TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Sorry za b³¹d z granicami branicami. :P mia³o byÌ tylko granice, a branice to mi sie skopiowa³y granice i litera podmieni³a podczas pisania. Sorki za b³¹d pozdro dla wszystkich.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tasiu pisze:Sorry za b³¹d z granicami branicami. :P mia³o byÌ tylko granice, a branice to mi sie skopiowa³y granice i litera podmieni³a podczas pisania.
A nie, nie to bardzo fajnie wyszÂło bo w Branicach jest oÂśrodek dla nerwowo i psychicznie chorych. PomyÂślaÂłam Âże chcesz to zaakcentowaĂŚ :lol:
Od oglÂądania reklam moÂżna chyba tam trafiĂŚ. :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

A to fakt :D Ró¿ne s¹ oœrodki :D do którego nas wywioz¹ zale¿y od odzia³u NFZ :D.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Tworki, Morawica ( 80km od mojego domu :D ) Tylko czekajÂą na takich "co siĂŞ reklam za duÂżo na oglÂądali"
Żartowałem.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Z maÂłopolskiego do StraszĂŞcina :D.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to TVN kupiÂł NTL:
medialink.pl pisze:TVN sta³ siê w³aœcicielem radomszczaùskiej Niezale¿nej Telewizji Lokalnej - pisze "Gazeta Radomszczaùska". 14 grudnia stacja kupi³a od Tadeusza D¹browskiego 100 procent udzia³ów NTL-u. - NTL absolutnie nie zniknie - zapewnia Tomasz Berezowski z biura TVN.(...)
WiĂŞcej na tej stronie>>> http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=29705

TVN kupi³ NTL 14 grudnia a Media Link dopiero teraz o tym pisze. :? :? No ale mniejsza o to. Chyba to dobrze ze TVN kupi³ t¹ telewizjê, bo np. bêdzie mia³ wiêkszy zasiêg. I tak mi siê wydaje ¿e z powodu wiekszego zasiegu TVN kupi³ NTL. Mo¿e ten Pan chcia³ zamkn¹Ì t¹ telewizjê i tak by TVN straci³ te 250 000 widzów. :roll: Ciekawy jestem jak bedzie wygl¹da³a oprawa graficzna tego kana³u czy bêdzie cos zwi¹zane w niej z TVN? :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mirecque
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 21 wrz 2005, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Profesjonalizm telewizji TVN

Post autor: mirecque »

Mocne_ogniwo pisze: Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego w ocenie rozrywki stacji tvn pomijasz istotny element jakim jest "Najslabsze Ogniwo" i prowadzaca ten teleturniej Kazimiera Szczuka :?: :?:

OK. kiedys napisaÂłem krĂłtki RAP-ik o Omenie Mensah, to teraz o naszej Kazi:

Kazia Szczuka, to zajefajna sztuka :D
zawsze dziury w caÂłym szuka :mad:
i Âżaden program siĂŞ nie umywa :P
do najsÂłabszego ogniwa :oops:

Ale teÂż czasem w swojej bystroÂści :!:
chce bÂłyszczeĂŚ, miota siĂŞ, pluje, zÂłoÂści :oops:
Jej wypowiedzi choĂŚ bystre i dziwne :?:
stajÂą siĂŞ wtedy prymitywne..... :cry:

I tutaj koniec RAP-iku
Mi się podoba ta dziwna Polka: Złamana Mensa
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Profesjonalizm telewizji TVN

Post autor: salladyn »

Prawie mi siĂŞ podobaÂło ;/ PowinieneÂś napisaĂŚ podrĂŞcznik peÂłen zÂłotych myÂśli...dla akwizytorĂłw. :mad:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
mirecque
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 21 wrz 2005, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Profesjonalizm telewizji TVN

Post autor: mirecque »

salladyn pisze:Prawie mi siĂŞ podobaÂło ;/ PowinieneÂś napisaĂŚ podrĂŞcznik peÂłen zÂłotych myÂśli...dla akwizytorĂłw. :mad:
AleÂż Sally, ja do Ciebie nic nie mam. Przepraszam, jesli uraziÂłem Ciebie w jakikolwiek sposĂłb. Ale sam powiedz: czasem Kazia przesadza. Ja jestem na przykÂład chrzeÂścijaninem. Nie podobaÂło mi siĂŞ to, Âże powiedziaÂła do jednego z uczestnikĂłw: "jesteÂś Jezuskiem". Dla mnie Pan Jezus jest Bogiem. Ale nie chodzi o mnie. SÂą rzeczy, o ktĂłrych powinno siĂŞ wypowiadaĂŚ bardzo ostroÂżnie i z rozmysÂłem. MoÂżna kogoÂś uraziĂŚ. Brak wyczucia pod tym wzglĂŞdem pachnie prymitywizmem.
Mi się podoba ta dziwna Polka: Złamana Mensa
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja szanujĂŞ tĂŞ kobietĂŞ, ba, nawet lubiĂŞ. Tyle, Âże - rzeczywiÂście - trzeba jÂą poznaĂŚ i zrozumieĂŚ. PaniÂą KaziĂŞ ceniĂŞ szczegĂłlnie od czasu wystĂŞpu w "Szansie na sukces". :wesoly:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
skwarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: piątek 01 lip 2005, 13:54

Audio Room w OB TVN

Post autor: skwarek »

WygooglaÂłem:
http://www.euphonix.com/press/clients/e ... 2_3000.jpg

dla zainteresowanych.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To dotyczy reklam:

wirtualnemedia pisze:Ograniczenie liczby reklam w telewizji publicznej wstrz¹­œnie rynkiem. Je¿eli PiS prze­forsuje swój pomys³, TVN i Polsat bêd¹ mog³y drastycznie podnieœÌ ceny reklam. Nawet - jak twierdz¹ analitycy - o kil­kadziesi¹t procent.
(...)
- To by³by prawdziwy wstrz¹s na rynku - mówi o ograniczeniu czasu reklamowego w TVP Jaro­s³aw Roszkowski, dyrektor mediów jednego z najwiêkszych domów mediowych Starlink.
Wed³ug niego, skorzystaj¹ na tym stacje komercyjne, w tym TVN i Polsat. To do nich, z braku miejsca w TVP, ustawi¹ siê w kolej­ce firmy z najwiêkszymi bud¿eta­mi reklamowymi. W telewizjach prywatnych czasu reklamowego jednak nie przybêdzie. Ogromny popyt ze strony firm pozwoli wiêc im drastyczne podnieœÌ ceny. O ile?
- Co najmniej kilkanaœcie pro­cent - ocenia ostro¿nie Jaros³aw Roszkowski.
Zdaniem Andrzeja Szymaùskiego ten wzrost bêdzie jeszcze wy¿­szy.
- Z pewnoÂściÂą kilkudziesiĂŞcio-procentowy. Stacje komercyjne nie majÂą wolnego czasu, ktĂłry mĂłgÂłby byĂŚ przeznaczony na zaspokojenie popytu klientĂłw przechodzÂących z TVP - mĂłwi.
Uwa¿a on, ¿e najbardziej ucier­pi¹ na tym ma³e i œrednie firmy, których nie bêdzie staÌ na reklamê w telewizji. To os³abi ich pozycjê rynkow¹ wzglêdem wiêkszych pod­miotów.
Koszty rzeczywiœcie mog¹ byÌ zapor¹. Jeœli teraz 30-sekundowy spot podczas popularnego serialu w czasie najwiêkszej ogl¹dalnoœci w stacji prywatnej kosztuje œrednio 41,8 tys. z³ brutto, to po podwy¿ce, trzeba bêdzie zap³aciÌ za niego na­wet 55 tys. z³. To tyle, ile zap³aciÌ
trzeba za ca³¹ stronê w niektórych ogólnopolskich dziennikach. Pro­blem jednak w tym, ¿e jak twierdzi Andrzej Szymaùski, promocja w innych mediach nie bêdzie ju¿ tak efektywna jak w telewizji.
(...)


No to stacje komercyjne mogÂą siĂŞ bardzo wzbogaciĂŚ na reklamach. :) No ale to chyba lepiej dla nas bo im wiĂŞksze przychody stacji tym wiekszy budÂżet dla programĂłw no i to moÂże sprawiĂŚ Âże bĂŞdÂą one lepsze... Przynajmniej tak moÂże byĂŚ w TVN nie wiem jak w polszmacie. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:No to stacje komercyjne mogÂą siĂŞ bardzo wzbogaciĂŚ na reklamach. :) No ale to chyba lepiej dla nas bo im wiĂŞksze przychody stacji tym wiekszy budÂżet dla programĂłw no i to moÂże sprawiĂŚ Âże bĂŞdÂą one lepsze...
Niezupe³nie. Warto pamiêtaÌ o tym, ¿e nowa ustawa o kinematografii na³o¿y³a na nadawców obowi¹zek wp³acania 1,5% przychodu z reklam i telesprzeda¿y, na rzecz Instytutu Kinematografii. Ceny reklam musia³y wzrosn¹Ì, bo trzeba bêdzie trochê oddaÌ :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Niezupe³nie. Warto pamiêtaÌ o tym, ¿e nowa ustawa o kinematografii na³o¿y³a na nadawców obowi¹zek wp³acania 1,5% przychodu z reklam i telesprzeda¿y, na rzecz Instytutu Kinematografii. Ceny reklam musia³y wzrosn¹Ì, bo trzeba bêdzie trochê oddaÌ :wink:
No tak zapomniaÂłem o tej nowej ustawie... :/ No ale jak pisze w cytacie pan JarosÂław Roszkowski ocenie Âża ceny mogÂą byĂŚ wyÂższe co najmniej kilkanaÂście procent, a Andrzej SzymaĂąski mĂłwi Âże moÂże byĂŚ nawet kilkludziesiĂŞcio procentowy wiĂŞc to duÂżo, bardzo duÂżo. :) :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
xadamex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 11 sty 2006, 16:50

Post autor: xadamex »

DÂługoÂśc reklam jest zdecydowanie przesadzony
w tym czasie boirĂŞ prysznic, kolacyjka itp
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości