Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Rozmowa z Zamachowskimi byÂła cudowna :) JakÂże Kinga staraÂła siĂŞ Tadzia rozbawiĂŚ :P
Nie o tyle rozbawiĂŚ co nakarmiĂŚ :]
Pepto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 21:39

Post autor: Pepto »

Jeden mĂłj skan z maÂłego zdjĂŞcia z "kroniki towarzyskiej" w jakimÂś kolorowym piÂśmie (Niestety, nie wiem z jakiego to pisma i z ktĂłrego roku.) :

Obrazek



I kilka skanĂłw, nie mojego autorstwa :


" Sukces " - 1/2006

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek



Mam teÂż nagrany program "Uwaga!" z PaniÂą KingÂą, ale b. duÂżo zajmuje. Jak bĂŞdÂą chĂŞtni to postaram siĂŞ go gdzieÂś umieÂściĂŚ. PoniÂżej caps tego filmiku :

Obrazek
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

No tak,ten film jest dostepny bodajze na oficjalnej stronie Uwagi.
a tak poza tym to Kinga jest w porzasiu,ale rozbwaila mnie w jednym z ostatnich programow Dzien dobry TVN w ktorym stwierdzila ze Jakub Porada 10 lat (!) studiowal w Katowicach..ciekawe :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

chyba jej chodziÂło, Âże 10 lat tam mieszkaÂł...ale wyszÂło na to, Âże 10 lat studiowaÂł...ciekawe il;erazy zmieniaÂł kierunek:):)
Wróciłem!!
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Dokladnie jej o to chodzilo co zostalo wyjasnione :P zreszta w jednym z wywiadow Kinga przyznala sie ze wlasnie forumowicze wytykaja jej podobne bledy. Nie wiem czy konkretnie chodzilo jej o to forum,ale...moze je nieraz czyta :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W¹tpiê, tutaj wiêkszoœÌ j¹ lubi i to bardzo. :D Chodzi³o raczej o forum Gazety, gdzie Rusin jest znienawidzona. :?
zurkamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 10:07

Post autor: zurkamil »

szkoda ze kinga ma na sobie 90 % dzialalnosci kosmetyczki, a pod spodem jest zwykla dziewczyna o zadnej wyjatkowej urodzie, a moim zdaniem nawet nie jest Âładna pozdrawiam
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek, Obrazek

Obrazek, Obrazek

CzyÂż ta kobieta nie jest piĂŞkna ?? :P

No i znowu w fajnym programie DDTVN pojawiÂła siĂŞ nam Kinga.
WyraÂźnie znowu :) miaÂła fajny humor wyraÂźnie rozbawiÂł jÂą jeden z goÂści - Julka WrĂłblewska wschodzÂąca gwiazda polskiego kina.

No i ostatnia rozmowa z "Pudzianem", Szymonem i AgnieszkÂą gdzie Kinga byÂła wyraÂźnie pod wraÂżeniem wyglÂądu Pudziana.

No i juÂż jutro kolejne spotkanie z KingÂą :)
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzisiaj wyglÂądaÂła piĂŞknie...ale jutro bĂŞdzie jeszcze lepiej. Teraz jestem tego pewie, Âże Kinga Rusin jest kandydatkÂą na polskÂą krĂłlowÂą porankĂłw. [/img]
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

Obrazek

DowiedzieliÂśmy siĂŞ m.in., Âże Kinga przytyÂła, a potem schudÂła 30 kg. :D

No i ciekawe pytanie Marcina do Edyty GĂłrniak: "Macie szczury w Âśmieciach? :|" :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tutaj napiszĂŞ Âże za tydzieĂą program "DzieĂą Dobry TVN" znĂłw bĂŞdÂą prowadziĂŚ Kinga i Marcin... :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Siper...znowu Kinga, ciekawe dlaczego...Pawelll masz jakieÂś informacje na ten temat?? A dzisiaj Kinga wyglÂądaÂła jescze piĂŞkniej niÂż wczoraj. PiĂŞknie miaÂła uÂłoÂżone wÂłosy.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Siper...znowu Kinga, ciekawe dlaczego...Pawelll masz jakieÂś informacje na ten temat?? (...)
:] nie wiem, ale domyÂślam siĂŞ Âże MoÂłek bĂŞdzie siĂŞ przygotowywaÂła do testu "ZÂłoty dla zuchwaÂłych" czyli Polacy i pieniÂądze 2006 podobnie byÂło z ostatnim testem - na prawo jazdy chyba. :roll: :P :D :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No tak zapomniaÂłem o teÂście. No ja siĂŞ ciesze, moÂże MoÂłek dac wiĂŞcej testĂłw do prowadzenia Âżeby w "DzieĂą dobry TVN" byÂła jak najÂżadziej.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Tutaj napiszĂŞ Âże za tydzieĂą program "DzieĂą Dobry TVN" znĂłw bĂŞdÂą prowadziĂŚ Kinga i Marcin... :D :D :D
JeÂżeli chodzi o mnie to TVN moÂże co tydzieĂą organizowaĂŚ tego rodzaju testy :lol: 8) bo oznacza to....wiĂŞcej Kingi w TVN !! !! !! !!

A co do dzisiejszego programu...to juÂż w takim stroju KingĂŞ widzieliÂśmy.
RzeczywiÂście program ciut mniej wystrzaÂłowy jak ten wczorajszy :) ale nie najgorszy teÂż. KaÂżdy program z Kinga jest bowiem o wiele, wiele lepszy niÂż ten sam program z para MoÂłek-Janiak :)

WiĂŞcej Kingi w TVN !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości