[TVP3] Kurier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

cris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 10:32

Post autor: cris »

masz racje - powinni zdj¹Ì. ja tego nie ogl¹da³em wiêc wiêcej nie bêdê siê wypowiada³.
cris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 10:32

Post autor: cris »

Pawell a TVN-24 robiÂł relacjĂŞ live spod prokuratury w BiaÂłymstoku.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

cris pisze:Pawell a TVN-24 robiÂł relacjĂŞ live spod prokuratury w BiaÂłymstoku.
yyyy nie wiem :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
cris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 10:32

Post autor: cris »

pytam z ciekawoÂści, bo bĂŞdÂąc wczoraj w BiaÂłymstoku zuwazyÂłem wĂłz SNG TVN-24 przy budynku przy UrzĂŞdzie WojewĂłdzkim, a tam jest prokuratura, ale nie ta co zajmuje siĂŞ sprawÂą GTW.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale pewnie miaÂła tam swojÂą ekipĂŞ i pewnie w serwisach byÂły relacje live spod prokuratury - przecieÂż to stacja informacyjna, ktĂłra jest wszĂŞdzie tam gdzie dzieje siĂŞ coÂś waÂżnego... :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

MoÂże, ktoÂś z Was miaÂł okazjĂŞ oglÂądaĂŚ TVP3, podczas emisji Kuriera o 20:30, potem Ech Dnia i Kuriera o 21:30. DziaÂło siĂŞ tam coÂś dziwnego.

Na pocz¹tku kuriera o 20:30 coœ siê zaczê³o psuÌ, ju¿ po kilku minutach serwisów spokojnie mo¿na by³o zobaczyÌ, ¿e najpierw jest dŸwiêk, a obraz leci z opóŸnieniem oko³o 2 - 3 sekund. Strasznie dziwnie to wygl¹da³o. Prezenterka skoùczyla zapowiadac material, a ustami rusza³a jeszcze przez kilka sekund. Potem by³y reklamy. Chocia¿ w wiêkszoœci nikt nic nie mówil do kamery, to da³o siê zobaczczyÌ, w ostatniej reklamie, ¿e te¿ siê nie zgadzaj¹ ruchu ust z dŸwiêkiem. Potem pogoda - to samo. Prze³¹czy³em potem na dwójkê i przy niej zosta³em, ale za kilkanaœcie minut znów powrócilem na chwile na trójkê. By³y Echa Dnia - i to samo. Najpierw dŸwiêk po kilku sekundach obraz. Koszmarnie to wygl¹da³o. Z kolei w Kurierrze o 21:30 nie by³o ju¿ opóŸnienia, ale materia³y siê co chwila zacina³y....
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kurier

Post autor: morus1000 »

Jakie zmainy byœcie wprowadzili w Kurierze ???? Ja bym przedu¿y³ ka¿dy Kurier do pó³ godziny :D Coœ w stylu BBC World

ramĂłwka powinna wyglÂądac tak :

8:25 Flesz Kuriera
8:30 Kurier TVP3
( w tym komentarze , ³¹czenia na ¿ywo)
8:55 Pogoda
9:00 Flesz Kuriera
9:05 GoœÌ Dnia
9:20 Biznes w TVP3
9:25 Flesz Kuriera
9:30 Kurier TVP3
9:45 Kurier Sportowy
9:55 Pogoda
10:00 Flesz Kuriera
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Ja najchêtniej zdj¹³bym z anteny trójki Kurier (lub zostawil tylko z dwa trzy wydania dziennie). Przecie¿ TV Publiczna i tak ma ju¿ du¿o programów informacyjnych: Wiadomoœci, Panorama, teleekspress w których niektóre materia³y s¹ takie same. Wed³ug mnie trójka powinna byÌ stacj¹ regionaln¹ - zamiast cogodzinnych kurierów powinny byÌ nowe pozycje lokalne.


Nie wiem czy zwrĂłciliÂście uwagĂŞ, ale oni wszystkie audycje publicystyczno - informacyjne robiÂą z jednego studia, nawet scenografii nie zmieniÂą, zawsze te zielone paski, czy to w GoÂściu Dnia, czy w echach Dnia, w Kurierze, w tygodniku trĂłjki... - to sie staje juÂż nudne...
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

michal641 pisze:Ja najchêtniej zdj¹³bym z anteny trójki Kurier (lub zostawil tylko z dwa trzy wydania dziennie). Przecie¿ TV Publiczna i tak ma ju¿ du¿o programów informacyjnych: Wiadomoœci, Panorama, teleekspress w których niektóre materia³y s¹ takie same. Wed³ug mnie trójka powinna byÌ stacj¹ regionaln¹ - zamiast cogodzinnych kurierów powinny byÌ nowe pozycje lokalne.


Nie wiem czy zwrĂłciliÂście uwagĂŞ, ale oni wszystkie audycje publicystyczno - informacyjne robiÂą z jednego studia, nawet scenografii nie zmieniÂą, zawsze te zielone paski, czy to w GoÂściu Dnia, czy w echach Dnia, w Kurierze, w tygodniku trĂłjki... - to sie staje juÂż nudne...

Mi tam Kurier moÂże zostaĂŚ ale TVP3 przerobiÂł bym na kanaÂł informacyjny a uruchomiÂł bym odzielny kanaÂł regionalny TVP Regionalna . TVP3 powinno zmienic nazwe na TVP Info i nadawac z nowego wiekszego studia Kuriera coÂś a'la TVN24 :) . ale to tylko marzenia :(
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TeÂż uwaÂżam Âże TVP3 powinna byĂŚ bardziej regionalna. :P Narazie w nich jest tylko troche takich programĂłw - telewizyjny kurier mazowiecki, warszawski i inne tym podobne krĂłtkie programy. :roll: I na dodatek "Telewizyjny Kurier Mazowiecki" jest tylko w TVP2 w paÂśmie lokalnym i w tym samym czasie co na TVP3 "Telewizyjny Kurier Warszawski" - to powinno siĂŞ zmieniĂŚ. :roll:

Co do stacji informacyjnej to juÂż pare razy byÂło napisane Âże TVP chce uruchomiĂŚ taki kanaÂł (nie wiem czy to jeszcze aktualne) i napewno nie bĂŞdzie "przerabiaĂŚ" TVP3. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
dumbo84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 20:48
Lokalizacja: Łabiszyn

Post autor: dumbo84 »

Mam pytanie dla mieszkaĂącĂłw Bydgoszczy i okolic: jak oceniacie program informacyjny "ZbliÂżenia" w TVP3 Bydgoszcz ? Moim zdaniem OK, jedyne co mi nie pasuje to tandetna oprawa graficzna i niezbyt ciekawe studio

[ Dodano: Pon Mar 27, 2006 5:08 pm ]
zgadzam sie z pawellem kazdy oÂśrodek regionalny TVP3 powinien miec wiecej programĂłw lokalnych i mniej kurierĂłw. Mogli by zmniejszyc nadawanie tego programu do 4-5 razy dziennie a nie co godzinĂŞ
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Ja wogĂłle to studio bym zmieniÂł szczegĂłlnie wydanie popoÂłudniowe z ich tandetnego newsroomu ZbliÂżeĂą. Studio bym zrobiÂł coÂś pod " Fakty TVN " I oprawe graficzna bym zmieniÂł odrazu bo ta jusz szwankuje :(

ZBLIÂŻENIA TVP3 Bydgoszcz robiÂą sie coraz gorsze ;(
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja w Kurierze bym zmieniÂł wszystko:

- studio
- sposĂłb przedstawiania informacji
- prowadz¹cych (z wyj¹tkiem Danuty Holeckiej, chocia¿ ona te¿ by mog³a do jakiegoœ lepszego programu informacyjnego przejœÌ)

Ten program jest taki, Âże go trzeba po prostu "zamieniĂŚ na lepszy model", bo nawet naprawa nie pomoÂże.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

[quote="wÂłoch"]Ja w Kurierze bym zmieniÂł wszystko:

- studio
- sposĂłb przedstawiania informacji
- prowadz¹cych (z wyj¹tkiem Danuty Holeckiej, chocia¿ ona te¿ by mog³a do jakiegoœ lepszego programu informacyjnego przejœÌ)

Ten program jest taki, Âże go trzeba po prostu "zamieniĂŚ na lepszy model", bo nawet naprawa nie pomoÂże.[/quote

Jestem za :) Po³¹czy³ bym studia WiadomoœÌi , Panoramy , Kuriera coœ tak jak a'la Wydarzeùia i Fakty/ TVN24 :D I za ramówke bym sie wzi¹³ w poprzednich postach o tym pisa³em 8)
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Bydgoskie "ZliÂżenia" sÂą do bani !!!!! Teleskop poznaĂąski to prawdziwy regionalny program informacyjny.

DenerwujÂą mnie bydgoscy dziennikarze, prezenterzy pogody.. wiocha na caÂłego :P choĂŚ gdyby zmienili oprawĂŞ graficznÂą i scenografie to niewÂątpliwie byÂło by lepiej. osobiÂście byÂłem w tym studiu. widziaÂłem to wszytko... scenografia jest bardzo maÂła :D:D:D taka jakby gruba folia...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości