Radio internetowe

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Wed³ug mnie to powinno byÌ radio o profilu informacyjno-medialnym(mediowym Question ).To znaczy zwyczajne serwisy informacyjne,oraz audycje poœwiêcone mediom.Tak naprawdê to nie ma jeszcze radia które by by³o poœwiêcone mediom.Oczywiœcie nie bêdziemy podpisywaÌ umów z agencjami informacyjnymi bo na to nas nie staÌ ale w ramach rekonpensaty mo¿emy mówiÌ ¿e informacje zaczerpnêliœmy z takiejgo i takiego serwisu i naprzyk³ad nadaÌ reklamê tego¿ serwisu.Pozatym na tym radiu nie bêdziemy zarabiaÌ wiêc te informacje które wykorzystamy nie pos³u¿¹ nam w ¿adnych celach finansowych.No i ca³y czas namawiam do wspó³pracy jak najwiêksz¹ liczbê osób. :) Mam te¿ nadziejê ¿e na przyk³ad Aleksandra albo Zadra czy inne fanki literatury mo¿e zrealizuj¹ jak¹œ audycjê o ksi¹¿kach.Serdecznie zapraszamy.Ale tak jak mówiê do wspó³pracy zapraszamy wszystkich którzy maj¹ na to ochotê. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ze swojej strony deklaruje iz oprocz serwosow informacyjnych moge przygotowywac program o kinie. W gre wchodzi prezentoanie nowosci filmowych, recenzowanie i ocenianie ich, oraz historia kina...filmu...musialbym sie tylko zastanowic nada atrakcyjna formula czy tzw. formatem tego programu :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

KaÂżdy mĂłgÂłby robiĂŚ swojÂą audycjĂŞ w domowym zaciszu a potem wysyÂłaÂłby do osoby obsÂługujÂącej. Na poczÂątek do nagrywania i obrĂłbki dÂźwiĂŞku polecam bardzo dobry i w dodatku darmowy program Audacity ktĂłry jest w dodatku po polsku.
Szkoda Âże teraz nie ma czegoÂś na wzĂłr wakacji...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

No to to jest raczej jasne Âże oprĂłcz rzadkich przypadkĂłw kiedy bĂŞdziemy przerywaĂŚ program to audycje bĂŞdziemy nagrywac u siebie w domu a potem dopiero bĂŞdziemy je wywsyÂłaĂŚ do osoby ktĂłra jÂą nada.Audacity u mnie nie dziaÂła.To znaczy nie mogĂŞ zapisaĂŚ tego co nagraÂłem,w komunikacie piszĂŞ Âże nie mam tam czegoÂś i to "coÂś" dostĂŞpne jest w internecie, ale jakoÂś tego nie znalazÂłem :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: radio internetowe

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:Audacity u mnie nie dziaÂła.To znaczy nie mogĂŞ zapisaĂŚ tego co nagraÂłem,w komunikacie piszĂŞ Âże nie mam tam czegoÂś i to "coÂś" dostĂŞpne jest w internecie, ale jakoÂś tego nie znalazÂłem :?
Uwaga!

NajnowszÂą wersjĂŞ enkodera LAME wykorzystywanego przez program moÂżna pobraĂŚ w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenie multimedialne i kodeki.
http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=661&t=36
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

salladyn: I wyszÂło coÂś z prĂłb?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Próby :?: Monster szczeli³ fochem i nie próbowa³ niczego.Ale ja to radio i tak za³o¿e prêdzej czy póŸniej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

ChĂŞtnie bym zrobiÂł te prĂłby caÂły jutrzejszy dzieĂą o raz weekend mam czas na takie zabawy, ale odchodzĂŞ z tego forum... zaÂłoÂżyÂłem wÂłasne :!: Mam juÂż kilku ,,towarzyszy'' i raczej tam bĂŞdĂŞ gadaÂł na temat radia.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ja mam lacze w multimedii. Odpowie mi ktos czy mam publiczne ip, bo przyznam ze srednio sie orientuje
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mocne_ogniwo pisze:Ja mam lacze w multimedii. Odpowie mi ktos czy mam publiczne ip, bo przyznam ze srednio sie orientuje
MyÂślĂŞ Âże nikt Ci nie powie. Najlepiej wykonaj telefon do firmy, zapytaj i wszystko bĂŞdzie jasne.
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Na 90% masz wirtualne IP, a przydzielenie statycznego adresu na pewno bĂŞdzie siĂŞ wiÂązaÂło z dodatkowymi kosztami (wiĂŞkszy miesiĂŞczny abonament) http://www.multimedia.pl/05ac6908cbeac2 ... b5763dc991 :neutral:

A tak miĂŞdzy nami, coÂś mi siĂŞ wydaje Âże z tego waszego radia bĂŞdzie jedna wielka lipa. MoÂże lepiej byÂście siĂŞ zajĂŞli tworzeniem wÂłasnego forum.. to ostatnio tutaj bardzo modne zajĂŞcie :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internet

Post autor: salladyn »

Nie znasz,mnie.Jak siĂŞ na coÂś uprĂŞ to napewno to zrealizujĂŞ.MoÂżesz sobie sÂądziĂŚ jak chcesz,ale ja wiem Âże to radio powstanie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

quantrix pisze:A tak miĂŞdzy nami, coÂś mi siĂŞ wydaje Âże z tego waszego radia bĂŞdzie jedna wielka lipa. MoÂże lepiej byÂście siĂŞ zajĂŞli tworzeniem wÂłasnego forum.. to ostatnio tutaj bardzo modne zajĂŞcie :lol:
Dlaczego tak sÂądzisz? Forum - a o czym niby?
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

PozwoliÂłem sobie zrobiĂŚ kilka wersji loga naszej stacji :lol: :
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ps. niestety fotosik nie obsÂługuje wszystkich formatĂłw i loga nie sÂą najlepszej jakoÂści (na komputerze mam wersje lepszej jakoÂści) :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Monster

Post autor: Monster »

To co Salladyn.
MoÂżemy wrĂłciĂŚ do rozmĂłw o radiu skoro mam dobre IP?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości