Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

anialek pisze:
Marcin pisze:Takiej kategorii nie ma. :]
To inna jakaÂś,nie wiem :?: ZasÂługuje na nagrode i juÂż :wink: :!: :D
Ale gdzie w TeleKamerach czy Witkorach. ;D MyÂślĂŞ ze Kazia nie ma szans w TeleKamerach bo tu wybierajÂą widzowie i to jest plebiscyt na ulubione gwiazdy telewizyjne roku, a KaziĂŞ chyba widzowie nie za bardzo lubiÂą. :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Marcin pisze:Takiej kategorii nie ma. :]
to trzeba stworzyĂŚ! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:
Marcin pisze:Takiej kategorii nie ma. :]
to trzeba stworzyĂŚ! :D
To zaleÂży od tych z "Tele Tygodnia". :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Szanowny Pan nie wie co to "Wydanie drugie poprawione" :P A ta Pani co tam siedzi to pewnie nie Kazia, bo ubrana w innym kolorze :roll: :roll:
Przed wstÂąpieniem do fanclubu Kazi Szczuki uprasza siĂŞ o zapoznanie z Jej Âżyciorysem.
:lol:

A tak poza tym: nak³ad "Kopciuszka, Frankensteina..." siê skoùczy³. Po prostu NIGDZIE nie mo¿na znaleŸÌ ju¿ tej ksi¹¿ki. :( Chyba trzeba porobiÌ kserówki dla przysz³ych pokolen, bo to wa¿na ksi¹¿ka dla polskiego feminizmu...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:A tak poza tym: nak³ad "Kopciuszka, Frankensteina..." siê skoùczy³. Po prostu NIGDZIE nie mo¿na znaleŸÌ ju¿ tej ksi¹¿ki. :( Chyba trzeba porobiÌ kserówki dla przysz³ych pokolen, bo to wa¿na ksi¹¿ka dla polskiego feminizmu...
dla przyszÂłych pokolen wyjdzie w zbiorzeczym wydaniu "DzieÂł zebranych Kazimiery Szczuki" :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

zadra pisze:
Aleksandra pisze:A tak poza tym: nak³ad "Kopciuszka, Frankensteina..." siê skoùczy³. Po prostu NIGDZIE nie mo¿na znaleŸÌ ju¿ tej ksi¹¿ki. :( Chyba trzeba porobiÌ kserówki dla przysz³ych pokolen, bo to wa¿na ksi¹¿ka dla polskiego feminizmu...
dla przyszÂłych pokolen wyjdzie w zbiorzeczym wydaniu "DzieÂł zebranych Kazimiery Szczuki" :D
No ale chyba nie przy Beacie Kozak... :/
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Wczoraj w Olsztynie odbyÂł siĂŞ wieczĂłr autorski MichaÂła Witkowskiego, autora m.in 'Lubiewo', ktĂły wczeÂśniej goÂściÂł u Kazimiery Szczuki i prof. w programie WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE.
Spotkanie byÂło krĂłtkie, neco ponad godzine i maÂło ciekawe.
Autor czyta³ fragmenty swoich ksi¹¿ek, i po odpwoiediz na pytania dziennikarki TVP3Olsztyn siê po¿egna³, gdy¿ nie by³o pytaù od publicznoœci. Jestem zniesmaczony tym spotkaniem, ale warto by³o sosobiœcie wrêcz poznaÌ autora. Myœle ¿e wina i¿ to spotkanie tak a nie inaczej przebieg³o wynika³o z tego jaki ton spotkaniu nada³a prowadz¹ca.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

tobi pisze:Wczoraj w Olsztynie odbyÂł siĂŞ wieczĂłr autorski MichaÂła Witkowskiego, autora m.in 'Lubiewo', ktĂły wczeÂśniej goÂściÂł u Kazimiery Szczuki i prof. w programie WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE.
Spotkanie byÂło krĂłtkie, neco ponad godzine i maÂło ciekawe.
Autor czyta³ fragmenty swoich ksi¹¿ek, i po odpwoiediz na pytania dziennikarki TVP3Olsztyn siê po¿egna³, gdy¿ nie by³o pytaù od publicznoœci. Jestem zniesmaczony tym spotkaniem, ale warto by³o sosobiœcie wrêcz poznaÌ autora. Myœle ¿e wina i¿ to spotkanie tak a nie inaczej przebieg³o wynika³o z tego jaki ton spotkaniu nada³a prowadz¹ca.
w warszawie spotkanie teÂż byÂło takie sobie, choc prowadzÂąca - Kinga Dunin dwoila siĂŞ, troiÂła i ogĂłlnie byÂła Âświetna. Za to Witkowski beznadziejny, nie ma nic do powiedzenia. Drugi prowadzÂący - PIotr GruszczyĂąski nie wiem po co tam byÂł, bo prawie sie nie odzywaÂł. Gdyby nie Kinga byÂłoby tak jak u Ciebie, ona uratowaÂła to psotkanie inteligentnymi pytaniami i odpowiednio dobranym fragmentem do czytania.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

zadra pisze:
tobi pisze:Wczoraj w Olsztynie odbyÂł siĂŞ wieczĂłr autorski MichaÂła Witkowskiego, autora m.in 'Lubiewo', ktĂły wczeÂśniej goÂściÂł u Kazimiery Szczuki i prof. w programie WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE.
Spotkanie byÂło krĂłtkie, neco ponad godzine i maÂło ciekawe.
Autor czyta³ fragmenty swoich ksi¹¿ek, i po odpwoiediz na pytania dziennikarki TVP3Olsztyn siê po¿egna³, gdy¿ nie by³o pytaù od publicznoœci. Jestem zniesmaczony tym spotkaniem, ale warto by³o sosobiœcie wrêcz poznaÌ autora. Myœle ¿e wina i¿ to spotkanie tak a nie inaczej przebieg³o wynika³o z tego jaki ton spotkaniu nada³a prowadz¹ca.
w warszawie spotkanie teÂż byÂło takie sobie, choc prowadzÂąca - Kinga Dunin dwoila siĂŞ, troiÂła i ogĂłlnie byÂła Âświetna. Za to Witkowski beznadziejny, nie ma nic do powiedzenia. Drugi prowadzÂący - PIotr GruszczyĂąski nie wiem po co tam byÂł, bo prawie sie nie odzywaÂł. Gdyby nie Kinga byÂłoby tak jak u Ciebie, ona uratowaÂła to psotkanie inteligentnymi pytaniami i odpowiednio dobranym fragmentem do czytania.
Oj, Witkowski po prostu nie jest zbyt gadatliwy. Bêd¹c na spotkaniu w Krakowie (by³o dosyÌ dawno, jeszcze w zwi¹zku z "Lubiewem", które generalnie wypad³o ciekawiej ni¿ "Fototapeta") nie m owi³ zbyt wiele, tak wiêc na poczatku nawet zacze³am w¹tpiÌ, ¿e to On jest autorem tych genialnych ksi¹¿ek...;)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka fn club

Post autor: salladyn »

Kazi wyraŸnie "Fototapeta" nie "podesz³a".Po rozmowie z autrem tej ksi¹¿ki by³o jeszcze gorzej.K³osiùskiemu siê ta ksi¹¿ka podoba³a o wiele bardziej.Wogóle zauwa¿y³em ¿e K³osiùski broni autorów ksi¹¿ek (przed Kazi¹ :?: ).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka fn club

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:Kazi wyraŸnie "Fototapeta" nie "podesz³a".Po rozmowie z autrem tej ksi¹¿ki by³o jeszcze gorzej.K³osiùskiemu siê ta ksi¹¿ka podoba³a o wiele bardziej.Wogóle zauwa¿y³em ¿e K³osiùski broni autorów ksi¹¿ek (przed Kazi¹ :?: ).
Tak, jest przed kim broniĂŚ ;)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:Oj, Witkowski po prostu nie jest zbyt gadatliwy. Bêd¹c na spotkaniu w Krakowie (by³o dosyÌ dawno, jeszcze w zwi¹zku z "Lubiewem", które generalnie wypad³o ciekawiej ni¿ "Fototapeta") nie m owi³ zbyt wiele, tak wiêc na poczatku nawet zacze³am w¹tpiÌ, ¿e to On jest autorem tych genialnych ksi¹¿ek...;)
chyba na razie to jedynie genialnej ksiÂązki! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

nie odniosÂłem wraÂżenia by nie byÂł gadatliwy
PRZECIWNIE :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Witkowski raczej sprawia wraÂżenie czÂłowieka gadatliwego i takiego co to wie jak siĂŞ odezwaĂŚ.MyÂślĂŞ,Âże niezbyt udane spotkania autorskie wynikajÂą z tego,Âże nie wszyscy ludzie uczestniczÂący w takim zdarzeniu sÂą na tyle otwarci i byĂŚ moÂże obeznani z takÂą literaturÂą by aktywnie w nich uczestniczyĂŚ.
Osobiœcie "Lubiewo" uwa¿am za bardzo dobr¹ ksi¹¿kê,dodam jeszcze do tego lokalny patriotyzm :wink:
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Kocham KaziĂŞ i generalnie chcĂŞ wrĂłciĂŚ do rozmowy o Niej :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości