ ekipa "DzieĂą dobry TVN" szykuje jednak na koniec.

- JeÂśli nic nie pokrzyÂżuje naszych planĂłw, w sobotnim programie wystÂąpiÂą takÂże Edyta GĂłrniak i Darek Krupa - cieszy siĂŞ Janiak.

Równie atrakcyjnie zapowiada siê niedzielna edycja programu. Beata Tyszkiewicz, Janusz Józefowicz, Zbigniew Wodecki i pi³karze polskiej kadry - to tylko czêœÌ goœci, których bêdzie mo¿na zobaczyÌ w ci¹gu dwóch godzin programu.
Z premierem Marcinkiewiczem i jego synem moze byc ciekawie niestety nie obejze (spotkanie do bierzmowania) :cry: chyba ze bedzie odrazu po 8:30 to jeszcze zobacze. :D Moze tez bedzie cos zza kulis "Tanca z gwiazdami". :roll: Fajnie by bylo. :P A niedziela z tego co tu pisze nie zapowiada sie jakos interesujaco ale zobaczymy... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Program œredni :? Jedyna rzecz warta odnotowania to ³¹czenia z Brygid¹ Grysiak z Krynicy, Maj¹ Popielarsk¹ z Bukowiny Tatrzaùskiej.

I wreszcie para Mo³ek-Janiak wykaza³a siê jak¹œ inwencj¹ i zaproszono do studia kogoœ naprawdê wa¿nego. Mo¿e to poczatek lepszych czasów :lol: Jednak i tak przegrywaj¹ z par¹ Kinga - Marcin zdecydowanie 8)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Program œredni :? Jedyna rzecz warta odnotowania to ³¹czenia z Brygid¹ Grysiak z Krynicy, Maj¹ Popielarsk¹ z Bukowiny Tatrzaùskiej.
Gdyby prowadzila go para Marcin - Kinga to by byl super. :? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Gdyby prowadzila go para Marcin - Kinga to by byl super. :? :>
WyobraŸ sobie, ze nie zawsze. Ka¿dy ma prawo mieÌ swoje sympatie i antypatie i mo¿e jednych lubieÌ a innych nie !! Nie lubie stylu bycia p.Mo³ek a tym bardziej Janiaka dlatego ich nie ogl¹dam regularnie i uwa¿nie(dziœ tylko ze wzglêdu na wizytê premiera i zwyciêzców "Taùca z gwiazdami").W soboty i niedziele gdy oni prowadz¹ mam w³¹czony telewizor na TVN o tej porze gdy jestem w domu tylko dlatego, ¿e nic lepszego nie ma wtedy w TV.
No i w mojej ocenie programy, które prowadzi druga para s¹ po prostu ciekawsze, poruszaj¹ tematy bli¿sze ¿yciu. W odró¿nieniu od pary Mo³ek - Janiak, której to programy s¹ po prostu nudne w mojej subiektywnej ocenie. ChoÌ uczciwie muszê przyznac, ¿e dziœ siê trochê ruszy³o w dobrym kierunku.
ZIMA
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Hej
Mam proÂźbĂŞ czy moÂże ktoÂś nagraÂł program kiedy goÂściem byÂła Edyta GĂłrniak albo chociaz ma capsy z tego wystepu
ByÂłabym wdzieczna :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości