Drodzy Forumowicze :)

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
:: Kamil pisze:Dobrze Âże jest alternatywa dla edytowania :D
A coÂś jaÂśniej - bo moÂże (raczej napewno) jestem Âślepy ale takiej alternatywy nie widzĂŞ :?:
Gdy piszesz np. 2 post pod rzÂąd to ten co piszesz jest dodawany do ostatniego :wink: o to chyba :: Kamil'owi chodziÂło :roll: I to jest dobre, ale tylko dotÂąd gdy siĂŞ pisze 2 posta gdy nie minie 48h, a jak siĂŞ da np. po 3 dniach to tam teÂż to siĂŞ dodaje i poÂźniej nikt nawet o tym nie wie Âże ja coÂś napisaÂłem... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

drodzy forumowicze.

Post autor: salladyn »

MiaÂła byĂŚ opcja edytuj.Takiej opcji nie ma.WiĂŞc po prostu przykro mi to mĂłwiĂŚ ale olali to o co prosiliÂśmy.Bardzo dziwnie w takim wypadku brzmi tytuÂł tego tematu:

Drodzy forumowicze ;/
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: drodzy forumowicze.

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:MiaÂła byĂŚ opcja edytuj.
Kto niby tak powiedziaÂł??

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 5:22 pm ]
Marcin pisze:PrzecieÂż jest. :?
Ty masz ale ja np. nie :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bardzo proszê o cierpliwoœÌ. Móg³bym ustawiÌ has³o na forum i zdj¹Ì dopiero wtedy, gdy wszystko skonfigurujê. :?

:tvn.tivi:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Czyli bĂŞdzie opcja edytuj :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Chodzi o to, ¿e jak bêdziesz pisa³ do danego tematu w którym post wczeœniej napisa³eœ i jest on ostatni w kolejce, to treœÌ napisanego przez ciebie drugiego postu jest automatycznie dodawana do wczeœniejszego twojego postu. KPW????
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Post autor: Felix11 »

moÂże bĂŞdzie moÂże nie.na kaÂżdym jakim ja jestem jest taka opcja.
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

w³och pisze:Chodzi o to, ¿e jak bêdziesz pisa³ do danego tematu w którym post wczeœniej napisa³eœ i jest on ostatni w kolejce, to treœÌ napisanego przez ciebie drugiego postu jest automatycznie dodawana do wczeœniejszego twojego postu. KPW????
W³och nie rób ze nie idioty.To nie jest opcja edytuj :!: Ja chcê ¿ebym móg³ nawet po pó³ roku (je¶li to mój ostatni post) poprawiæ Ó na u rz ¿ i.t.d je¶li siê pomyli³e¶. KPW :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
test
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 wrz 2004, 15:03

Post autor: test »

To ja.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

A czy wrĂłci ten skin ktĂłry byÂł przed zmianami?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie robiĂŞ z ciebie idioty, tylko piszĂŞ na czym opcja "proedytuj" :? polega. A jak nie rozumiesz to twoja sprawa. :]

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 6:10 pm ]
To byÂł odpis do Salladyna

Ps. (wÂłaÂśnie skorzystaÂłem z tej opcji) :]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Taak :?: ProszĂŞ to teraz dopisz do swojego ostatniego posta cokolwiek. NIE MOÂżESZ :!: BO TO NIE JEST OPCJA EDYTUJ :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No wÂłaÂśnie, to nie jest opcja edytuj, tylko "proedytuj" czy "dopisywanie" jak kto woli. Jeszcze jedno, czy ja napisaÂłem, Âże to jest opcja EDYTUJ. Tylko opisaÂłem funkcjĂŞ o ktĂłrej ktoÂś wczeÂśniej napisaÂł.

Ps. £ukaszu! PrzywróÌ jeszcze podgl¹d tematu w miejscu pisania postów. Please.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Niech wrĂłci opcja EDYCJII !

Post autor: salladyn »

JeÂśli nie bĂŞdzie opcji edytuj to po prostu nabito nas w butelkĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

£ukasz pisze:Bardzo proszê o cierpliwoœÌ. Móg³bym ustawiÌ has³o na forum i zdj¹Ì dopiero wtedy, gdy wszystko skonfigurujê. :?

:tvn.tivi:
Na litoœÌ Bosk¹! Pracê nad forum jeszcze trwaj¹ i to nie jest oczywiœcie ostateczna wersja. Proponujê, by zg³aszaÌ uwagi po ukoùczeniu wszystkiego. £ukasz czyta ¿ale na brak funkcji edytuj po raz Bóg wie który. Opanujcie siê. Równie dobrze mo¿naby na czas zmian zamkn¹Ì forum, a tego chyba byœcie nie chcieli. Przeczytajcie raz jeszcze i uwa¿nie przenalizujcie zacytowan¹ przeze mnie wypowiedŸ £ukasza. :neutral:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości