Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

mikasur pisze:Moje pierwsze spostrzeÂżenia z debaty: Ryman za duÂżo gestykuluje.
MoÂże trochĂŞ za duÂżo, ale zauwaÂżyÂłam, Âże gesty miaÂł niezgrane z tym co mĂłwiÂł. Powinien popracowac nad body language :lol:
mikasur pisze:Ale o gĂłlnie polubiÂłam go przez ten okres od czasĂłw Lisa
Ja teÂż i coraz bardziej przekonujĂŞ siĂŞ do tego, Âże taki Ryman jest w tej redakcji bardzo potrzebny 8)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

MoÂże trochĂŞ za duÂżo, ale zauwaÂżyÂłam, Âże gesty miaÂł niezgrane z tym co mĂłwiÂł. Powinien popracowac nad body language
ByÂły skoordynowane. To fakt, ale mnie rozpraszaÂły. A ogĂłlnie wypadÂł ok. Nawet osrezj reagowaÂł niÂż Pochanke, gdy panowie Tusk i KaczyĂąski przekraczali czas, czego siĂŞ po nim nie spodziewaÂłam.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze: Nawet osrezj reagowaÂł niÂż Pochanke, gdy panowie Tusk i KaczyĂąski przekraczali czas, czego siĂŞ po nim nie spodziewaÂłam.
Tak,raz Justynie nie udalo sie uciszyc kandydatow na urzad prezydenta wiec Ryman musial zareagowac i mu sie udalo. A tak poza tym Ryman byl bardzo dobrym wspolprowadzacym :D :D i bardzo dobrze sobie poradzil :p
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie ma siê czym tak bardzo fascynowaÌ. Justyna jest delikatn¹ kobiet¹ i nie wypada³o jej ostro rabn¹Ì w stó³, ¿eby panów kandydatów uciszyÌ.
A Rymanowski jak facet "z krwi i koÂści" zrobiÂł co do niego naleÂżaÂło :)
ZakoĂączyÂł sprawĂŞ szybko i baaardzo skutecznie :D :D :D
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No i znĂłw muszĂŞ pochwaliĂŚ Rymana za przezabawny komentarz na koniec FaktĂłw: czas do domu, poprawiaĂŚ ÂśredniÂą. :brawo:
A w ostatnim tele tygodniu wyznaÂł, Âże nie umie nawet ÂżarĂłwki wkrĂŞciĂŚ. Oj Ryman, Ryman :)
I maÂły plusik za to, Âże wreszcie poprawnie wymĂłwiÂł nazwisko Pochanke.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:No i znĂłw muszĂŞ pochwaliĂŚ Rymana za przezabawny komentarz na koniec FaktĂłw: czas do domu, poprawiaĂŚ ÂśredniÂą. :brawo:
A w ostatnim tele tygodniu wyznaÂł, Âże nie umie nawet ÂżarĂłwki wkrĂŞciĂŚ. Oj Ryman, Ryman :)
I maÂły plusik za to, Âże wreszcie poprawnie wymĂłwiÂł nazwisko Pochanke.
No dokÂładnie !! Ja teÂż zaczynam siĂŞ coraz bardziej przekonywaĂŚ do Rymana !! WczeÂśniej nie za bardzo go lubiÂłem za taki Jego dziwny styl bycia ;) ale teraz juÂż jest coraz lepiej !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bogdan Rymanowski, Justyna Pochanke, Grzegorz Miecugow i Jacek Palasinski sa nominowani so nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego za relacje z ostatnich dni Âżycia oraz pogrzebu Jana PawÂła II.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jutro Bogdan w Faktach :shock: Có¿ to siê sta³o ¿e siê tak wszystko poprzekrêca³o? Czyli Justyny na tygodniu zapewne nie bêdzie :(
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Ja tam sie ciesze, ze bedzie :D Moze Styska bedzie od poniedziaÂłku w magazynie dlatego w Faktach jej nie ma. Albo ma jeszcze dÂłuzszy urlop...
....w świecie Faktów....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No jak ryman w TVN to moÂże Styska w TVN24. a tak pozatym to Ryman chyba ostatnio sie poprawiÂł
Wróciłem!!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

------
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Od jutra w "Faktach" Ryman. :D

Ryman dzis w "Uwadze" mowil o Marcinie Wronie...

ObrazekObrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Kilka zdjĂŞĂŚ Bogdana Rymanowskiego... :!: :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A poni¿ej (prawie) ca³a za³oga ,,Faktów''. Tylko wiêkszego zdjêcia nie mog³em znaleœÌ :cry:

Obrazek
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

apel do fanĂłw Bogdana!
wobec oczywistych faktĂłw i przejÂścia Durczoka do TVN trzeba zatrzymaĂŚ Bogdana w Faktach!
CoÂś mi siĂŞ wydajĂŞ, Âże nie jest to dla Niego komfortowa sytuacja. MoÂże siĂŞ okazaĂŚ, Âże opuÂści tĂŞ stacjĂŞ. Powstrzymajmy Go! :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ania pisze:(...)Powstrzymajmy Go! :wink:
:roll: Hmmm ciekawe jak ?? :> To juÂż jego sprawa zrobi co chce... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 14 gości