Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:JeÂżeli chodzi o mnie to TVN moÂże co tydzieĂą organizowaĂŚ tego rodzaju testy :lol: 8) bo oznacza to....wiĂŞcej Kingi w TVN !! !! !! !! (...)
Co tydzieĂą napewno nie bĂŞdzie, ale tak 2 razy w roku. :roll: :P :D

TVN_FAN pisze:(...)WiĂŞcej Kingi w TVN !!


MoÂże kiedyÂś dostanie jakiÂś swĂłj inny program... :roll: albo jak "DzieĂą Dobry TVN" bĂŞdzie codzennie to moze bĂŞdzie jej wiĂŞcej. :roll: Ciekawe jakie ostatnio wynik ma ten program...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
jowis99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 13 lut 2006, 14:56

Post autor: jowis99 »

[quote="Marcin"][color=darkblue]Ale chodzi o to, Âże ten Âśmiech nie byÂł niepohamowany.[/color][/quote][list]
ja trochê nie wiem jak tu siê "chodzi". Ale postaram siê nie narobiÌ ba³aganu. Ale czy mo¿na coœ zrobiÌ, ¿eby Mo³ek dalej nie psu³a Dzien Dobry TVN? Ona jest nie do zniesienia i jak mówi¹" ma muchy w nosie". Ostatni program z jej proadzeniem musia³am wy³¹czyÌ po tym jak poni¿a³a i drwi³a z tego pucybuta. On by³ mi³y i zosta³a zaproszony ¿eby powiedzieÌ o swojej pracy. A ta pseudo prezenterka potraktowa³a go jak z³o konieczne. Ona jest do niczego. Wkrótcê przestanê ogl¹dac ten fajny program. Bêdê tylko ogl¹da³a przy prowadzeniu przez Kingê. Ona jest fantastyczna, taka prawdziwa, a Mo³ek to beztalecie bez klasy.[/list]
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Pozdrowienia

Post autor: iro »

Walentynkowe pozdrowienia dla Kingi :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A co tu tak cicho dzisiaj? :? Taka dobra wiadomoœÌ dzisiaj siê pojawi³a, a Wy nic nie piszecie? :P :D Przez jakiœ czas w weekendy bêdziemy wstawaÌ wczeœniej nie co dwa tygodnie, tylko co tydzieù. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

£ukasz pisze:A co tu tak cicho dzisiaj? :? Taka dobra wiadomoœÌ dzisiaj siê pojawi³a, a Wy nic nie piszecie? :P :D Przez jakiœ czas w weekendy bêdziemy wstawaÌ wczeœniej nie co dwa tygodnie, tylko co tydzieù. :lol:
No tak !! W³aœnie jak zobaczy³em t¹ wiadomoœÌ to stwierdzi³em :P ¿e najbli¿sze soboty i niedziele to pobudka o 8:20 :lol:

JeÂżeli o mnie chodzi to para Kinga-Marcin moÂże byĂŚ juÂż zawsze co tydzieĂą :lol: :lol: choĂŚ pewnie to nie jest niestety moÂżliwe.

A plastikowych prezenterów jak napisa³a pewna gazeta nale¿y z TV usun¹Ì :lol:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo mam dla Ciebie TVN_FAN'ie dobr¹ wiadomoœÌ - Kinga Rusin potwierdzi³a swój udzia³ w "Z³oty dla zuchwa³ych - czyli Polacy i pieni¹dze 2006". :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Ooo mam dla Ciebie TVN_FAN'ie dobr¹ wiadomoœÌ - Kinga Rusin potwierdzi³a swój udzia³ w "Z³oty dla zuchwa³ych - czyli Polacy i pieni¹dze 2006". :P :D
No to weekend pod znakiem Kingi Rusin :P
Sobota rano, niedziela rano, niedziela wieczĂłr :lol:

To mi siĂŞ podoba :lol: :P
ZIMA
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek,Obrazek

Obrazek,Obrazek


PiĂŞkna Kinga w programie DDTVN. CzyÂż nie byÂłoby wspaniale widzieĂŚ jÂą co tydzieĂą o poranku sobotnio-niedzielnym :?: :)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...) CzyÂż nie byÂłoby wspaniale widzieĂŚ jÂą co tydzieĂą o poranku sobotnio-niedzielnym :?: :)
Moze tak bĂŞdzie - zobaczymy co wyjdzie z tej sprawy z MoÂłek. :roll: Sam nie wiem juÂż co w tej sprawie jest prawdÂą a co nie. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Raj

Post autor: iro »

Marcin ma u mnie plusa za ten tekst o raju i Kindze - zazdroszce mu :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kinga zasiad³a w fotelu dla VIPów podczas testu i chwilê póŸniej zagadali j¹ prowadz¹cy. Najpierw zacz¹³ So³tysik: "Co ty robisz...yyy..." (i zacz¹³ siê j¹kaÌ). No to Mo³ek z uœmiechem na twarzy: "Co ty robisz w tym fotelu, he he". :twisted: :twisted: :twisted:

Poza tym Kinga wg mnie dzisiaj wieczorem nienajlepiej wyglÂąda.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

£ukasz pisze:Kinga zasiad³a w fotelu dla VIPów podczas testu i chwilê póŸniej zagadali j¹ prowadz¹cy. Najpierw zacz¹³ So³tysik: "Co ty robisz...yyy..." (i zacz¹³ siê j¹kaÌ). No to Mo³ek z uœmiechem na twarzy: "Co ty robisz w tym fotelu, he he". :twisted: :twisted: :twisted: .
Wyostrzony dowcip dwĂłjki "gwiazdeczek" TVNU :?
ÂŁukasz pisze:Poza tym Kinga wg mnie dzisiaj wieczorem nienajlepiej wyglÂąda.
Nie tylko wg Ciebie - ja teÂż tak sÂądzĂŞ :) szczegĂłlnie przy "gwieÂździe" MoÂłek choĂŚ nie tylko bo przy MoÂłek to nawet SoÂłtysik :evil2: lepiej wyglÂąda.

A z innej beczki to Kinga bĂŞdzie za tydzieĂą 3 raz z rzĂŞdu w DDTVN :) :P 8) :lol:

Jak ta Wachowicz mogÂła wygraĂŚ z KingÂą ?? ?? ?? ?? :? :mad: :evil: :!: :!: :!:
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Szkoda, Âże Kinga nie przeszÂła do drugiego etapu testu. A tak chciaÂłem, Âżeby wygraÂła :cry: :cry: :( :(
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)Jak ta Wachowicz mogÂła wygraĂŚ z KingÂą ?? ?? ?? ?? :? :mad: :evil: :!: :!: :!:
Widocznie Wachowicz zna siê trochê lepiej na ekonomii ni¿ Kinga. :P :P No ale szkoda ¿e nie by³a w 2 rundzie tak to by by³o j¹ wiêcej i wiêcej z ni¹ rozmów, ale póŸniej z widowni te¿ coœ mówi³a. :D :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze: Widocznie Wachowicz zna siĂŞ trochĂŞ lepiej na ekonomii niÂż Kinga. :P :P
No to chyba raczej jasne jest :)

No ale test oglÂądaÂłem tylko do czasu jak Kinga odeszÂła na widowniĂŞ. Nio i TVN straciÂł jednego widza 8)
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rex88 i 11 gości