Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze 22 minutowe "Fakty" takie sobie. Oczywiœcie wiadomoœÌ nr 1 to powo³anie Zyty Gilowskiej na wicepremiera i ministra finansów materia³ do tego wydarzenia nawet fajny... Najfajniejszy dziœ materia³ to ten ostatni w³aœnie typowo "ciekawostkowy". Ogólnie jak dla mnie dzisiejsze wydanie by³o nudne. No ale w³asnie tak prawie zawsze jest w weekendoeych wydaniach. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

maÂło powiedziane nudneeeeee :roll: one byÂły tragicznie nudne !! Nie wiem, moÂże to wina weekendu, moÂże wina tego, ze ostatnio nic siĂŞ nie dzieje... . Ale byÂło tragicznie sennie :?

Jedyne co odnotowa³em to wyjazd Macieja Worocha do Jerozolimy jako korespondenta. Có¿...przyznam siê, ¿e oczekiwa³em tego-nie jest mo¿liwe, ¿eby taka firma jak TVN, TVN24 nie mia³a swojego korespondenta w takim gor¹cym miejscu.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze "Fakty" nawet fajne byÂły. :) ZacznĂŞ o materiale dotyczÂącym XIV finaÂłu Wielkiej Orkiestry ÂŚwiÂątecznej Pomocy. Moim zdaniem ten materiÂł byÂł marny. :? Taki dziwny maÂło informacji w nim byÂło a przecieÂż jest co pokazaĂŚ. :D DrĂłgi ktĂłry zapadÂł mi w pamiĂŞĂŚ to materiaÂł Marka Nowickiego o dzieciach ktĂłre byÂły chore na raka ale zwyciĂŞÂżyÂły z nim. Bardzo piĂŞkny i wzruszajÂący. ;( ;(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Jestem zawiedziony tym, ¿e Fakty corocznie odpuszczaj¹ sobie orkiestrowe granie. To doœc wa¿ne wydarzenie, wrêcz na europejsk¹ skalê i powinno ³aczyÌ mediaa nie je dzieliÌ. Wydaje mi siê, ¿e TVN wychodzi z za³ozenia, ¿e skoro imprezê wspiera g³ównie TVP-to nie nale¿y jej zbytnio promowaÌ. A szkoda , bo we wsparcie akcji mogliby siê w³¹czyÌ wszyscy polscy nadawcy.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

blupopx pisze:Jestem zawiedziony tym, ¿e Fakty corocznie odpuszczaj¹ sobie orkiestrowe granie. To doœc wa¿ne wydarzenie, wrêcz na europejsk¹ skalê i powinno ³aczyÌ mediaa nie je dzieliÌ. Wydaje mi siê, ¿e TVN wychodzi z za³ozenia, ¿e skoro imprezê wspiera g³ównie TVP-to nie nale¿y jej zbytnio promowaÌ. A szkoda , bo we wsparcie akcji mogliby siê w³¹czyÌ wszyscy polscy nadawcy.
Nie naleÂży zbytnio promowaĂŚ bo juÂż siĂŞ wystarczajÂąco wypromowaÂło przez 14 ostatnich lat. Cieszcie siĂŞ Âże wogĂłle byÂł materiaÂł. Rydzyk teÂż powinien promowaĂŚ? :evil2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze materiaÂły w "Faktach" takie sobie. :) Moim zdaniem nie powinnien pojawiĂŚ siĂŞ ostatni temat Tomasza Sianeckiego. To taki temat z brukowca nie jest dobry do programu informacyjnego. MyÂśle Âże mogli wybraĂŚ jakiÂś ciekawszy temat od tego... :) Dzis rĂłwnieÂż nie byÂło tematu nr 1. I teÂż dziÂś mogli troche wiĂŞcej wspomnieĂŚ o WOÂŚP niÂż tylko o tym ile do tej pory majÂą na koncie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ZwrĂłciliÂście uwagĂŞ na stand-up Worocha w Faktach?
Chodzi mi o to okrêcanie siê wokó³ w³asnej osi. Mi to siê wcale nie podoba³o :dobani: Jeœli takie coœ ma byÌ czêœci¹ (niepotwierdzonych) zmian to ja zmian nie chcê. :(
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wydaniu faktów

Post autor: salladyn »

Mi teÂż siĂŞ to nie podobaÂło :? Na dodatek jeszcze dzwiĂŞk w materiale byÂł fatalny-rzeczywiÂście,caÂły ten materiaÂł wyszedÂł niezbyt dobrze. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: materia³y w g³ównym wydaniu faktów

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze: Na dodatek jeszcze dzwiĂŞk w materiale byÂł fatalny :roll:
To¿ Justyna przeprasza³a za fataln¹ jakoœÌ dŸwiêku tak jakoœ fajnie "Bliski Wschód wbrew pozorom jest daleko" 8)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A mi sie to nawet podobaÂło. :roll: :D OgĂłlnie materiaÂł Worocha fajny no tylko ten dzwiĂŞk... :? No ale to jednak nie jego wina. I dziÂś rĂłwnieÂż ostatni temat mĂłgÂłby byĂŚ pominiĂŞty w "Faktach". :? :roll: A poza tym juÂż nic z dzisiejszego wydania nie pamiĂŞtam. No jednak mineÂły juÂż ponad 2 godziny... :lol: :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

fakty za wszelkÂą cenĂŞ chcÂą byĂŚ inne od konkurencj, wiĂŞc co jakiÂś czas majÂą jakieÂś oryginalne pomysÂły. CzĂŞsto siĂŞ sprawdzajÂą, ale ten pomysÂł w materiale Worocha to niewypaÂł :cry: , to jest trochĂŞ przekombinowane.[/u]
Monster

Dzisiejsze FAKTY

Post autor: Monster »

DziÂś goÂściem w ,,Faktach'' byÂł Marek Jurek. Fajnie, tylko za krĂłtko, ale to chyba dlatego, Âże Panu MarszaÂłkowi siĂŞ spieszyÂło...
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzisiejsze FAKTY

Post autor: emi »

Piotrek_1992 pisze:DziÂś goÂściem w ,,Faktach'' byÂł Marek Jurek. Fajnie, tylko za krĂłtko, ale to chyba dlatego, Âże Panu MarszaÂłkowi siĂŞ spieszyÂło...
Moze dlatego ze ta rozmowa nie byÂła wczesniej zaplanowana, tak mi sie wydajĂŞ. Zreszta powiedziaÂł wszystko co miaÂł do powiedzenia. I spieszyÂł sie pewnie do pana prezydenta. bedzie dzis w M24 i jeszcze zdazy duzo powiedziec. Koniecznie trzeba ogladac. :D
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

OgĂłlnie "Fakty" dziÂś fajne. :] :) I najwaÂżniejszy moment w dzisiejszym wydaniu to wÂłaÂśnie wywiad Marka Jurka. KrĂłtka ale bardzo dobra rozmowa i pewnie wÂłaÂśnie wczeÂśniej nie byÂła zaplanowana i pewnie marszaÂłek siĂŞ spieszyÂł... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Dzisiejsze FAKTY

Post autor: :: Kamil »

Piotrek_1992 pisze:DziÂś goÂściem w ,,Faktach'' byÂł Marek Jurek. Fajnie, tylko za krĂłtko, ale to chyba dlatego, Âże Panu MarszaÂłkowi siĂŞ spieszyÂło...
GoœÌ w Faktach? Nie bardzo rozumiem... coœ mnie ominê³o?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość