Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mam coÂś super. :D Kasia znalazÂła:

Obrazek

:D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

od razu super... :D wyglÂąda trochĂŞ inaczej... bez makijaÂżu?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oj, a co to za worki pod oczami. :devil: Dobra, nie bĂŞdĂŞ siĂŞ bawiÂł w krytycznego. :lol:

Ale uÂśmiech niezmienny, piĂŞkny tak jak na wizji.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No niektĂłre kobiety lepiej wyglÂądajÂą bez makijaÂżu :D :D a nie nawalÂą sobie tyle putru Âże aÂż strch na nich patrzeĂŚ :D :)
a Kinga jak zwykle super :P :red:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na tym zdjĂŞciu taka w sam raz do przytulania. :lol: :lol: :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)Z dzisiejszego "Faktu", ktĂłrego okÂładkĂŞ pawell daÂł w innym temacie wynika, Âże jest duÂża szansa iÂż KingĂŞ bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ co tydzieĂą w DDTVN :lol: :P 8) Co nie ukrywam, Âże bardzooooooooooooooooooooooooooo mnie cieszy !!
No zobaczymy jak do wrzeÂśnia bĂŞdzie z tÂą MoÂłek, ale pewnie gdy odejdzie to na jej miejsce dadzÂą kogoÂś innego (teÂż mogliby zmieniĂŚ Janiaka :/ ). :roll: Ale jest teÂż szansa Âżeby oglÂądaĂŚ KingĂŞ pare tygodni bez przerwy, tak jest teraz i moÂże bĂŞdzie jeszcze dÂłuÂżej to trwaĂŚ... :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kinga co tydzieĂą i to w dodatku i w soboty, i w niedziele - fajnie macie ;) Nie wiem, co siĂŞ mĂłwi w takich przypadkach :roll: Moje gratulacje ... :roll: :lol2:
No to teraz przynajmniej wczujecie siĂŞ w nasze poÂłoÂżenie i posmakujecie co to znaczy notorycznie wstawaĂŚ rychÂło, skoro Âświt ;) Âżeby ''spotkaĂŚ'' siĂŞ ze swojÂą ulubionÂą paniÂą z tivi :D
Tylko, Âże Wy macie komfortowÂą sytuacjĂŞ, bo to, Âże bĂŞdzie Kinga bĂŞdziecie wiedzieli z gĂłry :D

PS No, ale godzina nie tak wczesna jak w moim przypadku :lol2:

PPS I nikt nie bĂŞdzie tĂŞskinÂł za MoÂłek? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A tu Kinga - w charakterze goÂścia - na imprezie, na ktĂłrej wrĂŞczano tytuÂł Kobiety Twojego Stylu Roku 2005, zdjĂŞcie z 15.03.2006 roku
Obrazek
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

1

Post autor: iro »

super minka - przesÂłodka ale bym wycaÂłowaÂł te usteczka :buzi:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Capsy z dziÂś:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

WyglÂąda piĂŞknie :D i ma super sukienkĂŞ. :P :D

I dziÂś coÂś wspomniaÂła o forum gdzie wybrano najpiĂŞkniejszÂą dziennikarkĂŞ, prezenterkĂŞ telewizyjnÂą i to byÂło prawdopodobnie na gazeta.pl . :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To zdjĂŞcie Ci szczegĂłlnie bardzo fajnie wyszÂło:

Obrazek

A co s¹dzicie o tej rozmowie na temat wiosennej mi³oœci, gdy Marcin zacz¹³ siê dopytywaÌ, czy miêdzy nim, a King¹ coœ bêdzie? :D Ciekawe, czy Lisek siê wkurzy³ - bo to ju¿ nie pierwszy raz. :lol: Kinga najpierw bardzo siê œmia³a, a potem zas³oni³a twarz. :D

Sympatycy Kingi maj¹ lepiej ni¿ Anity, bo np. z dzisiejszego poranka dowiedzieliœmy siê, co Kinga s¹dzi o tatusiach, co o mi³oœci, a ju¿ ka¿dego tygodnia regularnie dowiadujemy siê, co lubi jeœÌ. Do tego tyle gestów, spojrzeù, uœmiechów, niejednoznacznych sytuacji. :D Gdyby Anita takie rzeczy opowiada³a w Poranku, to Black mia³by materia³ do analizowania na kolejnych kilkaset stron w¹tku. :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Gdyby Anita takie rzeczy opowiadaÂła w Poranku[...]
Ale tak nie jest, bo Anita prowadzi poradek solo, ale masz racjĂŞ ÂŁukasz, cieszyÂłbym siĂŞ, gdyby z takich detali zwierzaÂła siĂŞ w poradku :lol2: MoÂże gdyby Anita prowadziÂła poradek przez te 3 godziny np. z Mieciem :lol2: dowiedzielibyÂśmy siĂŞ o niej wielu wiĂŞcej interesujÂących rzeczy :devil:

A w poniedzia³ek spodziewajcie siê w Fakcie informacji o tym, ¿e Kinga w ci¹¿y :lol:
GoÂściÂły dziÂś w studio 3 ciĂŞÂżarne, wiĂŞc spekulacje typowe dla tabloidĂłw same cisnÂą siĂŞ na usta :lol:
Ciekawe, czy bĂŞdÂą (ewentualnie ;) ) spekulowaĂŚ nad potencjalnymi ojcami? :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ojcem pewnie bĂŞdzie Janiak :D dlatego odchodzi :D:D razem z Matolek :devil:

heh jak to Anita solo prowadzi poradek ? a to z MartÂą a to z metroseksualnym GĂłrlickim :devil:

No i z Mieciem
Rusin mnie swoim chichotem czêsto dobija :/ ale nadrabia Meller :D i dlatego z du¿¹ przyjemnosci¹ ogl¹dam jeœli uda mi sie wstaÌ przed 12.00 DDTVN :D

No i na pewno ma duÂżo wiĂŞcej do powiedzenia niÂż MatoÂłek :D

Co zaÂś do Lisa to sÂądze ze jego to juz nieobchodzi raczej :)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Black, ale chyba Âżaden tabloid Âświata nie potrafiÂłbym sepkulowaĂŚ wiĂŞcej niÂż Ty na podstawie czÂąstkowych informacji o Anicie. Czasami z jednego zdania robicie problem do przedyskutowania na kilka stron. :D A popatrz na KingĂŞ dzisiaj. Bierz siĂŞ za niÂą pĂłki wolna i kiedy pragnie wiosennej miÂłoÂści. Przynajmniej zawsze bĂŞdziecie weseli, bo ona duÂżo siĂŞ Âśmieje i zostaw wreszcie tÂą AnitĂŞ. :brawa: :tanczy: :rydzyk:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No co Ty? :shock: OddaÂłbyÂś mi jÂą tak bez walki? :devil:
Black, ale chyba Âżaden tabloid Âświata nie potrafiÂłbym sepkulowaĂŚ wiĂŞcej niÂż Ty[...]

DziĂŞki :lol2: CzujĂŞ siĂŞ zaszczycony czytajÂąc te sÂłowa, w dodatku napisane przez admina :lol2:
Bierz siĂŞ za niÂą pĂłki wolna i kiedy pragnie wiosennej miÂłoÂści.
Ehhh... serce nie sÂługa :/ Mimo, Âże wiosna, to nie poczuÂłem tego ukÂłucia (co w przypadku Anity), kiedy zobaczyÂłem KingĂŞ ;) MoÂże to przez towarzystwo Mellera – on studzi wszystko :x :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości