Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:
Lex_2005 pisze:a ciekawi mnie jak sobie radzi SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska :mhm:
Ostatnio nie widzia³em wyników tego programu, ale znam je chyba z pierwszych dwóch tygodni nadawania - ponad 1,8 mln - œrednia ogl¹dalnoœÌ, rekord ponda 2,2 mln. :D Wiêc jak na ten czas to nawet dobre wyniki. :P
Tak siê sk³ada, ¿e nie wa¿ne s¹ te miliony, a udzia³y w rynku podczas emisji danego programu - to w³aœnie na udzia³y (najbardziej )patrz¹ reklamodawcy. "SAMW" ma oko³o 18 % udzia³ów, wiêc mog³aby mieÌ spokojnie du¿o wiêcej - ale co siê dziwiÌ - taki kitowaty program :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Tak siê sk³ada, ¿e nie wa¿ne s¹ te miliony, a udzia³y w rynku podczas emisji danego programu - to w³aœnie na udzia³y (najbardziej )patrz¹ reklamodawcy. "SAMW" ma oko³o 18 % udzia³ów, wiêc mog³aby mieÌ spokojnie du¿o wiêcej - ale co siê dziwiÌ - taki kitowaty program :)
Hm... :mhm: jestem bardzo ciekawy gdzie napisaÂłem Âże waÂżne sÂą miliony, a udziaÂły nie :mhm: moÂże mi podmark'u pokaÂżesz? :>

A 18% jak na ten czas to nie jest najgorszy wynik. Poza tym ostatnio nie przedstawiono wynikĂłw tego programu. :roll: Chyba Âże ktoÂś je zna to moÂże siĂŞ z nami nimi podzieli :?: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Spadek oglÂądalnoÂści TVNu o 0,2%:

Stacja 03 -09.04 26 -02.04
TVP1 22,9% 23,2%
TVP2 19,9% 19,2%
TVN 18,2% 18,4%
POLSAT 17,2% 17,1%
Regionalna 4,5% 4,7%
TV4 1,8% 2,1%
TVN24 1,7% 1,9%
TVN7 1,5% 1,3%
TVPolonia 0,8% 0,7%
Puls 0,39% 0,36%
Tele 5 0,25% 0,20%
Polonia1 0,05% 0,05%

TzG poniÂżej 7 milionĂłw, SMS prawie z 4 milionowÂą widowniÂą:

TVN

Data Program AMR
1 2006-04-09 (Sun) TANIEC Z GWIAZDAMI /PROG.ROZR./ 6 743 019
2 2006-04-03 (Mon) NA WSPOLNEJ /SER.OBYCZ.POL./ 4 729 457
3 2006-04-05 (Wed) W-11 WYDZIAL SLEDCZY /MAG.KRYM.SENS.POL/ 4 477 449
4 2006-04-06 (Thu) FAKTY 4 091 748
5 2006-04-07 (Fri) MUMIA POWRACA /FILM FAB. USA/ 3 983 311
6 2006-04-08 (Sat) KRYMINALNI /SER.POL./ 3 898 563
7 2006-04-03 (Mon) SZYMON MAJEWSKI SHOW /PROGR.ROZR./ 3 812 158
8 2006-04-08 (Sat) NIANIA /SER.KOM.POL./ 3 483 439
9 2006-04-09 (Sun) POD NAPIECIEM /TALK SHOW/ 3 212 401
10 2006-04-09 (Sun) UWAGA ! /MAG.SENS.POL./ 3 189 738
11 2006-04-08 (Sat) GLINIARZ Z BEVERLY HILLS /FILM USA/ 2 933 153
12 2006-04-06 (Thu) DETEKTYWI /SER.SENS.POL/ 2 873 754
13 2006-04-04 (Tue) MAGDA M. /SER.OBYCZ.POL./ 2 803 492
14 2006-04-06 (Thu) WIELKIE UCIECZKI /SER.DOK.FAB.POL./ 2 795 930
15 2006-04-03 (Mon) UWAGA ! /FILM KROTKOM./ 2 664 414
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciekw pisze:Spadek oglÂądalnoÂści TVNu o 0,2%:
To bardzo maÂło najwaÂżniejsze jest to Âże TVN ma ponad 18% :tanczy: :tanczy: :P I 1% przewagi nad polszmatem. :D

Ooo TVN Siedem zyska³ troszke, ale jeszcze daleko do wyniku, który by³by dobry. I nie da siê go osi¹gn¹Ì bez zmian i to du¿ych w ramówce... :roll: Ju¿ nawet TVN 24 ma wiêcej to dobry jak na t¹ stacjê wynik. :P

Programy TVN dobrze wiele programów zyska³o pare straci³o m.in. "Taniec z gwiazdami" i to sporo - najgorszy wynik w 3 edycji pewnie "oderwali" siê widzowie którym podoba³ siê Cieszyùski. :roll: "Na Wspólnej" kr¹¿y ko³o swego rekordu - czy¿by wkrótce znów mia³by byÌ pobity? - mam nadziejê. :D "Fakty" jakoœ ma³o zgromadzi³y widzów. :mhm: :roll: "Mumia powraca" o 1 mln mniej ni¿ liczy³em. :roll: Ale dobrze ¿e "Superkino" trzyma siê dobrze. :roll: :D "Szymon Majewski Show" z tygodnia na tydzieù ma coraz wiêcej... :P Bardzo s³abo "Detektywi" i "Magda M." ten pierwszy prawie zawsze mia³ ponad 3,5 mln, a Magda 3 mln. :roll: No i nawet dobry wynik 2 odcinka "Wielkich ucieczek". ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

"Magda M." s³abo - ludzie mowili ze I seria nudna, a tymczasem druga jeszcze gorsza. Jak tak dalej bêdzie i gdy Ma³aszyùski sie nie zgodzi na udzial w III serii to jeszcze moze nie bedzie Magdy na jesieni mimo wczeœniejszych zapowiedzi. "Detektywi" mog¹ siê nudziÌ az 5 razy w tygodniu mysle 3 razy byloby w sam raz. A "Wielkie Ucieczki" beda zyskwiaÌ - jutrzejszy odcinek zapowiada siê ciekawie . Nie ma co p³akaÌ nad "Taùcem" w koùcu trudno utrzymaÌ siê na poziomie ponad 7 mln przez ca³¹ edycjê, a 6,7 miliona to dobry wynik - przecie¿ I edycja mia³a ok. 3 mln.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No wyniki TVN nie s¹ takie z³e, jescze bêdzie lepiej, w œwiêta ogl¹dalnoœÌ skoczy w górê.
Mnie cieszeszÂą dobre wyniki TVN24, mam nadzieje, Âże jescze w tym roku kanaÂł informacyjny przeskoczy TV4. Ale stanie siĂŞ to wtedy kiedy przy Wiertniczej siĂŞ obudzÂą i zmnieniÂą ogĂłlnÂą oprawe na bardziej dynamicznÂą i moÂże bardziej czerwonÂą.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:(...) Nie ma co p³akaÌ nad "Taùcem" w koùcu trudno utrzymaÌ siê na poziomie ponad 7 mln przez ca³¹ edycjê, a 6,7 miliona to dobry wynik - przecie¿ I edycja mia³a ok. 3 mln.
Trudno? :? jakoÂś przez te 4 (?) odcinki ten program miaÂł ponad 7 mln. Ale tak zgadzam siĂŞ 6,7 mln to dobry wynik... :roll: :) A tych dwĂłch edycji nie ma co porĂłwnywaĂŚ 1 byÂła o wiele gorsza niz ta. :P
Kowal pisze:No wyniki TVN nie s¹ takie z³e, jescze bêdzie lepiej, w œwiêta ogl¹dalnoœÌ skoczy w górê.
Nie s¹ z³e :?: one s¹ rewelacyjne. :D 18% kiedyœ o takim wynku TVN móg³ tylko pomarzyÌ. :roll: I mam nadziejê ¿e bêdzie jeszcze lepiej, ale nie w œwiêta nie ma siê co ³udziÌ bêdzie ok 15% - zawsze spada jeszcze bêd¹ powtórki powtórek filmów wiêkszoœÌ ludzi skupi siê na rodzinie, a nie na ogl¹daniu tv, a jak bêdzie ³adna pogoda to ju¿ w ogóle mo¿e byÌ kiepsko. :roll:
Kowal pisze: Ale stanie siĂŞ to wtedy kiedy przy Wiertniczej siĂŞ obudzÂą i zmnieniÂą ogĂłlnÂą oprawe na bardziej dynamicznÂą i moÂże bardziej czerwonÂą.
:hmm: MyÂślisz Âże nowa oprawa przyciÂągnie tyle widzĂłw aby TVN 24 wyrzedziÂło TV4 :?: :? Ehh... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no nie dosÂłownie, ale to by nie zaszkodziÂło, bardzo dobrym posuniĂŞciem TVN24 byÂły "Raporty" no i prowadzenie w parach siĂŞ sprawdza, szczegĂłlnie podoba mi siĂŞ para KalczyĂąska -Grass. A TV4...niedÂługo bĂŞdzie oglÂądaÂło "4" od tyÂłu:):)[/b]
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ehh... :/ ani nowa oprawa stacji, ani raporty prowadzone w parach napewno nie zwiêksz¹ wyników TVN 24. :? Ludzie nie ogladaj¹ stacji informacyjnej po to aby popatrzeÌ na oprawê, albo zobaczyÌ raport w parach oni ogladaj¹ TVN 24 tylko ¿eby dowiedzieÌ siê co dzieje siê w Polsce i na œwiecie. I ten kana³ maj¹ w³¹czony przez pare minut nie tak jak TV 4, który ma ró¿ne programy... TVN 24 ma szansê wyprzedziÌ TV 4 tylko gdy dzieje siê coœ wa¿nego jak np. kiedyœ pocz¹tek kwietnia. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiesz tylko ogl¹dalnoœÌ zale¿y od probramu, oprawy isposobu prowadzenie. Niemo¿na powiedzieÌ, ¿e takie czynniki niemaj¹ wp³ywu na ogl¹dalnoœÌ bo to jest nieprawda!!
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Kowal pisze:Wiesz tylko ogl¹dalnoœÌ zale¿y od probramu, oprawy isposobu prowadzenie. Niemo¿na powiedzieÌ, ¿e takie czynniki niemaj¹ wp³ywu na ogl¹dalnoœÌ bo to jest nieprawda!!
Ale nie na ogl¹dalnoœÌ TVN24. Pawell dobrze mówi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:Wiesz tylko ogl¹dalnoœÌ zale¿y od probramu, oprawy isposobu prowadzenie. Niemo¿na powiedzieÌ, ¿e takie czynniki niemaj¹ wp³ywu na ogl¹dalnoœÌ bo to jest nieprawda!!
Hm... :mhm: Kowal'u poka¿ mi teraz proszê ten fragment gdzie napisa³em ¿e oprawa i sposób prowadzenia nie ma wp³ywu na ogl¹dalnoœÌ. :> Ma wp³yw, ale ma³y i ju¿ od paru postów piszê ¿e najwa¿niejsze w kanale informacyjnym s¹ informacje i ludzie po to ogladaj¹ ten kana³ aby siê dowiedzieÌ co siê dzieje. Oprawa i prowadzacy tu nie s¹ najwa¿niejsi! Tak samo jest w przypadku np. programów rozrywkowych jeœli nic w nim ciekawego nie bêdzie to nie pomo¿e ani najlepszy prowadz¹cy, ani œwietna oprawa graficzna - program bêdzie ma³o popularny. Bo ludzie w³¹czaj¹ na ten program ¿eby zobaczyÌ coœ interesuj¹cego czy œmiesznego itp. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Na stronie TVn.pl pojewiÂły siĂŞ /wreszcie/ zakutalizowane wyniki ogladalnoÂści top20 to nie sekret jednak ciekawÂą rzeczÂą jest udziaÂł stacji TVN i TVN Siedem w prime time prezentuje on siĂŞ tak:
Obrazek
WiĂŞc podsumowujÂąc jednym sÂłowem jest SUPER!! :tanczy: :brawa:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nareÂście to zaktualizowali... :roll: No i sÂą teÂż wyniki z poprzednich tygodni.

SkomentujĂŞ jakoÂś te wyniki z prime - time. :roll: Nie wiedziaÂłem Âże TVN Siedem wyprzedza w tym czasie TV 4 :roll: tu ma nawet dobry wynik (choĂŚ mĂłgÂłby byĂŚ jeszcze lepszy) nie tak jak przez caÂła dobĂŞ. :? No, no, no :D TVN na 2 miejscu. :P JuÂż niewiele brakuje do 1 miejsca. :P :D

I jeszcze jest pare wynikĂłw innych programĂłw - "Rozmowy w toku" i "Teraz my" teÂż majÂą nawet dobre wyniki (z 13 tygodnia) szczegĂłlnie ten 2 program o tej porze co jest nadawany. :roll: "Super Wizjer" coÂś sÂłabo kiedyÂś byÂło lepiej. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

A oto najnowsze udziaÂły z OBOPu , ktĂłre jednak nie sÂą zbyt wiarygodne (jak dla mnie :) ). Wg TNS Global "Taniec z Gwiazdami" zgromadziÂł tylko 4103500 osĂłb. Ale warto zauwaÂżyĂŚ, Âże po raz pierwszy od dÂłuÂższego czasu (kiedy stacja Waltera wygrywa z Polsatem) te dwie stacje majÂą jednakowe udziaÂły w rynku telewizyjnym. Czyli uwaÂżam, Âże wyniki AGB bĂŞdÂą dla TVN wyjÂątkowo dobre :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości