[TVN] Detektywi

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

A u mnie w mieÂście DETEKTYWI reklamujÂą siĂŞ na przystankach :)
a W-11 na ogromniastych bilbordach na ulicy tak jak np. ten :

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to spora kampania reklamowa byÂła gdy siĂŞ zmieniaÂły pory emisji tych dwĂłch seriali. :D I wÂłaÂśnie chyba z tej sesji zdjeciowej co byÂła relacja w "Co za tydzieĂą" byÂły fotki na te bilbordy. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i znalazÂłem tÂą reklamĂŞ "DetektywĂłw":

Obrazek

Ta jest akurat z pierwszej strony gazetki telewizyjnej "Super Ekspresu" podobna byÂła w "Fakcie", a w "Gazecie Wyborczej" byÂła juÂż "W11".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Obrazek

DETEKTYWI od niedawna lansuja sie rĂłwniez na bilbordach :) hehehe :P
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

Ostatnio natuje bardzo sÂłabe wyniki, i nawet racja pokazujÂą coraz bardziej badziewne sprawy!

Robi siĂŞ nuda i beznadzieja, czym oni przypominajÂą Kryminalnychniczy!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

nie przypominaja i dobrze ze nie przypominaja !!!
Bo kryminalni to BAJKA a aktorzy odgrywaja :devil: cy policjanĂłw sÂą Âżenujacy denerwujacy w tym swoim policyjnym aktorstwie !!!!

a DETEKTYWI maja swoja staÂła wierna widownie i jak dla mnie sa COOL !
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

o jezu to straszne czy konsultowaÂłaÂś to u lekarza!!!
Kretynko!

[ Dodano: Nie Maj 14, 2006 12:11 pm ]
ta bo ty jesteÂś brzydka i upoÂśledzona to jak na twĂłj rozum mogÂą byĂŚ heheheheheheheh
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

*Marcia* pisze: Bo kryminalni to BAJKA a aktorzy odgrywaja :devil: cy policjanĂłw sÂą Âżenujacy denerwujacy w tym swoim policyjnym aktorstwie !!!!
Generalnie scenariusze serialowe s¹ fikcj¹ opart¹ czasami w pewnej mierze na faktach, ale nie wiem czy widzia³aœ ostatni odcinek "Kryminalnych" (pewnie nie, bo dla Ciebie to bajka)gdzie scenariusz bazowa³ na prawdziwej historii, która mia³a miejsce nieca³y rok temu. Co do Twojej wypowiedzi na temat gry aktorów w Kryminalnych -to mocno bym polemizowa³a, jak dla mnie s¹ bardzo przekonywuj¹cy w swoich rolach i mam tu na myœli ca³¹ obsadê ³¹cznie ze statystami, czego z kolei nie mo¿na powiedzieÌ o Detektywach b¹d¿ W11- policjanci graj¹cy tam sa rzeczywiœcie jak mówisz wiarygodni w swoich rolach, ale od statystów i tzw. bohaterów jednego odcinka wieje sztucznoœci¹ na kilometr.
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

Bi Kryminalni sÂą the best a osttanio historia o liĂączu byÂła przedstawiona super, ukazana byÂła sprawa ktĂłra byÂła w te wakacje!!!

Kryminalni sa the best sÂą prawdziwi naturalni aktorzy najlepsi super dobrani!!! Uwielbiam ich WÂłodarczyk ten profesjonalizm tam do koca nie wiadmo kto byÂł sprawca a nawet na koniec odcinka w ogĂłle nie wiadomo kto zabiÂł!!!! Poprostu kaÂżdy odcinke wymiata!!!!

[ Dodano: PiÂą Maj 19, 2006 8:12 pm ]
To juÂż koniec detektywĂłw nareszczie!!!!


Bo od poniedziaÂłku zaczynajÂą siĂŞ powtĂłrki!!!!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ciekawe dlaczego we wtorek i piÂątek bĂŞdÂą powtĂłrki. CzyÂżby piĂŞc odcinkĂłw na tydzieĂą to za duÂżo dla moÂżliwoÂści ekipy? MoÂże ostatnie sÂłabsze wyniki majÂą na to wpÂływ? Jestem ciekawy.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

w zajawce dzisiejszego odcinka jest powtĂłrka odcinka 9 czyli "CHEERLEADERKA"

Co kombinuja nie wiadomo

Jedno jest pewne ekipa na pewno nieprzestaÂła i nie przestanie krecic kolejnych odcinkĂłw....
WkrĂłtce dowiem sie u zrĂłdÂła o co w tym wszystkim chodzi i wtedy jesli uzyskam pewne info podziele sie nim ;-)
pozdraiwm
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

O jeziu rzecznik prasowy sie odezwa³ pewnie s³abe wyniki ogl¹dalnoœÌ taj jak sêdzi gdzie juz lec¹ powtórki i nie ma ci siê dziwiÌ ju¿ od 2 miesiêscy maj¹ sa³be wyniki pewnie ju¿ przestaj¹ krêciÌ to badzieiwe!!!!
Serial NA DOBRE I NA ZłE najlepszym polskim serialem we wszytskich dziedzinach sztuki!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Detektywi od 4.09 ruszaja peÂłna para z nowymi odcinkami Sprawy beda jeszcze ciekawsze i mroÂżace krew w ÂżyÂłach do biura detektywistycznego Marzeny i Macka doÂłaczy nowy Pan Detektyw - KRZYSZTOF DziĂłb ;-) 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Jestem pod wra¿eniem pierwszego odcinka "Detektywów" po wakacjach :) W koùcu Jasiek by³ wspó³prowadz¹cym œledztwo. I chyba zosta³ ju¿ pe³noetatowym pomocnikiem Marzeny i MaÌka, a nie epizodowym. (W napisach koùcowych by³ jako asystent)
P.S. Fajne byÂły te jego docinki do Wiktora :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Ktoœ wie kiedy i w jakich okolicznoœciach do³¹czy p. Dziób (chyba nie wymiana za kogoœ np. Wiktora)?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości