Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Taak Grzeœ powinien sobie odpocz¹Ì. To bedzie ju¿ 5 wydanie "Faktów" z nim z rzêdu. :? Jak dla mnie trochê za du¿o - ba du¿o za du¿o. :twisted: :twisted:

"Fakty" dziœ ciekawsze i fajniejsze ni¿ wczorajsze najlepszy oczywiœcie Tomasza Sianeckiego. :p Ja tam juz dawno choinki nie mam... 8) :P :wink: Podoba³ mi siê tak¿e ten z jakiejœ wioski gdzie bêdzie wydobywana ropa naftowa. :roll: Wspó³czujê tym mieszkaùca którzy musz¹ znosiÌ ten smród... :) Jeszcze fajny by³ 1 materia³ ale ju¿ nie pamietam kto go robi³ ale chyba Katarzyna Kolenda - Zaleska. :roll: No i ostatni o podwy¿ce emertur i rent Roberta Stanilewicza. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Taak Grzeœ powinien sobie odpocz¹Ì. To bedzie ju¿ 5 wydanie "Faktów" z nim z rzêdu. :? Jak dla mnie trochê za du¿o - ba du¿o za du¿o. :twisted: :twisted:
Na odpoczynek Grzesia nie liczcie :wink: Obawiam siĂŞ, Âże bĂŞdzie aÂż do minimum czwartku, a na weekend Piotr. WiĂŞc spokojnie-jeszcze trochĂŞ na Grzegorza jesteÂśmy skazani.

Co do dzisiejszego wydania...
Napewno byÂło lepiej !! Fajnie wypadÂła tradycyjnie K.Kolenda-Zaleska z materiaÂłem o spotkaniu " na szczycie" :) no i teÂż oki byÂł pomysÂł Sianeckiego na materiaÂł o choinkach - taki na czasie i taki typowo dla Sianeckiego.
Poza tym dobre materiaÂły - R.Stanilewicza, D.Prosieckiego. OgĂłlnie jakby oceniaÂł po szkolnemy to takie (4-) za dzisiejszy program.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Taa... Kajdanowicz Grzeœ bêdzie do czwartku. Dobry ozdobnik do pierwszego materia³u-"randka" w ciemno, ale w cudzys³ów da³abym "w ciemno", bo jaka to randka "w ciemno", skoro karty s¹ ju¿ rozdane i wiadomo co nas czeka.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

Nie obraÂźcie siĂŞ na mnie, ale uwaÂżam, Âże "Fakty" schodzÂą na psy (moÂże tylko te wydania z Kajdanowiczem). W Âświecie polityki duÂżo siĂŞ dzieje, a tu tylko jeden materiaÂł.

Dzisiejsze "WiadomoÂści" byÂły znacznie lepsze i dÂłuÂższe. Zdaje mi siĂŞ, Âże "Fakty" bĂŞdÂą podobnym dziennikiem, jak ten, ktĂłry bĂŞdzie w "SuperStacji" - juÂż na drugim miejscu material o tragedii w Warszawie.

MoÂże tak oceniĂŞ "Fakty": to piĂŞkne ciasto z wyglÂądu, pieczone w najnowoczeÂśniejszym piekarniku, ale w smaku jest takie sobie. Takie sÂą wg. mnie "Fakty", w ktĂłrych brakuje rĂŞki Lisa i tego "k**** maĂŚ, masz to zrobiĂŚ!"... Wtedy wszystko byÂło na tip-top :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo prawda jest taka, ¿e nie wa¿ne jaki ejst dzieù tygodnia, ale gdy s¹ pod rêk¹ Kajdanowicza, to s¹ weekendowe. Pe³no luŸnych i czêsto zbêdnych materia³ów. Dlatego s¹dzê, ¿e w takim wypadku niech pracuje nad wydaniami w weekendy, a w takie dni powinni daÌ Piotra.

I jeszzcze jedno - s¹dzê, ¿e kwesti¹ czasu jest fakt do³¹czenia Roberta Stanilewicza do zespo³u Faktów. Materia³y robi coraz czêœciej. I bardzo dobrze, ekonomiczne materia³y najlepiej zostawiÌ specjaliœcie, a zarazem œwietnemu reporterowi, tak wiêc czekam na: "Robert Stanilewicz, Fakty".
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Zgoda, ¿e by³y weekendowe, a nie powinny, ale czy nie uwa¿acie, ¿e Kajdanowi dobrze wychodzi ich przygotowanie? Kiedy weekndy robi³a Justyna w ogóle mi siê nie podoba³y... za du¿o w nich by³o taniej sensacji, materia³ów o niczym, najczêœciej zapo¿yczonych z Faktu albo Super Expressu. :?

Moim zdaniem Kajdanowicz potrafi zrobic Fakty na weekend-takie "o niczym" i oglÂąda siĂŞ je z ciekawoÂściÂą (pomijam oczywiÂście prowadzenie).

W sprawie zaÂłogi: nie tak dawno ktoÂś tu pisaÂł, Âże nie wykorzystujÂą swoich korespondentĂłw w innych rejonach Polski. No i proszĂŞ.. kiedy ostatnio byÂło wydanie bez Kijowskiej, bez ZieliĂąskiej, czy nawet BÂłaszkowskiego, Âże o Abramowiczu juÂż nie wspomnĂŞ. CoÂś siĂŞ zmieniÂło w tej kwestii. :D
ByÂł taki czas (w okolicach wyborĂłw, ale nie tylko) kiedy np Marzanna ZieliĂąska nie pojawiaÂła siĂŞ w ogĂłle, przez kilkanaÂście tygodni. ZaczĂŞÂłam siĂŞ zastanawiac czy jeszcze pracuje w tej firmie.

MiÂło czasami popatrzec na ten dziwny kraj nie tylko z perspektywy Warszawy, ul. Wiejskiej 4/6/8 i posÂłuchac co mĂłwiÂą i co dzieje siĂŞ w Krakowie, WrocÂławiu, GdaĂąsku, etc.
Chyba normalne, Âże materiaÂł z ÂŁodzi nie bĂŞdzie tak ciekawy jak ten polityczny z Warszawy, ale czy przez to mniej waÂżny?
Wszystkim podoba siĂŞ Sianecki, a o czym on robi materiaÂły? Jakie to sÂą tematy? Lekkie, "nudne" i weekendowe.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dlatego sÂądzĂŞ, Âże w takim wypadku niech pracuje nad wydaniami w weekendy, a w takie dni powinni daĂŚ Piotra.
No wÂłaÂśnie mĂłwiĂŞ, Âże wydania w weekendy Kajdanowicz robi "w miarĂŞ". Inne dni tygodnia powinien zostawiĂŚ pozostaÂłej trĂłjce prezenterĂłw.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin sam siebie cytujesz? :evil2:
Nie sÂądzĂŞ, Âżeby GrzeÂś sam wybraÂł te dni na prowadzenie FaktĂłw, wszak wiadomo kto ukÂłada grafik :wink: Chyba znowu sÂą jakieÂś urlopy, bo nie ma ani Justyny, ani Rymana- znowu razem siĂŞ urwali. :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

CzyÂżby Grzegorz czytaÂł nasze uwagi? :evil2:

Teraz juÂżpowaÂżnie - dzisiejsze wydanie FaktĂłw byÂło wiĂŞcej niÂż bardzo dobre.

Przede wszystkim nie by³o "weekendowe". Œwietna pierwsza czêœÌ w ca³oœci poœwiêcona polityce. Live i materia³ Kasi Kolendy-Zaleskiej i... Tomka Sekielskiego. Tego reklamowaÌ nie trzeba - nazwiska mówi¹ same za siebie.

Ale równie¿ druga czêœÌ bardzo dobra. W³odowo, Religia na maturze, sytuacja w pogodzie.

ÂŚmiem twierdziĂŚ nawet, Âże nie wiaÂło taniÂą sensacjÂą. Dzisiejsze wydanie nie tylko byÂło bardzo dobre pod wzglĂŞdem merytorycznym, ale byÂło rĂłwnieÂż bardzo ciekawe. AÂż siĂŞ chciaÂło oglÂądaĂŚ. Ba - pĂłjdĂŞ o krok dalej. Na deser GrzeÂś zaserwowaÂł nam rĂłwnieÂż znakomite prowadzenie. W miarĂŞ ciekawe zapowiedzi, brak tej automatycznoÂści, no i fajny komentarz pod koniec do materiaÂłu JarosÂława Kostkowskiego o kawie.

Na prawdê by³o œwietnie. JakoœÌ dzisiejszego wydania by³a odwrotnie proporcjonalna do jakoœci wczorajszego wydania.

Kajdanowiczowi naleÂży siĂŞ za dzisiejsze "Fakty" spora pochwaÂła. :super:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze "Fakty" nawet dobre. :] Najbardziej podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł Katarzyny Kolendy - Zaleskiej. Jak zwykle w nim bardzo duÂżo grafiki i duÂżo informacji. :D

MyÂślaÂłem ze dziÂś w "Faktach" chociaÂż wspomnÂą Âże w Polsce odbĂŞdzÂą siĂŞ wybory Miss World 2006 niestety nie wspomnieli ani sÂłowem. :/ No ale nie bĂŞdÂą tego pokazywaĂŚ wiĂŞc po co informowaĂŚ. :? Ehhh... A w "Wiadomosciach" o tym bĂŞdzie...

PodobaÂł mi siĂŞ rĂłwniez materiaÂł Dariusza ÂŁapiĂąskiego o policjantach ktĂłrzy staneli przed sÂądem poniewaÂż niedopeÂłnili swoich obowiÂązkĂłw i nie podjĂŞli siĂŞ interwencji we WÂłodowie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Program dzisiejszy to prawie 40% wydarzenia sejmowe i bardzo ale to bardzo mi siĂŞ ten materiaÂł podobaÂł :) Dla mnie byÂło tam wszystko - moÂżna nie oglÂądaĂŚ byÂło dzisiejszych wydarzeĂą w TVN24 i wszystko siĂŞ moÂżna dowiedzieĂŚ byÂło z tego materiaÂłu.

Ale teÂż nie byÂł najgorszy materiaÂł o kolejnym "mÂądrym" pomyÂśle naszej wÂładzy odnoÂśnie Religii na maturze... . Ciekawie R.Kijowska ten problem przedstawiÂła !!

No i oczywiœcie materia³ o ró¿nicach miêdzy kaw¹ a capuccino :P bodaj¿e Kostkowskiego :wink:

Co do Grzesia - to dziÂś miaÂł najlepszy dzieĂą z tych wszystkich, z tej serii jego wystÂąpieĂą w Faktach. :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:Live i materiaÂł Kasi Kolendy-Zaleskiej i... Tomka Sekielskiego.
Tak, to byÂła miÂła niespodzianka, jakby na zÂłoÂśc temu co napisaÂłam wyÂżej, Âże Seki czĂŞsto w Âśrody odpoczywa.
GrzeÂś- wyraÂźnie siĂŞ poprawiaÂł w tym tygodniu- z wydania na wydanie zyskiwaÂł pewnoÂśc siebie. Oby tylko nie zapomniaÂł czego siĂŞ nauczyÂł :D
Kostkowski teÂż ciekawie wypadÂł.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Brawa dla Macieja Mazura. Bardzo ciekawy pomysÂł na materiaÂł i dobre wykonanie. Zaczynam doceniaĂŚ tego reportera.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Maciek Mazur to jedno z najwiĂŞkszych odkryĂŚ FaktĂłw ostatniego roku. :D Jego materiaÂły sÂą Âświetne, a dzisiejszy to wiadomo czemu muszĂŞ pochwaliĂŚ. Ja jako pasjonat komunikacji miejskiej, muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże materiaÂł z Solarisa linii 117 byÂł fantastyczny. Dla tych, ktĂłrzy nie widzieli:

DotyczyÂł linii "117" - we wtorek w TVN podczas programu "Teraz my" Rokita powiedziaÂł, Âże regularnie jeÂździ tÂą liniÂą do domu (ta, jasne) i wysÂłuchuje ludzi w autobusie.
No i Mazur przejechaÂł siĂŞ stosiedemnastkÂą, przedstawiÂł trasĂŞ linii, widoki zza okna autobusu, opiniĂŞ kierowcy na temat linii i pasaÂżerĂłw na temat polityki. W koĂącu po godzinie jezdy 117 dojechaÂła na GocÂław i tam fantastyczny stand-up Mazura. Autobus (Solaris Urbino 12) zarzymuje siĂŞ, otwierajÂą siĂŞ drzwi, Mazur wychodzi, mĂłwi koĂącowy komentarz i tym przyjemnym koĂącem koĂączy materiaÂł o stosiedemnastce w Warszawie. :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:Maciek Mazur to jedno z najwiĂŞkszych odkryĂŚ FaktĂłw ostatniego roku. :D Jego materiaÂły sÂą Âświetne, a dzisiejszy to wiadomo czemu muszĂŞ pochwaliĂŚ. Ja jako pasjonat komunikacji miejskiej, muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże materiaÂł z Solarisa linii 117 byÂł fantastyczny. Dla tych, ktĂłrzy nie widzieli:

DotyczyÂł linii "117" - we wtorek w TVN podczas programu "Teraz my" Rokita powiedziaÂł, Âże regularnie jeÂździ tÂą liniÂą do domu (ta, jasne) i wysÂłuchuje ludzi w autobusie.
No i Mazur przejechaÂł siĂŞ stosiedemnastkÂą, przedstawiÂł trasĂŞ linii, widoki zza okna autobusu, opiniĂŞ kierowcy na temat linii i pasaÂżerĂłw na temat polityki. W koĂącu po godzinie jezdy 117 dojechaÂła na GocÂław i tam fantastyczny stand-up Mazura. Autobus (Solaris Urbino 12) zarzymuje siĂŞ, otwierajÂą siĂŞ drzwi, Mazur wychodzi, mĂłwi koĂącowy komentarz i tym przyjemnym koĂącem koĂączy materiaÂł o stosiedemnastce w Warszawie. :D
Tak !! MateriaÂł Mazura byÂł rewelacyjny, oprĂłcz tego juÂż tradycyjnie sejm i materiaÂł o zimie w Moskwie. :P
No i bardzo dobry Piotr Marciniak :wink: Wszystko co trzeba w jednym programie :wink: Super !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości