Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Charly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 00:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Charly »

Wczoraj o 10:30, a dziÂś o 9:30 i 11:30 leciaÂła "Komisarka". WyglÂąda wiĂŞc na to, Âże to wÂłaÂśnie w tych godzinach audycja jest nadawana.
Jest to konkurs, wiĂŞc kaÂżda odsÂłona trwa bardzo krĂłtko, ale i tak warto posÂłuchaĂŚ. PrzecieÂż to zawsze gÂłos Kazi na miÂły poczÂątek dnia... :D
oida ouden eidos
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Sorry za off top, ale jest nowa Zadra w Empiku i informujĂŞ bo dostaliÂśmy juÂż info od Beaty :)

Sporo ciekawych tematĂłw, wiĂŞc polecam ;)
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Ja mam jak zwykle problem z komputerem, bo nie mam JAWY, wiĂŞc nie mogĂŞ wiele, a wÂłasciwie nic. Raaaaaaaatunku!!!!!!!!!!! A o Kazi w nowej "Zadrze to jest"? Jutro bĂŞde w EMPIKU to wylukam. Ponawiam propozycjĂŞ co do strony o Kazi, takiej np: ma Krysia Janda,moÂże tu sie cos uda na stronie tvn.tivi.pl zorganizowaĂŚ?

[ Dodano: Sro Kwi 26, 2006 8:52 am ]
anialek pisze:Ja mam jak zwykle prob :) :D :D lem z komputerem, bo nie mam JAWY, wiĂŞc nie mogĂŞ wiele, a wÂłasciwie nic. Raaaaaaaatunku!!!!!!!!!!! [/color] A o Kazi w nowej "Zadrze to jest"? Jutro bĂŞde w EMPIKU to wylukam. Ponawiam propozycjĂŞ co do strony o Kazi, takiej np: ma Krysia Janda,moÂże tu sie cos uda na stronie tvn.tivi.pl zorganizowaĂŚ?
A wiecie jak nazywa³ siê m¹¿ Kazi, ja wiem LIPSZYC heh
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Ojej.. A wiecie jak siĂŞ nazywa obecny facet Kazi? Ja wiem.. heh.. I co z tego..

A co do pomysÂłu strony Kaz- Ona nie ma czasu dla najbliÂższej rodziny, a co dopiero na pisanie do swoich "fanĂłw".. Nie moÂżna mieĂŚ do Niej o to pretensji..

Krystyna Janda ma tak naprawdĂŞ trochĂŞ innÂą sytuacjĂŞ..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: To Kazia miaÂła mĂŞÂża :?: ÂŁaÂł nie wiedziaÂłem nawet o tym. :roll: :D

A teraz ma faceta. :> MyÂślaÂłem, Âże feministki trzymajÂą siĂŞ z dala od panĂłw. :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

czy to ten ktĂłry sÂłucha Radia Maryja w samochodzie i serwuje odzywki typu: "zamknij siĂŞ, bo CiĂŞ zabijĂŞ"?
rozkoszny typ, ju¿ go lubiê, musi mieÌ w sobie jakiœ nieprawdopodobny urok, skoro przyci¹gn¹³ kogoœ z dok³adnie odwrotnego bieguna...
intrygujÂące, nadaje siĂŞ co najmniej do Archiwum X.
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze: :shock: To Kazia miaÂła mĂŞÂża :?: ÂŁaÂł nie wiedziaÂłem nawet o tym. :roll: :D

A teraz ma faceta. :> MyÂślaÂłem, Âże feministki trzymajÂą siĂŞ z dala od panĂłw. :devil: :D
No jak to? Faceta ma œwietnego ;) A mê¿a mia³a przez ok rok i rozwiod³a siê z nim, ze wzglêdu na 'niedojrza³oœÌ zwi¹zku" jak sama mówi.

Tak myslaÂłeÂś? To powinieneÂś poznaĂŚ mojego faceta, ktĂłry ze mnÂą chodzi na Manify i jest cudownym feministÂą ;)

Love,
AK
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:Ojej.. A wiecie jak siĂŞ nazywa obecny facet Kazi?
wiemy :-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

zadra pisze:
Aleksandra pisze:Ojej.. A wiecie jak siĂŞ nazywa obecny facet Kazi?
wiemy :-)
wiemy?
ja nie wiem jak ma na imiĂŞ ten radiomaryjny fan.
ktoÂś siĂŞ podzieli wiedzÂą na temat?
...and a Happy New Year!
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Czemu u licha nie chcecie mĂłwiĂŚ otwarcie?
KaÂżdy powinien siĂŞ dzieliĂŚ z innymi zdobytÂą wiedzÂą :D chyba nikt temu nie zaprzeczy :lol:
takich informacji siĂŞ przecieÂż nie znajdzie bez wtykĂłw... :(
i kim ten facet jest? :lol: :lol:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Tak wÂłaÂśnie jako fani powinniÂśmy wiedzieĂŚ coÂś wiĂŞcej, tak mi siĂŞ wydaje :D
A co do Krystyny Jandy to przecie¿ ona ma teatr i ci¹g³e premiery, jest te¿ aktork¹ filmow¹ i ma dzieci, m꿹 i wnuczki.Ona t :D o ma rodzinê :devil: :devil: i wiele obowi¹zków na g³owie,ale Kazia pewnie te¿ ma du¿o pracy
Ps: W czoraj wesz³am na czata z nickiem Kazia Szczuka i ludzie myœleli,¿e to naprawde Kazia ,gadaliœmy o feminiŸmie, ja mówi³am,¿e teraz piszê ksi¹¿kê o dziewczynach feministkach, które wchodz¹ by porozmawiaÌ na czacie
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Ludzie!! To jest kompletne szaleĂąstwo!
Wam siê naprawdê wydaje, ¿e Kazia to typ karierowiczki? Myœlicie, zê Ona nie ma prawa do swojej prywatnoœci? ¯e ka¿dy powinien znaÌ Jej nr telefonu, maila, adres, nr konta, znaÌ na pamiêÌ ca³¹ Jej rodzinê?
Wydaje Wam siĂŞ, Âże Ona by sobie tego ÂżyczyÂła? JeÂżeli "fani" to sÂą natarczywi ludzie nie dajÂący Jej chwili na to, Âżeby oddychnĂŞÂła , podszywajÂący siĂŞ za NiÂą na czatach i forach internetowych to naleÂżaÂłoby siĂŞ zastanowiĂŚ nad sensem tego wszystkiego...

MĂłwiĂŞ to, dlatego ze z powodu takiej natarczywoÂści w stosunku do Kaz juz byÂły pewne problemy.. CaÂła sytuacja nie byÂła zbyt fajna, a zaczĂŞÂło siĂŞ wÂłasnie od zwykÂłego podszywania siĂŞ na czacie i tym podobnych bzdur...
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Aleksandro ktoÂś Ci pÂłaci za tÂą adwokaturĂŞ?
Nie kaÂżdy ma to szczĂŞÂście i moÂżliwoÂści znaĂŚ p.SzczukĂŞ prywatnie, badÂź wiedzieĂŚ o niej nieco wiĂŞcej.Nie masz zamiaru udzielaĂŚ informacji-nie rĂłb tego,ale nie traktuj ,proszĂŞ ludzi pretensjonalnie.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Ludzie!! To jest kompletne szaleĂąstwo!
Wam siê naprawdê wydaje, ¿e Kazia to typ karierowiczki? Myœlicie, zê Ona nie ma prawa do swojej prywatnoœci? ¯e ka¿dy powinien znaÌ Jej nr telefonu, maila, adres, nr konta, znaÌ na pamiêÌ ca³¹ Jej rodzinê?
Wydaje Wam siĂŞ, Âże Ona by sobie tego ÂżyczyÂła? JeÂżeli "fani" to sÂą natarczywi ludzie nie dajÂący Jej chwili na to, Âżeby oddychnĂŞÂła , podszywajÂący siĂŞ za NiÂą na czatach i forach internetowych to naleÂżaÂłoby siĂŞ zastanowiĂŚ nad sensem tego wszystkiego...

MĂłwiĂŞ to, dlatego ze z powodu takiej natarczywoÂści w stosunku do Kaz juz byÂły pewne problemy.. CaÂła sytuacja nie byÂła zbyt fajna, a zaczĂŞÂło siĂŞ wÂłasnie od zwykÂłego podszywania siĂŞ na czacie i tym podobnych bzdur...
I ktoœ uwierzy³,¿e to Kazia? Czy¿by ludzie byli a¿ tak naiwni,? S³uchaj , ja to rozumiem wszystko,bo prywatnoœÌ musi byÌ zachowana, po co ktoœ ma siê pchaÌ w czyjeœ ¿ycie z buciorami,ale Kazia to jednak osoba publiczna...
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

anialek pisze:
Aleksandra pisze:Ludzie!! To jest kompletne szaleĂąstwo!
Wam siê naprawdê wydaje, ¿e Kazia to typ karierowiczki? Myœlicie, zê Ona nie ma prawa do swojej prywatnoœci? ¯e ka¿dy powinien znaÌ Jej nr telefonu, maila, adres, nr konta, znaÌ na pamiêÌ ca³¹ Jej rodzinê?
Wydaje Wam siĂŞ, Âże Ona by sobie tego ÂżyczyÂła? JeÂżeli "fani" to sÂą natarczywi ludzie nie dajÂący Jej chwili na to, Âżeby oddychnĂŞÂła , podszywajÂący siĂŞ za NiÂą na czatach i forach internetowych to naleÂżaÂłoby siĂŞ zastanowiĂŚ nad sensem tego wszystkiego...

MĂłwiĂŞ to, dlatego ze z powodu takiej natarczywoÂści w stosunku do Kaz juz byÂły pewne problemy.. CaÂła sytuacja nie byÂła zbyt fajna, a zaczĂŞÂło siĂŞ wÂłasnie od zwykÂłego podszywania siĂŞ na czacie i tym podobnych bzdur...
I ktoœ uwierzy³,¿e to Kazia? Czy¿by ludzie byli a¿ tak naiwni,? S³uchaj , ja to rozumiem wszystko,bo prywatnoœÌ musi byÌ zachowana, po co ktoœ ma siê pchaÌ w czyjeœ ¿ycie z buciorami,ale Kazia to jednak osoba publiczna...
Skoro Kazia to osĂłba publiczna podlega takÂże krytyce, prawda? WiĂŞc dlaczego sie wkurzamy kiedy jest krytykowana, hmm?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości