Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Nie wiem czyjego autorstwa byÂł ten filmik na SMS(Majewskiego? Szczuki? Gretkowskiej? copywritera?), wiem Âże padam na kolana - ewidentnie satyra polityczna odÂżyÂła i ma siĂŞ dobrze.
...and a Happy New Year!
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Tak mi siê teraz skojarzy³o... Jeœli ktoœ z Was chcia³by przeczytaÌ "Kopciuszka..." (Kazi autorstwa, ofkors), lecz nie mo¿e tej ksi¹¿ki zdobyÌ, to niech siê zg³osi do mnie. Mam "Kopciuszka..." w wersji elektronicznej i chêtnie siê podzielê. :D

A propos Radia Maryja - wÂłaÂśnie mĂłwiÂą w TVN24, Âże Watykan zwrĂłciÂł siĂŞ do polskich biskupĂłw z proÂśbÂą o interwencjĂŞ w kwestii RM. Podobno jest nadzieja, Âże ojciec Tadeusz nie bĂŞdzie juÂż ojcem Dyrektorem... :twisted:
oida ouden eidos
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Charly pisze:Tak mi siê teraz skojarzy³o... Jeœli ktoœ z Was chcia³by przeczytaÌ "Kopciuszka..." (Kazi autorstwa, ofkors), lecz nie mo¿e tej ksi¹¿ki zdobyÌ, to niech siê zg³osi do mnie. Mam "Kopciuszka..." w wersji elektronicznej i chêtnie siê podzielê. :D
O to ja chĂŞtnie skorzystam. :) WyÂślij mi proszĂŞ na e-maila - adres na dole... :P ;)
WeeBastard pisze:Nie wiem czyjego autorstwa byÂł ten filmik na SMS(Majewskiego? Szczuki? Gretkowskiej? copywritera?) (...)
Pewnie kogoÂś z genialnej ekipy "Szymon Majewski Show" moÂże Szymon teÂż przyÂłoÂżyÂł do tego rĂŞkĂŞ :?: :>

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 4:57 pm ]
Ahh jestem wzruszony i ubogacony ( :devil: ) tym Âże mogÂłem napisaĂŚ pierwszego posta na 100 stronie o Kazi... :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pawlle, kto drugi tego Kazia lubi :devil:

A tak na serio, to rĂłwnieÂż siĂŞ wpisujĂŞ do listy zainteresowanych "Kopciuszkiem" MĂłj email jest na dole :D
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

eee... wiecie co... ja chyba jakaœ przyg³upia jestem, bo nie wiem sk¹d mam te adresy wzi¹Ì... :P Jak klikam guziczek 'email', to wyskakuje formularz do wysy³ania maili, ale ani tam adresu nie ma, ani za³¹cznika dodaÌ nie mo¿na. W 'profilu' adresów te¿ brak... Ja tu krótko jestem i nie znam jeszcze wszystkich subtelnoœci obs³ugi forum...
oida ouden eidos
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie, nie jesteÂś przygÂłupia wszystko w porzÂądku z TobÂą. :D :D Ja myÂślaÂłem Âże jak siĂŞ klinkie na to to wyskoczy adres e-mail tak jak nr gg... ;) no coÂż pozostaje tylko podaĂŚ adres na PW. :] :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:Nie, nie jesteÂś przygÂłupia wszystko w porzÂądku z TobÂą. :D :D Ja myÂślaÂłem Âże jak siĂŞ klinkie na to to wyskoczy adres e-mail tak jak nr gg... ;) no coÂż pozostaje tylko podaĂŚ adres na PW. :] :P
Ja te¿ mam t¹ ksi¹¿kê w wersji elektronicnzej, tez sie mogê podzieliÌ :)
Filmik super :)

Love
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja teÂż poproszĂŞ na maila.Z gĂłry dziĂŞkujĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Pytanie mam... Kiedy leci "Wydanie..."? Bo siĂŞ godziny pozmieniaÂły jakiÂś czas temu i nie mogĂŞ trafiĂŚ w odpowiedniÂą. Czy sÂą jakieÂś powtĂłrki w nocy (a raczej nad ranem... :P )? KiedyÂś np. byÂły w piÂątki koÂło 3, ale ostatnio zamiast "Wydania..." zaserwowano mi informacje ekonomiczne (czy coÂś w tym stylu). Natomiast dziÂś o 17 usÂłyszaÂłam MartynĂŞ zamiast Kazi. BĂŞdĂŞ wdziĂŞczna za moÂżliwie jak najdokÂładniejsze info.
oida ouden eidos
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Charly pisze:Pytanie mam... Kiedy leci "Wydanie..."? Bo siĂŞ godziny pozmieniaÂły jakiÂś czas temu i nie mogĂŞ trafiĂŚ w odpowiedniÂą. Czy sÂą jakieÂś powtĂłrki w nocy (a raczej nad ranem... :P )? KiedyÂś np. byÂły w piÂątki koÂło 3, ale ostatnio zamiast "Wydania..." zaserwowano mi informacje ekonomiczne (czy coÂś w tym stylu). Natomiast dziÂś o 17 usÂłyszaÂłam MartynĂŞ zamiast Kazi. BĂŞdĂŞ wdziĂŞczna za moÂżliwie jak najdokÂładniejsze info.
Ja ostatnio oglÂądaÂłam w czwartek o 17 i w weekend o 18.10 czy coÂś koÂło tego. W poniedziaÂłek w nocy, rzeczywiÂście nie byÂło :(
Zaczynam wÂątpiĂŚ w to, czy "Wydanie..." ma jakies staÂłe godziny. Co tydzieĂą szukam go w programie TVN-u i TVN24, Âżebym nie przegapiĂŚ ;)

Love
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Charly pisze:Pytanie mam... Kiedy leci "Wydanie..."? Bo siĂŞ godziny pozmieniaÂły jakiÂś czas temu i nie mogĂŞ trafiĂŚ w odpowiedniÂą. Czy sÂą jakieÂś powtĂłrki w nocy (a raczej nad ranem... :P )?
"Wydanie drugie...", na TVN najbli¿sza powtórka w poniedzia³ek o 23.45, wczeœniej jest "Firma" o 23.15, a zmiany spowodowane s¹ chyba tym, ¿e zmienili d³ugoœÌ "Agencji".
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

terraX pisze:
Charly pisze:Pytanie mam... Kiedy leci "Wydanie..."? Bo siĂŞ godziny pozmieniaÂły jakiÂś czas temu i nie mogĂŞ trafiĂŚ w odpowiedniÂą. Czy sÂą jakieÂś powtĂłrki w nocy (a raczej nad ranem... :P )?
"Wydanie drugie...", na TVN najbli¿sza powtórka w poniedzia³ek o 23.45, wczeœniej jest "Firma" o 23.15, a zmiany spowodowane s¹ chyba tym, ¿e zmienili d³ugoœÌ "Agencji".
:/ Akurat :/ W ten poniedziaÂłek- mimo iÂż w telegazecie i programie byÂło zapisane "Wydanie..." po "Firmie" puÂścili jakiÂś film :/ A potem programu Kazi juÂż nie byÂło..
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

eee... Ale wiecie co... Bo tak siĂŞ skÂłada, Âże ja nie mam telewizora... :P :P :P WiĂŞc TVN nic mi nie da. Interesuje mnie tylko TVN24, bo moÂżna go odbieraĂŚ w wersji audio przez net. :D
oida ouden eidos
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Charly pisze:eee... Ale wiecie co... Bo tak siĂŞ skÂłada, Âże ja nie mam telewizora... :P :P :P WiĂŞc TVN nic mi nie da. Interesuje mnie tylko TVN24, bo moÂżna go odbieraĂŚ w wersji audio przez net. :D
WedÂług tvn24.pl powtĂłrki (pewnie gdzieÂś premiera :roll: ) sÂą:
> jutro (soboty) jest o 18:10
> w niedzielĂŞ o 07:04
> w piÂątki o 03:10
> w czwartki - 05:33... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Taaa... Ja tym z tvn24.pl nie dowierzam. Jak tydzieĂą temu w piÂątek specjalnie czekaÂłam do tej 3:10, to mi puÂścili jakieÂś informacje ekonomiczne. Zobaczymy jak bĂŞdzie dziÂś.
oida ouden eidos
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości