[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A wed³ug mnie prezydentówna ma jak¹œ dziwn¹ figurê. Nogi jakieœ przyd³ugawe, brzuch krótki. Po prostu nijaka. Z Maseraka a¿ emanuje taùcem. W poprzednich edycjach mia³ dobre partnerki. A ta to chyba najgorsza.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
DarkNoir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 13:24
Lokalizacja: szczecin

Post autor: DarkNoir »

Mam tak± prozpozycje dla TVN z "tancem z gwiazdami" WYDAJCIE P£YTÊ Z PIOSENKAMI Z PROGRAMU :) muzyka jest cudowna az chce sie tañczyc. Uk³ony dla Pana Sztaby :D po prostu ¶wietna muzyka!! tak trzymaæ :)
I can, in every way,
illustrate this thing called love inside
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DarkNoir pisze:Mam tak± prozpozycje dla TVN z "tancem z gwiazdami" WYDAJCIE P£YTÊ Z PIOSENKAMI Z PROGRAMU :) muzyka jest cudowna az chce sie tañczyc. Uk³ony dla Pana Sztaby :D po prostu ¶wietna muzyka!! tak trzymaæ :)
Proponujê abyœ to napisa³a do TVN mo¿e do dzia³u wspó³pracy z widzami - widzowie@tvn.pl Tu pewnie nikt tego z TVN-u nie czyta. ;) :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wczorajszy odcinek fajny. Jurorzy nieco mniej srodzy. Zaskoczy³y mnie dwie rzeczy : po pierwsze, ¿e Koroniewska taùczy dobrze(przed programem myœla³em ¿e jest za taniec), a po drugie, ¿e Kwaœniewska otrzymuje wiêcej punktów ni¿ na to zas³uguje. Tej drugiej sprawie uwa¿nie przyjrza³em siê dopiero podczas wczorajszego odcinka. Chocia¿ oceniana jest ca³a para wiêc czêœÌ punktów jest przyznawana tylko ze wzglêdu na Maseraka.

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 3:20 pm ]
Przy Koroniewskiej chodziÂło mi oczywiÂście o to, Âże wydywaÂło mi siĂŞ, Âże jest za sztywna na taniec.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
DJ_MIX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 17 mar 2006, 21:44

Post autor: DJ_MIX »

Dobrze, Âże Sztokinger juÂż sobie poszedÂł.. bez obrazy , ale to juz stara pierdoÂła.. on sie nie nadaje do takich programow.
Stawiam na to Âże Dancewicz leci w nastĂŞpnym odcinku , a szkoda :)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

A moim zdaniem zawsze musi byĂŚ ktoÂś sÂłabszy, bo gdyby byli sami ekstra to Âżal by byÂło kogokolwiek eliminowaĂŚ.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

DJ_MIX pisze:Dobrze, Âże Sztokinger juÂż sobie poszedÂł.. bez obrazy , ale to juz stara pierdoÂła.. on sie nie nadaje do takich programow.
Stawiam na to Âże Dancewicz leci w nastĂŞpnym odcinku , a szkoda :)
nie sÂądze, zeby to wiek byÂł kluczowy. Witold Paszt, cĂłz nie lubiĂŞ go, ale byÂł jak do tej pory najstarszym uczesnikiem programu i doszedl do finaÂłu!!! wiĂŞc bez dyskryminacji ze wzgledu na wiek, proszĂŞ.

a zauwazyliscie, Âże walnĂŞli siĂŞ w zapowiedziach? RafaÂł cieszyĂąski byÂł tam CieÂśliĂąskim :devil:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Hehe - a dziÂś (lub w najbliÂższych dniach) chyba nawet wiem co napiszÂą gazety. :lol: Wczoraj Ola KwaÂśniewska coÂś pokazaÂła wiĂŞc napewno fotoreporterzy to zauwaÂżyli i pewnie to bĂŞdzie w gazetach (przynajmniej z innymi gwiazdami tak byÂło) chyba Âże zabraknie odwagi i tego nie dadzÂą... :D A chodzi o majtki w pewnym pomencie taĂąca pokazaÂła je wprost na kamerĂŞ, ktĂłra ich pokazywaÂła i na fotoreporterĂłw. :P
a ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże napiszÂą :lol: :devil: dwie nasze "sztandarowe" w takich sprawach gazety dziÂś nawet zdjĂŞcia zamieszczajÂą :D

tutaj znajdziecie szczegó³y :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
pawell pisze:Hehe - a dziÂś (lub w najbliÂższych dniach) chyba nawet wiem co napiszÂą gazety. :lol: Wczoraj Ola KwaÂśniewska coÂś pokazaÂła wiĂŞc napewno fotoreporterzy to zauwaÂżyli i pewnie to bĂŞdzie w gazetach (przynajmniej z innymi gwiazdami tak byÂło) chyba Âże zabraknie odwagi i tego nie dadzÂą... :D A chodzi o majtki w pewnym pomencie taĂąca pokazaÂła je wprost na kamerĂŞ, ktĂłra ich pokazywaÂła i na fotoreporterĂłw. :P
a ÂżebyÂś wiedziaÂł, Âże napiszÂą :lol: :devil: dwie nasze "sztandarowe" w takich sprawach gazety dziÂś nawet zdjĂŞcia zamieszczajÂą :D (...)
Heh - widziaÂłem juÂż "Fakt" chyba z 5 zdjĂŞĂŚ i tylko majtek (nie jedno jej z tÂą koĂącowÂą minÂą :D ) Oli KawÂśniewskiej. :lol: Nie wiem co tam napisali, bo nie czytaÂłem i chyba nie bĂŞdĂŞ czytaÂł. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ma moÂże ktoÂś jakieÂś capsy? :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciekw pisze:Ma moÂże ktoÂś jakieÂś capsy? :D
CapsĂłw nie mam ale sÂą 3 zdjĂŞcia z "Super Expressu":

ObrazekObrazekObrazek

I jeszcze z "Faktu":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

Ja tam kibicuje Oli . :tanczy: Jest bardzo mila,sympatyczna,delikatna.
Wiadomo,ze wiekszosc czeka az jej sie noga podwnie. Na pewno najbardziej tego oczekuje "Fakt". :?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Edyta Herbuœ - tancerka z poprzedniej edycji programu pojawi siê w serialu "Na Wspólnej" jako "œwie¿y powiew" dla Igora Nowaka przygnêbionego po stracie Ani. Szczegó³y -> http://www.na-wspolnej.info/2006/03/16/ ... eznaczenie
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

:: Kamil pisze:Edyta Herbuœ - tancerka z poprzedniej edycji programu pojawi siê w serialu "Na Wspólnej" jako "œwie¿y powiew" dla Igora Nowaka przygnêbionego po stracie Ani. Szczegó³y -> http://www.na-wspolnej.info/2006/03/16/ ... eznaczenie
ostatnio wszĂŞdzie jej peÂłno, gra teÂż w dwĂłch, czĂŞsto emitowanych, reklamĂłwkach: KFC i Simplus.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Dzisiaj o "TaĂącu z gwiazdami " mĂłwili w Faktach TVN . ChodiÂło o to , Âże ludzie w zakÂładach bukmacherskich stawiajÂą na to kto odpadnie . WidaĂŚ ogromnym zainteresowaniem programem . :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości