Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehehe :D Michaek nie to miaÂłam na myÂśli ;) wrzucĂŞ wam to jutro w bardzo dobrej jakoÂści ;) bedzie na stronie o Anicie do sciÂągniĂŞcia :]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kamuii ma racjĂŞ, ÂściÂągalismy z nieodpowiedniego miejsca. Trzeba klinÂąc w ten link obok ktĂłrego jest napisane 24h i wtedy dziaÂła.
Ahaaaaaaa :D Ale skoro:
wrzucĂŞ wam to jutro w bardzo dobrej jakoÂści :wink: bedzie na stronie o Anicie do sciÂągniĂŞcia
WiĂŞc poczekam :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe - ciekawe kto tym razem bĂŞdzie tym szczĂŞsliwcem i napisze 1 posta na 300 stronie tego tematu ?? :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Pewnie babcia kamuii jÂą zagarnie :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Noooo... :D Ciekawe :D
Ciekawe kto i ciekawe kiedy, czy juÂż dziÂś :roll:
DziÂś chyba nie, bo nie ma za bardzo o o czym pisaĂŚ :? :D
Gwiazdy wÂątku nie ma najprawdopodobniej w kraju, nie ma w telewizji nawet najmniejsze wzmianki o Anicie - cienizna :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:lol: :lol: Black pewnie nie pĂłjdziesz dzisiaj spaĂŚ, Âżeby nie przegapiĂŚ momentu przekroczenia trzechsetnej strony wÂątku :wink:

Powodzenia, ja jestem w stanie oddaĂŚ zdobycie tego ,,zaszczytnego'' tytuÂłu pierwszemu lepszemu forumowiczowi...... eeee blefujĂŞ :wink: BĂŞdzie mi przykro, jeÂśli to nie ja bĂŞdĂŞ pierwszÂą, ktĂłra napisze trzechsetnego posta :sad:
Ja ju¿ ogl¹dn¹³em, niestety s³aba jakoœÌ, ale wrzuce pare kapsów dla tych, którzy nie mog¹ œci¹gn¹Ì
DziĂŞki, bo ja nadal mam problemy :/
Ale poczekam jeszcze na kamuii :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:BĂŞdzie mi przykro, jeÂśli to nie ja bĂŞdĂŞ pierwszÂą, ktĂłra napisze trzechsetnego posta :sad:
Raczej osobÂą ktĂłra napisze 1 posta na trzechsetnej stronie, bo ten temat juÂż dawno przekroczyÂł trzechsetnego posta - dokÂładnie ma 4479 postĂłw :wink: - tak sobie pozwoliÂłem Ciebie poprawiĂŚ. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DziĂŞkujĂŞ ci piĂŞknie :D
Ja uwielbiam byĂŚ poprawiana :D To niesamowicie miÂłe uczucie :D
:roll: Ale sk¹d to roztargnienie, ¿eby napisaÌ tak¹ niedorzecznoœÌ :roll:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

AÂż tu huczy od nabijania postĂłw. :roll: . Czy to waÂżne, kto otworzy trzysetnÂą stronĂŞ wÂątku o Anicie. Bo wedÂług mnie raczej nie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Huczy :roll: nie sÂłyszĂŞ :smile: o jakim nabijaniu postĂłw Ty piszesz :?: :D
To Ty chyba nie wiesz, Âże ten szczĂŞÂśliwiec, ktĂłry ... :smiech:
:lol: :lol: Black pewnie nie pĂłjdziesz dzisiaj spaĂŚ, Âżeby nie przegapiĂŚ momentu przekroczenia trzechsetnej strony wÂątku :wink:
Ehhh... Funcky :smile: Ja juÂż siĂŞ tu tyle napisaÂłem, Âże nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, czy pierwsza, czy setna, dwieÂście piĂŞĂŚdziesiÂąta siĂłdma, czy trzechsetna :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziĂŞki, bo ja nadal mam problemy
Uwielbiam jak mi ktoÂś dziĂŞkuje. :D
Co do nabijania postĂłw, to siĂŞ zgadzam.

Black mĂłgÂłbyÂś mi wytÂłumaczyĂŚ twojÂą ostatniÂą myÂśl bo jakiÂś "ciemny" dzisiaj jestem.
Black pisze:To Ty chyba nie wiesz, Âże ten szczĂŞÂśliwiec, ktĂłry ... Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie byÂło CiĂŞ z nami, kiedy oczekiwaliÂśmy sÂądnego dnia, w ktĂłrym mieliÂśmy napisaĂŚ pierwszego posta na dwusetnej stronie :?: ZamierzchÂłe czasy :lol:
Bodaj ja zada³em pytanie: kto bêdzie tym szczêœliwcem, który zapocz¹tkuje dwusetn¹ stronê w¹tku :?: A póŸniej bodaj Funcky podchwyci³a myœl i przekszta³ci³a pytanie: kto bêdzie tym szczêœliwcem, poœlubi Anitê :lol: Czy coœ w tym stylu :roll: :D Nie pamiêtam dok³adnie okolicznoœci :/ Jak chcesz to zajrzyj w okolice 199 strony :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Black, dokÂładnie tak. Wtedy juÂż czytaÂłem to forum wiĂŞc pamiĂŞtam.
Potem przez moment miaÂłeÂś w podpisie
Black po zapoczÂątkowaniu 300 strony wÂątkuÂł pisze:-Kto zapoczatkuje 200 stronĂŞ wÂątku o Anicie :?: -
-Ja :D (albo coÂś w tym stylu)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Marlon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Północ

Post autor: Marlon »

W materiale w Faktach o nowej ramĂłwce TVN pokazali AnitĂŞ a nie PatrycjĂŞ. MoÂże to znak Âże wkrĂłte to Anita bĂŞdzie krĂłlowa wydaĂą popoÂłudniowych.
PS. To ja zacz¹³em 300 stronê topicu o Anicie
Kaczki - precz!!!!
michał
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 24 maja 2005, 21:41
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: michał »

Od kwietnia Durczok szefem Faktów, to mo¿e Anita powróci do g³ównych??? - wiem to tylko marzenia
Wszyscy mają doła, mam i ja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 8 gości